
‘De ondergaande zon bij Zoutelande blijft een plaatje’
ZOUTELANDE - Lezeres Jannie van der Maas stuurde deze foto in. ‘De ondergaande zon bij Zoutelande blijft een plaatje’, vindt ze.
De foto staat deze week ook in de gedrukte versie van de Middelburgse & Veerse Bode. Heb jij ook een bijzondere foto gemaakt in de gemeente Veere of Middelburg? Stuur ‘m in en wie weet zie je ‘m terug in de Bode!
Mail de foto met vermelding van je naam, de locatie en een omschrijving van wat er te zien is naar [email protected] onder vermelding van lezersfoto.
Meer uit Middelburg
MIDDELBURG - Wat begon als een buitenplaats en bijna een parkeerplaats werd, groeide uit tot een groene oase: Speelhof Hoogerzael in Middelburg. Inmiddels al 15 jaar een plek waar kinderen doen wat op heel veel plekken niet meer kan: onbezorgd spelen, rennen, rommelen en ravotten. Het jubileum wordt op zaterdag 5 juli uitgebreid gevierd.
13 uur geledenSEROOSKERKE - De jaarlijkse Stroskerkse Dag op zaterdag 5 juli belooft ook dit jaar weer een dag te worden voor jong en oud. Het centrum van Serooskerke verandert in een bruisende ontmoetingsplek met muziek, marktkraampjes, kinderspelletjes en natuurlijk het traditionele ringrijden. Ramon Meijer, een van de vier leden van het organisatiecomité, vertelt enthousiast over het gevarieerde programma: "We willen er echt een topdag van maken voor het hele dorp én bezoekers van buitenaf."
18 uur geledenMIDDELBURG - Op de Beenhouwerssingel in Middelburg zijn donderdagochtend twee fietsers met elkaar in botsing gekomen. Bij het ongeval raakte een van de betrokkenen, een man op leeftijd, gewond. Hij is naar het ziekenhuis gebracht.
19 uur geledenMIDDELBURG/DOMBURG - Dit weekeinde gaat in de regio zuid de zomervakantie van start. Deze week is het volop zomer, maar het weerbeeld voor begin volgende week ziet er anders uit, voorspelt weerbureau Weeronline.
20 uur geledenMIDDELBURG - In de Koningin Julianastraat in Middelburg is woensdagavond een fietser in botsing gekomen met een auto. De fiets raakte hierbij beschadigd.
1 dag geledenDOMBURG - Op 12 juni nam Max Huiszoon afscheid als eerste kinderburgemeester van de gemeente Veere.
1 dag geledenWALCHEREN - Op 5 juli organiseert de Rotary Club Walcheren weer de gezellige fietstour over Walcheren. De route kan ook per brommer of auto worden gemaakt.
1 dag geleden