Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Ligt start bij Juventus, De Jong op de bank bij Barcelona

De Ligt start bij Juventus, De Jong op de bank bij Barcelona

TURIJN (ANP) - Matthijs de Ligt begint vanaf de aftrap bij Juventus tijdens het Champions League-treffen met Dinamo Kiev. De Italiaanse club is net als groepsgenoot Barcelona al verzekerd van overwintering in het toernooi.

De Spaanse ploeg speelt het vijfde duel in de groepsfase bij Ferencváros. Bij de Catalanen is er een basisplek gereserveerd voor Sergiño Dest, maar houdt trainer Ronald Koeman middenvelder Frenkie de Jong op de bank. Lionel Messi is niet meegereisd naar Hongarije, de 33-jarige vedette krijgt rust.

Andere reserverollen zijn er voor Luuk de Jong bij Sevilla, Donny van de Beek bij Manchester United en Mitchel Bakker bij Paris Saint-Germain. De drie Nederlanders beginnen bij hun club op de bank.

Noa Lang in de basis bij Brugge

Wel zijn er basisplekken voor Ruud Vormer en Noa Lang bij Club Brugge. De Belgische club speelt de belangrijke thuiswedstrijd tegen Zenit Sint-Petersburg waarin Brugge strijdt voor een laatste kans op plaatsing voor de volgende ronde. Verdediger Wesley Hoedt begint bij Lazio ook vanaf de eerste minuut, in de uitwedstrijd tegen Borussia Dortmund.

Voormalig AZ-speler Oussama Idrissi beleeft na een periode van blessureleed zijn officiële basisdebuut bij Sevilla. Hij neemt het op tegen Chelsea, waar oud-Ajacied Hakim Ziyech genoegen moet nemen met een plaats op de bank.

Meer uit Voetbal

Duel van Ronaldo en Al Nassr afgelast na aanvallen van Iran

DUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.

1 uur geleden
Oud-international Janmaat raakte na loopbaan verslaafd aan drugs

AMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.

1 uur geleden
Aanvoerder Resink van FC Groningen meldt kruisbandblessure

GRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.

2 uur geleden
Iraanse voetbalsters ondanks oorlog in actie op Asia Cup

GOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.

5 uur geleden
Trainer Steijn aan einde van seizoen weg bij Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.

6 uur geleden
PSV nog zonder Salah-Eddine in bekerduel met NEC

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.

6 uur geleden
FIFA-voorzitter Infantino wil strengere regels voor bedekken mond

CARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.

10 uur geleden