Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

‘De Witgoedsector’ te zien bij atelier Hoed Gezien

‘De Witgoedsector’ te zien bij atelier Hoed Gezien

MIDDELBURG - Beelden en figuren, gegoten gips en vervolgens betekend en beschilderd door Aris Roskam. Pietepeuterig werk. Veel te zien, veel te overdenken. De kleine beeldjes uit de witgoedafdeling worden in heel kleine oplage vervaardigd.

De aard van de voorstelling doet denken aan grappig, maar is het natuurlijk niet. De evolutie-onderzoeker bijvoorbeeld durft te twijfelen aan het bijbelboek genesis. De pissebeddenveredelaars zouden weleens een pissebed kunnen selecteren waardoor een intelligente pissebed ontstaat wat de mensensoort minder uniek zou kunnen maken.
Henk en Arie hadden verschillende selectieproeven bedacht met als doel het gemiddelde intelligentiequotiënt van hun pissebeddenpopulatie te verhogen. Volgens Henk en Arie bleek nu duidelijk dat hun pissebeddenpopulatie een manier had ontwikkeld om contacten te leggen. Op de tafel kunnen allerlei dramatische gebeurtenissen plaatsvinden. Het kunnen grootse gebeurtenissen zijn, geen grote.
Uit de serie; “Het ontstaan van het alfabet” De ontdekking van de letter B.
Meer informatie en verduidelijking over alles is te vinden bij www.kabouter.com en www.arisroskam.com. “De Witgoedsector” is t/m 1 mei 2021 van zonsopgang tot zonsondergang te zien voor het raam bij atelier Hoed Gezien aan de Nadorstweg 38 te Middelburg. Loop gerust het tuinpad op om Aris’ werk goed te bekijken.

Meer uit Middelburg

Belg met bivakmuts en wapen rond middernacht opgepakt bij Oude Vlissingseweg, ‘wilde iemand laten schrikken’

MIDDELBURG - Een man (20) uit het Belgische Sint-Niklaas is in de nacht van zondag op maandag opgepakt, omdat hij een bivakmuts droeg en een wapen bij zich had.

11 uur geleden
Juf Magda en juf Ineke met pensioen bij Cypressenhof

MIDDELBURG - Temidden van alle kinderen namen juf Magda en juf Ineke afscheid van basisschool Cypressenhof in Middelburg-Zuid.

12 uur geleden
Op acht dinsdagen rommelmarkt in Veere

VEERE - Diverse leden en vrijwilligers van muziekvereniging Veere's Genoegen uit Veere organiseren gedurende de zomervakantie elke dinsdag een rommel- en curiosamarkt in clubgebouw 'Het Akkoord' van de muziekvereniging in Veere.

13 uur geleden
Kunst in het Licht van Walcheren

VEERE - Voor kunstenaars is Veere een bron van inspiratie. Hedendaagse kunstenaars zien Veere als een geliefde woon- en werkplek. Ook buiten het stadje, in de Gemeente Veere, wonen en werken kunstenaars die zich graag door sfeer van hun leefomgeving laten inspireren. Maar wie zijn die kunstenaars? Hanny Mallekote stelt ze aan u voor in een reeks gesprekken speciaal voor De Bode. Deze keer is ze in gesprek met Addy Nieuwenhuize, galeriehouder van 'De Osseberg' in Grijpskerke.

1 dag geleden
Hulpdiensten opgeroepen voor mogelijk brandstichting aan Rijkesweg

WESTKAPELLE- De brandweer van Westkapelle en de politie van Walcheren zijn in de nacht van zaterdag op zondag in actie gekomen na de melding van mogelijke brandstichting aan de Rijkesweg. Ter plaatse bleek dat er een buitenbrandje gewoed had. Deze hoefde enkel nog nageblust te worden. Rondom de plaats van het incident rook de brandweer een brandstof-olielucht, vermoedelijk afkomstig uit een voertuig. De politie heeft samen met de brandweer in de omgeving onderzoek verricht maar niets aangetroffen. 

1 dag geleden
Auto rijdt van Polredijk en komt in dichtbegroeide bosschage tot stilstand

VEERE- Op de Polredijk heeft zaterdagavond een ongeval plaatsgevonden. Door onbekende oorzaak reed een personenauto daar in een flauwe bocht aan de andere kant van de weg de dijk af. De auto kwam, via het fietspad, achterstevoren in de dichtbegroeide bosschage terecht. Aanwezigen bij een feest aan de jachthaven hoorden de klap en alarmeerden de hulpdiensten.  Zij kwamen snel ter plaatse. Eén jongedame werd met spoed naar het ziekenhuis gebracht. De auto werd getakeld door een bergingsbedrijf. Hierbij raakten meerdere boompjes beschadigd.

1 dag geleden
Man (39) voor vijfde keer aangehouden voor rijden onder invloed van drugs

MIDDELBURG- De politie heeft vrijdagavond aan de Schroeweg een 39-jarige man uit Vlissingen aangehouden. Bij controle bleek dat de man onder invloed was van drugs. Het was de vijfde keer dat de man onder invloed werd aangehouden. Zijn voertuig is in beslag genomen. Daarnaast kreeg hij een rijverbod van 24 uur. 

2 dagen geleden