De sportkantine mag morgen weer open!
De sportkantine mag weer open! En daar zijn heel veel fanatieke sporters blij mee. Niet alleen voor een dorstlessend drankje, maar vooral ook voor het sociale aspect. Medebeheerder van T.O.V in Oud-Vossemeer Pim Douw weet als geen ander dat het dicht blijven van de kantine als een gemis ervaren werd.
Ieder tennisseizoen is Pim 3 tot 4 keer per week op de baan te vinden en daarbuiten neemt hij regelmatig nog een kijkje bij “zijn” tennisvereniging. In april zou het tennisseizoen weer van start gaan maar dat werd uitgesteld. Inmiddels mag hij de baan weer op maar wedstrijden spelen zit er tot augustus sowieso niet in. Pim vertelt: ”In het begin dacht ik even rust, maar al snel miste ik het erg. Ineens was tennis geen onderdeel meer van mijn leven. Ik keek erg uit naar onze competitie begin mei. Buiten dat deze competitie erg gezellig is zorgt het ook voor geld in het laatje. Ook het open toernooi begin juli, wat altijd een hoogtepunt is, gaat helaas niet door”.
De kantine bleef gesloten tot begin juli, maar deze weer open gaat, is Pim daar erg blij mee. "Je ging de baan op en na je potje tennis was je weer weg. Dat is natuurlijk niet zo gezellig.” Pim die ook medebeheerder is van de vereniging merkt dat het dicht blijven van de kantine wel als een gemis ervaren werd. “Sommige leden vinden het fijn om even te blijven hangen. Vooral de dames van de woensdagochtend hebben het heel erg gemist. Ze zijn erg blij dat de kantine weer open kan!".
Meer uit Tholen
THOLEN - Stichting Tholen Sterk organiseert zaterdag 31 oktober de jaarlijkse lampionnen- en lichtjesoptocht in Tholen. Naar verwachting lopen ruim duizend deelnemers mee. De route wijkt dit jaar af wegens wegwerkzaamheden.
1 uur geledenZEELAND - Het waterschap roept bewoners van woningen in het buitengebied zonder rioolaansluiting op hun septic tank te vervangen. Vanaf 2028 gelden strengere regels voor huishoudelijk afvalwater. Veel bewoners moeten daarom investeren in een betere zuiveringsinstallatie.
5 uur geledenSCHERPENISSE - De Kunstkamer in Scherpenisse opent op zaterdag 31 oktober de expositie 'What Is Left' van kunstenaar Addy van Kempen. Haar werk bestaat grotendeels uit afgedankte materialen.
10 uur geledenTHOLEN - Een automobilist heeft woensdagochtend een flinke ravage veroorzaakt op de Oesterdam bij Tholen. De bestuurder schampte een andere wagen en raakte daarna meerdere geparkeerde voertuigen. Hij is met letsel naar het ziekenhuis gebracht.
1 dag geledenSINT PHILIPSLAND - De gemeente Tholen sluit het volledige perceel aan de Campweg in Sint Philipsland waar afgelopen zomer een grote brand woedde. In een loods werd toen een drugslab ontdekt. De sluiting voor zes maanden geldt voor de woning en de bijbehorende opstallen.
1 dag geledenSCHERPENISSE - Hans van Houdt presenteerde vorige week zaterdag zijn nieuwste boek 'Een Steen in je Hoofd'. Het boek vertelt het waargebeurde verhaal van Bertha van Houdt (1917-1944), een meisje uit Scherpenisse dat in Amsterdam belandde bij de eerste hersenchirurg van Nederland.
1 dag geledenSINT PHILIPSLAND - De leden van vrouwenvereniging Vrouwen voor Vrouwen Sint Philipsland kwamen woensdagavond bijeen in de Wimpel. Op het programma stond het versieren van twee grote eierkoeken met fondant.
2 dagen geleden