Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Zeeuwse Connectie loot eerste winnaars van extra prijzen

De Zeeuwse Connectie loot eerste winnaars van extra prijzen

Stichting De Zeeuwse Connectie heeft de eerste groep geslaagden verrast met een extra prijs in hun campagne om jonge Zeeuwen verbonden te houden met hun geboortegrond.

De geslaagde Estella uit Kloetinge, Fréderique uit Terneuzen, Halilcan uit Terneuzen, Julia uit Goes, Micha Middelburg, Michelle uit Terneuzen, Pascal uit Goes, Raul Vlissingen, Ruben uit Zierikzee, Simone uit Koudekerke, Thomas uit Tholen en Yarah uit Goes hadden zich bij de stichting aangemeld voor een cadeaupakket ter waarde van 225 euro. Bij een loting uit de aanmelders zijn zij uitverkoren voor extra prijzen, zoals een laptop, zonnebrillen en VIP-arrangementen. “De komende weken volgen nog meer verlotingen”, laat Jim Goedhart van Stichting De Zeeuwse Connectie weten.

Carpoolen

Alle Zeeuwse jongeren die dit schooljaar hun diploma hebben behaald - ongeacht studierichting of opleidingsniveau - kunnen zich nog tot en met september aanmelden voor een examencadeaupakket à 225 euro van De Zeeuwse Connectie. “Naast de cadeaus en mogelijke extra prijzen krijgen alle aanmelders gratis een lidmaatschap van De Zeeuwse Connectie. Hierdoor zullen zeker de jongeren die voor een vervolgstudie de provincie verlaten, makkelijker een binding met Zeeland houden. We nodigen hen uit voor de activiteiten van De Zeeuwse Connectie, maar  bieden nog een ander voordeel. Via ons netwerk kunnen jongeren die gaan studeren makkelijk in contact komen met andere Zeeuwen in dezelfde studentenstad. Bijvoorbeeld om samen te studeren, woonruimte te delen of om te carpoolen.”

Jongeren zijn belangrijk voor Zeeland. “De jeugd heeft immers de toekomst!”, zegt Frederik Sinke van De Zeeuwse Connectie. “Zeeland biedt goede studiemogelijkheden, maar er zijn uiteraard ook jongeren die buiten de provincie verder leren. Vanuit onze stichting zetten wij ons al tien jaar in om deze Zeeuwen buiten Zeeland aangehaakt te houden. Daarom is het mooi om te zien hoe snel bedrijven aangaven te willen meedoen met deze actie. Zij zien ook hoe belangrijk het is om deze talenten niet uit het oog te verliezen. Daarnaast hebben de geslaagden natuurlijk wat leuks verdiend voor hun harde werk!” De partijen die deelnemen aan de actie zijn Bomont, Omoda, Your Surprise, Festive Events, Rico Moda, Omnium, Lima Beach, Mia’s Axel, Wolf Rijbewijsshop, Mariener Sunglasses, ZeeuwseVacaturebank.nl en Alternate.  

Kijk voor aanmelden voor de actie op www.zeeuwseconnectiekado.nl.

Meer uit Beveland

Spoedhulp bij medische noodsituatie in Colijnsplaat

COLIJNSPLAAT - Zondagochtend heeft zich in een woning aan de Voorstraat in Colijnsplaat een ernstige medische situatie voorgedaan waarbij een reanimatie nodig was.

1 maand geleden
Bijgebouw in Goes in brand: Brandweer snel ter plaatse

GOES - Zaterdagochtend ontstond een brand in een bijgebouw aan de J.D. van Mellestraat in Goes. De brandweer kwam snel ter plaatse en heeft de brand geblust.

1 maand geleden
Structureel meer geld voor Stichting Musea de Bevelanden

GOES - Het college van burgemeester en wethouders van Goes heeft besloten om Stichting Musea de Bevelanden voor het jaar 2026 een structurele subsidie van 273.502 euro toe te kennen. Daarnaast wordt de subsidie over 2024 vastgesteld op 263.236 euro, met een aanvullende incidentele bijdrage van 17.500 euro.

1 maand geleden
Vuurwerkoverlast: meld het!

GOES - Ook tijdens de periode voor de jaarwisseling treden politie, Bureau Halt en de gemeente Goes samen op tegen vuurwerkoverlast. Vuurwerk mag je afsteken tijdens de jaarwisseling tussen 18:00 uur en 02:00 uur Het afsteken van vuurwerk buiten deze tijden is verboden.

1 maand geleden
Goese Filmdagen zetten Italiaanse cinema in de schijnwerpers

GOES - Van donderdag 13 tot en met zondag 16 november 2025 vindt in filmtheater 't Beest en de Da Vinci Bioscoop de derde editie van de Goese Filmdagen plaats. Dit jaar staat Italië centraal. Het filmweekend biedt een gevarieerd programma met Italiaanse en Europese films, lezingen, kinderfilms en live muziek.

1 maand geleden
Kledingwinkel Deeltwee deelt royale cheques uit aan goede doelen

GOES - De Goese tweedehands kledingwinkel Deeltwee reikte onlangs drie royale cheques uit aan goede doelen. Tijdens een feestelijke bijeenkomst in de winkel aan de Gasthuisstraat ontvangen drie stichtingen elk een bedrag van maar liefst 30.000 euro. 

1 maand geleden
Borsele start campagne voor energiezuiniger wonen

Borsele - De gemeente Borsele is een nieuwe campagne gestart om inwoners en ondernemers te stimuleren hun woning of pand energiezuiniger te maken. Onder de noemer 'Zuunig Borsele' komt de gemeente met vier subsidieregelingen en extra financiële steun bovenop bestaande programma's. Daarmee wil Borsele inwoners helpen bij het isoleren en verduurzamen van hun woningen, met als doel een comfortabeler en energiezuiniger leefklimaat in de hele gemeente.

1 maand geleden