De vlag gaat nog niet uit voor zangduo Anita en Ed
Anita en Ed, het Thoolse zangduo, mogen ook weer voor groepen mensen optreden. Hoewel zij blij zijn met de versoepelingen, wil dat niet zeggen dat zij direct het podium op kunnen springen. Volgens hen zijn er nogal wat zaken om rekening mee te houden: "De vlag hangt niet halfstok, maar we hangen hem zeker nog niet uit".
"Er wordt sowieso meer mogelijk", begint Ed. "Nu zingen we in tuinen, doen we online optredens vanaf onze boot en verzorgen we optredens bij verzorgingstehuizen, maar door de versoepelingen kunnen we eventueel weer in een zaal zingen. Toch blijft het binnen een moeilijk verhaal hoor. Wij moeten, ondanks dat we een echtpaar zijn, ver uit elkaar kunnen staan tijdens een optreden. Het is nog maar de vraag of mensen mogen dansen en zo zijn er nog veel meer dingen om rekening mee te houden. Daarom verwacht ik dat het niet direct storm zal lopen", zegt Anita.
Normaal gesproken betekent de zomer voor Anita en Ed topdrukte en staan ze meerdere malen per week op een podium van een evenement. "Die zijn natuurlijk allemaal geannuleerd dus we hebben nu nog wat kleine dingetjes staan. Soms zingen we op een verjaardagsfeestje of iets dergelijks, maar dat is momenteel ongeveer maar twee keer per maand. Hopelijk kunnen we de komende maanden toch meer optreden! Hoe dan ook kijken we erg uit naar september als evenementen misschien weer mogen. Dan zetten we in op een fijne nazomer."
Meer uit Tholen
POORTVLIET - Het activiteitencomité van Poortvliet organiseert komende vrijdag 30 januari weer een lichtjesoptocht door het dorp. Eerder communiceerde het bestuur dat de start en finish bij voetbalvereniging SPS zou zijn. Inmiddels is deze verplaatst naar 't Ouwe Raed'uus.
1 uur geledenOUD-VOSSEMEER - Drie zelfmoorden in de familie, een ongeneeslijk zieke moeder en woorden die niet uitgesproken worden. In haar nieuwe roman vertelt de 41-jarige Inge Duine in een fictief verhaal het stilzwijgen rond familiegeheimen. Iets wat zij van dichtbij heeft gezien. "Het gaat over zwijgen, woorden opsluiten in je lichaam en dat van generatie op generatie doorgeven."
4 uur geledenTHOLEN - Vorige week zaterdag presenteerde de SGP in Tholen haar verkiezingsprogramma voor de gemeenteraadsverkiezingen. Tijdens een vaartocht over de Oosterschelde werd het programma, getiteld 'Tholen, baken van rust', officieel gepresenteerd aan leden en belangstellenden.
9 uur geledenTHOLEN - Met de voorjaarsvakantie voor de deur heeft het team Jij op Tholen weer een programma voor kinderen en jongeren. De jeugd kan zich uitleven tijdens een potje bowlen, voetballen in het duister en op springkussens. Inschrijven is vanaf vanavond mogelijk, maar wees er snel bij want vol is vol.
1 dag geledenTHOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 24 januari allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 13 in de Derde Klasse.
1 dag geledenBERGEN OP ZOOM/THOLEN - De politie heeft gisteravond via Burgernet een waarschuwing verspreid voor oplichters die actief zijn in Bergen op Zoom en Tholen. Zij doen zich voor als agenten en proberen op die manier geld en andere bezittingen van inwoners buit te maken.
1 dag geledenSCHELLUINEN/SCHERPENISSE - Dominee L. Blok, emeritus predikant van de Gereformeerde Gemeenten, is op 14 januari in zijn woonplaats Schelluinen overleden. Hij werd 83 jaar. Blok stond tot op hoge leeftijd in de eredienst en leidde onder meer de bevestigingsdienst van zijn zoon in Scherpenisse.
2 dagen geleden