De mannen van NOAD'67 moeten aan de bak
Perry Snoep, hoofdtrainer van het eerste elftal van NOAD'67 uit Sint Philipsland, zag de bui al hangen toen de coronaperiode langer duurde dan gehoopt. Hij drukte de spelers dan ook meerdere malen op het hart om vooral aan hun conditie te blijven werken en niet alleen maar op de bank te hangen. Middels een shuttle run test maakte Snoep de balans op. "De uitslag was bijzonder teleurstellend. Ik heb vooraf gezegd dat ik niet als een politieagent controleer wie wel of niet aan zijn conditie werkt, maar blijkbaar hebben de meesten vijf maanden weinig gedaan."
Na de eerste trainingen had Snoep al het vermoeden dat de meeste spelers vooral stil hadden gezeten. "Niet alleen door de basisconditie, maar ook door de blessures die vrijwel direct opspeelde bij sommigen. Van lichte klachten als spierpijn tot pijn aan de liezen, hamstrings en kuiten. Drie, vier spelers zijn nu al geblesseerd en we hebben maar vijftien spelers. Die uitval kunnen we dus niet hebben. Daarom kom ik nu ook niet met straftrainingen of wat dan ook, want dan zijn we verder van huis. Laten we de schade dan maar zoveel mogelijk beperken", zegt de trainer.
Snoep gaat ervan uit dat zijn spelers op korte termijn fit genoeg zijn om de competitie in de derde klasse aan te gaan. "Lopen, basistrainen en voetbalskills, daar moeten ze zich op gaan richten om op heel korte termijn goed voor de dag te komen."
Meer uit Tholen
SINT-ANNALAND - Streekmuseum De Meestoof in Sint-Annaland krijgt van de Provincie Zeeland een subsidie voor verbeteringen aan de toegankelijkheid van het gebouw. Met het geld wil het streekmuseum de bouw van een buitenlift naar de bovenverdieping realiseren.
6 minuten geledenSINT-ANNALAND - Voetbalvereniging Wij Houden Stand (WHS) in Sint-Annaland viert haar 95-jarig bestaan met een feestelijk jubileumweekend op 14, 15 en 16 mei. Op het programma staan onder meer een internationaal jeugdtoernooi, walking football en een feestavond.
5 uur geledenTHOLEN - De Vrijzinnige Geloofsgemeenschap Tholen organiseert op woensdag 13 mei om 10.00 uur een gespreksochtend rond het werk van de Joodse schrijfster Etty Hillesum. De bijeenkomst maakt deel uit van een serie gesprekken over spiritualiteit, levensvragen en inspirerende teksten.
21 uur geledenSTAVENISSE - Wie kent hem niet als de drijvende kracht achter Omroep Tholen. Maar Laban Hage (70) uit Stavenisse is veel meer dan alleen radiomaker. Hij heeft ook een groot voetbalhart en zette zich jarenlang op verschillende manieren in voor het verenigingsleven. Voor al zijn verdiensten werd hij tijdens de jaarlijkse lintjesregen op 24 april benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau.
1 dag geledenTHOLEN - Afgelopen zaterdag trok de jaarlijkse Truckersrit opnieuw veel bekijks op Tholen. Onder een stralende zon reed een stoet van ongeveer negentig trucks over het eiland, terwijl langs de route enthousiast werd gezwaaid door jong en oud. Zowel in de cabines als langs de kant van de weg waren vooral veel blije gezichten te zien.
2 dagen geledenOUD-VOSSEMEER - Nadat enkele jaren geleden zowel de jaarlijkse rommelmarkt als de braderie wegvielen, dachten de creatievelingen van Hervormde Kerk Oud-Vossemeer maar één ding: dit kan zo niet langer. Het dorp herleefde zaterdagmiddag onder een stralende zon dan ook oude tijden tijdens de eerste editie van de Roosevelt Fair.
2 dagen geledenHOOGERHEIDE/THOLEN - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Richard en Anouska Wouts, Wouts Groenprojecten Hoogerheide.
3 dagen geleden