Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De vlag gaat nog niet uit voor zangduo Anita en Ed

De vlag gaat nog niet uit voor zangduo Anita en Ed

Anita en Ed, het Thoolse zangduo, mogen ook weer voor groepen mensen optreden. Hoewel zij blij zijn met de versoepelingen, wil dat niet zeggen dat zij direct het podium op kunnen springen. Volgens hen zijn er nogal wat zaken om rekening mee te houden: "De vlag hangt niet halfstok, maar we hangen hem zeker nog niet uit". 

"Er wordt sowieso meer mogelijk", begint Ed. "Nu zingen we in tuinen, doen we online optredens vanaf onze boot en verzorgen we optredens bij verzorgingstehuizen, maar door de versoepelingen kunnen we eventueel weer in een zaal zingen. Toch blijft het binnen een moeilijk verhaal hoor. Wij moeten, ondanks dat we een echtpaar zijn, ver uit elkaar kunnen staan tijdens een optreden. Het is nog maar de vraag of mensen mogen dansen en zo zijn er nog veel meer dingen om rekening mee te houden. Daarom verwacht ik dat het niet direct storm zal lopen", zegt Anita.

Normaal gesproken betekent de zomer voor Anita en Ed topdrukte en staan ze meerdere malen per week op een podium van een evenement. "Die zijn natuurlijk allemaal geannuleerd dus we hebben nu nog wat kleine dingetjes staan. Soms zingen we op een verjaardagsfeestje of iets dergelijks, maar dat is momenteel ongeveer maar twee keer per maand. Hopelijk kunnen we de komende maanden toch meer optreden! Hoe dan ook kijken we erg uit naar september als evenementen misschien weer mogen. Dan zetten we in op een fijne nazomer." 

Meer uit Tholen

Voor het eerst kunnen dames punten scoren bij de Ronde van Oud-Vossemeer

OUD-VOSSEMEER - De Zeeuwse wielercompetitie DFS Criterium Cup is dit jaar uitgebreid met een apart klassement voor dames. Naast de heren kunnen nu ook vrouwelijke wielrenners strijden om de leiderstrui. Bij de Ronde van Oud-Vossemeer in maart worden de eerste punten verdeeld.

6 uur geleden
Historisch orgel in Grote Kerk klaar voor gebruik na ingrijpende restauratie

THOLEN - Het Van Dam-orgel uit 1832 in de Grote Kerk van Tholen staat aan de vooravond van een bijzonder moment. Na een jarenlange voorbereiding en een ingrijpende restauratie wordt het monumentale instrument op 20 maart om 19.30 uur feestelijk opnieuw in gebruik genomen. Daarmee sluit een omvangrijk project af dat niet alleen het orgel zelf, maar ook de historische ziel ervan nieuw leven heeft ingeblazen.

11 uur geleden
Tanken over de grens: Zoveel bespaar je op je portemonnee vanuit Tholen

THOLEN - Hoewel de korting op de brandstofaccijns dit jaar niet volledig is afgeschaft, is tanken over de grens nog steeds voordeliger. Benzine werd hier ongeveer zes cent per liter duurder, diesel bijna vier cent. Daardoor bespaart een gemiddelde benzinerijder uit Tholen dit jaar zo'n 162 euro door in België te tanken. Dieselrijders besparen gemiddeld 16 euro.

1 dag geleden
Bewoners Buitenhof vrezen gevolgen van minder snoeiwerk voor uitzicht en daglicht

THOLEN - De VVD in Tholen heeft schriftelijke vragen gesteld aan het college over het groenonderhoud bij wooncomplex Buitenhof. Aanleiding zijn signalen van bezorgde bewoners. Volgens hen is het snoeien van de omliggende beplanting teruggebracht van jaarlijks naar één keer per drie jaar.

1 dag geleden
Bestuurder naar ziekenhuis na eenzijdig ongeval op Nieuwe Postweg

THOLEN - Een automobilist is woensdagmiddag gewond geraakt bij een eenzijdig ongeval op de Nieuwe Postweg in Tholen. Het slachtoffer is naar het ziekenhuis gebracht.

2 dagen geleden
Eerste lentedag van het jaar is een feit, temperaturen lopen op tot 18 graden

THOLEN - De temperatuur in De Bilt is woensdag naar 15,1 graden gestegen. Daarmee is officieel sprake van de eerste lentedag van het jaar, meldt Weeronline. Die valt vroeger dan gebruikelijk, want gemiddeld is de eerste lentedag pas in maart.

2 dagen geleden
EBS presenteert nieuwe dienstregeling: Meer bussen voor Thoolse scholieren

THOLEN - De Provincie Zeeland heeft dinsdag ingestemd met de nieuwe dienstregeling die EBS vanaf december 2026 in Zeeland gaat rijden. Volgens de regeling gaan er op Tholen meer bussen rijden voor scholieren.

2 dagen geleden