
Deadline betalen belastingen verschoven naar 1 september
GOES - Sabewa Zeeland en de belastingsamenwerking van Walcheren en Schouwen-Duiveland hebben de deadline voor het betalen van de belastingen uitgesteld tot 1 september.
Het was 1 juli. Vanaf eind juni gaan de samenwerkingsverbanden weer belastingaanslagen versturen.
Zeeuwen, die de aanslag nog niet hebben gekregen, krijgen deze eind juni in de brievenbus.
Toeristen
De brieven voor de toeristenbelasting 2019 worden in augustus verstuurd. De twee organisaties versturen geen voorlopige aanslagen voor de toeristenbelasting 2020. De ondernemers kunnen eind dit jaar zelf aangifte doen. In het voorjaar krijgen zij dan de definitieve aanslag voor dit jaar.
Aanmaningen
Inwoners en ondernemers die hun belastingen nog niet hebben betaald, kunnen dit tot 1 september doen. In september gaan de organisaties aanmaningen versturen. Mensen die het niet kunnen betalen, kunnen een regeling aanvragen. De twee zeggen dat ze zoveel mogelijk maatwerk willen leveren.
Meer informatie is te vinden op www.sabewazeeland.nl en www.middelburg.nl/inwoners/belastingen.
Meer uit Reimerswaal
SCHORE - Twee jaar geleden was het erop of eronder voor de kerk in Schore, vertelt dominee Erik Tramper. “We hadden twintig mensen of nog minder in de kerk. Als we wilden doorgaan, moest het anders." De kerkgangers zochten verbinding met nieuwe mensen. “Sindsdien gebeuren er mooie dingen."
1 dag geledenYERSEKE - Op de Postweg (N670) bij Yerseke is donderdagavond een auto in de sloot beland. Het voertuig en de bestuurder zijn door brandweerlieden uit de benarde situatie bevrijd.
1 dag geledenKRABBENDIJKE - Matthias Baas (20) uit Krabbendijke wist vorige maand de wereldtitel voor kustvissen te behalen. In de leeftijdsklasse onder de eenentwintig jaar wist hij individueel de meeste vissen en daarmee de eerste plek binnen te hengelen. Al sinds zijn twaalfde doet Matthias mee aan viswedstrijden door heel Nederland en daarbuiten, want vissen is zijn grootste passie.
2 dagen geledenKAPELLE - Op de snelweg A58 nabij Kapelle heeft donderdag rond 9.50 uur in de mist een ongeval tussen twee vrachtwagens plaatsgevonden. Daardoor is er grote ravage ontstaan op de A58. De snelweg is vanwege het ongeval afgesloten tussen Kruiningen en 's-Gravenpolder in de richting van Vlissingen. Of er iemand gewond is geraakt is nog niet bekend.
2 dagen geledenKRABBENDIJKE - De Vogelvrienden Krabbendijke en omstreken organiseren op vrijdag 1 december en zaterdag 2 december hun jaarlijkse vogeltentoonstelling in dorpshuis de Meiboom in Krabbendijke.
3 dagen geledenKAPELLE - De politie heeft dinsdagmorgen een hennepkwekerij aangetroffen in een woning aan de Waardekenstraat in Kapelle. De 45-jarige bewoner is aangehouden.
3 dagen geledenKRUININGEN/KAPELLE - Verenigingen hebben een miljoenenrecord verbroken met de Grote Clubactie. Ook in de gemeenten Reimerswaal en Kapelle zetten leden zich massaal in voor hun vereniging.
4 dagen geleden