De wandelschoenen mogen weer aan voor de 13e Nazomertocht
SINT-MAARTENSDIJK - Naast de Open Monumentendag staat vandaag ook de 13e Nazomertocht door Sint-Maartensdijk gepland. Een jaarlijks terugkerend evenement dat wandelaars de kans biedt om te genieten van de Thoolse polders en dijken. Tijdens de tocht kunnen zelfs zeehonden worden gespot.
De organisatoren van het evenement hebben diverse routes uitgezet om voor alle deelnemers. De routes variëren in lengte, zodat zowel ervaren wandelaars als beginners aan hun trekken komen. De beschikbare afstanden zijn 5, 10, 15, 20, 30 en 40 kilometer.
Wandelaars kunnen hun avontuur beginnen vanaf 7.30 uur. Het startbureau is geopend van 7.00 tot 17.00 uur om deelnemers te verwelkomen en te registreren. Het startpunt voor deze wandeltocht is bij het sport- en gemeenschapscentrum Haestinge aan de Sportlaan.
Tijdens de tocht zijn er meerdere rustposten ingericht, waar deelnemers even kunnen bijkomen, een praatje kunnen maken met medewandelaars, en wat kunnen eten en drinken voordat ze hun reis voortzetten.
Meer uit Tholen
THOLEN - Tholen heeft zich aangesloten bij het Zonvenant van het Nationaal Huidfonds. Met deze samenwerking wil de gemeente inwoners en bezoekers bewuster maken van het belang van bescherming tegen schadelijke uv-straling en zo huidkanker helpen voorkomen. Om die reden zijn op donderdag 9 april drie zonnebrandpalen geplaatst bij drukbezochte strandopgangen.
16 uur geledenSINT-ANNALAND - Een anonieme tip heeft onlangs geleid tot de vondst van verdovende middelen in een woning in Sint-Annaland. Ook op meerdere locaties in West-Brabant trof de politie drugs aan na binnengekomen tips via Meld Misdaad Anoniem. Er zijn meerdere verdachten aangehouden.
18 uur geledenSINT-ANNALAND - Het rioolstelsel van Sint-Annaland wordt van 13 april tot en met 22 mei gereinigd en geïnspecteerd. Dit is nodig om ervoor te zorgen dat regen- en afvalwater goed kan blijven wegstromen. Tijdens de werkzaamheden kunnen inwoners soms een lichte rioolgeur in huis ruiken. Ook kan er kort verkeersoverlast in de straten zijn.
23 uur geledenSINT PHILIPSLAND - De brandweer heeft zondagmiddag een buitenbrand geblust die mogelijk is aangestoken door vandalen. De brand woedde in een rietkraag aan de Rijksweg in Sint Philipsland.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Tony en Jannie van Chastelet,Fitnesscentrum Bodyzone.
1 dag geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
1 dag geledenTHOLEN - Op maandag 27 april viert heel het land Koningsdag met vrijmarkten, muziek en oranjefeesten. In Tholen-stad pakken de organisatoren het net als vorig jaar aan: het ringrijden keert terug op de Markt en de dag wordt afgesloten met een vuurwerkshow bij de Oesterputten.
2 dagen geleden