De mooiste foto’s van Tholen, winnaars bekend!
THOLEN - De digitale prijsuitreiking van de fotowedstrijd Thools erfgoed heeft plaatsgevonden. Burgemeester Marleen Sijbers mocht bekend maken welke prijzen de vier winnaars gewonnen hebben. Uit de ruim 70 inzendingen was hun foto of verhaal als beste uit de bus gekomen.
Erfgoedvisie
De gemeente Tholen is bezig om een erfgoedvisie op te stellen. In februari werd inwoners gevraagd om in de kijker te brengen hoe Thools erfgoed er voor hen uit ziet. De gemeente hoopte met deze fotowedstrijd een kijkje te krijgen in deze persoonlijke beelden en tegelijkertijd van de erfgoedvisie nog meer een ‘Thools’ product te maken door de beste foto’s een centrale plaats te geven in deze visie.
Jury
De jury van de fotowedstrijd Thools erfgoed bestond uit wethouder Peter Hoek, portefeuillehouder erfgoed, Niels Vollaard, beleidsmedewerker erfgoed, Joost Moerings, medewerker gebouwenbeheer en diens zoon Ian Moerings, student aan de Nederlandse Fotovakschool in Rotterdam. Wethouder Peter Hoek: “Alle inzendingen, en deze van de vier winnaars in het bijzonder, laten zien hoe rijk en divers het Thoolse Erfgoed is. Extra bijzonder was natuurlijk dat we gezegend waren met winters weer, waardoor er soms unieke taferelen werden vastgelegd.”
Winnende foto’s
Omdat er geen inzendingen van deelnemers t/m/ 12 jaar zijn binnengekomen, is besloten om een eerste én tweede prijs toe te kennen voor de mooiste foto en een eerste én tweede prijs toe te kennen voor de mooiste foto en verhaal. Dit zijn de winnende foto’s:
De winnaars krijgen allemaal een cadeaubon thuisgestuurd, die ze kunnen besteden bij een lokale ondernemer.
Meer uit Tholen
THOLEN - Dit weekend is het weer zover: de zomertijd gaat in. Twee keer per jaar verzetten we de tijd. Het zorgt regelmatig voor verwarring, want wanneer gaat de klok nu vooruit en wanneer gaat de klok achteruit? Het goede nieuws is dat er gelukkig handige ezelsbruggetjes voor zijn. Het slechte nieuws is dat we dit weekend een uurtje minder kunnen slapen. Althans, dat wordt vaak gezegd als de klok een uur vooruit gaat.
1 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - Smerdiek krijgt er een bijzondere wandelroute bij. Op dinsdag 31 maart om 14.30 uur wordt op de Markt bij de waterpomp het Hazenpad officieel geopend. De opening wordt verricht door auteur Jeroen Windmeijer. Iedereen is van harte welkom om hierbij aanwezig te zijn.
5 uur geledenSINT PHILIPSLAND - De jaarlijkse wandeltocht van Sint Philipsland wordt komende zaterdag voor de tiende keer gelopen. Deelnemers kunnen kiezen uit vier afstanden en kunnen achteraf genieten van een kommetje snert of een pannenkoek.
1 dag geledenTHOLEN - De wethouders Peter Hoek, Corniel van Leeuwen en Hilde Moerland zien af van een zetel in de gemeenteraad van Tholen. Ze vinden de combinatie van hun functie als wethouder en raadslid onwenselijk en maken daarom plaats voor andere raadsleden.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - De Koninklijke Fanfare Accelerando bestaat 145 jaar. Dat vieren de Setallandse muzikanten met verschillende activiteiten. Op zaterdagavond 11 april organiseren ze een jubileumconcert in de sportzaal van De Wellevaete. Het publiek wordt getrakteerd op een muzikale terugblik van het verleden naar het heden.
1 dag geledenTHOLEN - Peter Hoek (SGP) trok bij de Thoolse gemeenteraadsverkiezingen de meeste stemmen, gevolgd door Liesje van der Zande (FvD). In de top tien van populairste kandidaten staan drie partijen met elk twee vertegenwoordigers. Deze raadsleden kwamen het hoogst uit de bus bij de kiezers.
2 dagen geledenTHOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 21 maart allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 19 in de Derde Klasse en speelronde 17 in de Vierde en Vijfde Klasse.
2 dagen geleden