De Roon en invaller Hateboer winnen met Atalanta van Udinese
BERGAMO (ANP) - Aanvoerder Marten de Roon en invaller Hans Hateboer hebben in de Italiaanse voetbalcompetitie met Atalanta gewonnen van Udinese. Het werd 2-0 voor de ploeg van coach Gian Piero Gasperini, die niet kon beschikken over de geblesseerde Teun Koopmeiners. Mitchel Bakker bleef bij Atalanta op de bank zitten.
Aleksej Mirantsjoek, de vervanger van Koopmeiners, opende na ruim een half uur spelen de score. In de blessuretijd van de eerste helft schoot Gianluca Scamacca, oud-speler van PSV en PEC Zwolle, de 2-0 binnen. Bij beide treffers gaf de Belg Charles De Ketelaere de assist.
Atalanta klom dankzij de winst naar de voorlopig vierde plaats in de Serie A.
Meer uit Voetbal
BOEKAREST (ANP) - Mircea Lucescu is op 80-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Roemeense voetbalbond. Hij werd anderhalve week geleden als bondscoach met Roemenië uitgeschakeld door Turkije in de play-offs voor het WK van komend seizoen in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
1 uur geledenPARIJS (ANP) - Trainer Arne Slot hoopt dat Liverpool in staat is om de hele wedstrijd goed te spelen tegen Paris Saint-Germain. "Want alleen dan hebben we een kans", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van woensdag in de kwartfinale van de Champions League.
1 uur geledenZURICH (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA is een tuchtprocedure gestart tegen de Spaanse voetbalbond vanwege racistische liederen die tijdens de vriendschappelijke oefeninterland tussen Spanje en Egypte vorige week te horen waren. Fans van de thuisploeg zongen in het stadion van Espanyol in Barcelona islamofobe spreekkoren. Ze schreeuwden onder meer: "wie niet springt, is moslim".
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Onder luid gejuich en applaus zijn de spelers en staf van PSV onthaald in het Philips Stadion in Eindhoven. De spelers, staf en trainer Peter Bosz kwamen op het podium, waar ze de kampioensschaal hebben ontvangen. Daarna maakte de selectie een ereronde door het stadion.
6 uur geledenNAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.
9 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.
10 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR) - De Iraanse regering neemt pas een besluit over de deelname van het nationale team aan het WK voetbal zodra ze een reactie van de FIFA heeft ontvangen over de verplaatsing van de wedstrijden. Dat zegt Ahmad Donyamali, de Iraanse minister van Sport.
10 uur geleden