Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Ligt start bij Juventus, De Jong op de bank bij Barcelona

De Ligt start bij Juventus, De Jong op de bank bij Barcelona

TURIJN (ANP) - Matthijs de Ligt begint vanaf de aftrap bij Juventus tijdens het Champions League-treffen met Dinamo Kiev. De Italiaanse club is net als groepsgenoot Barcelona al verzekerd van overwintering in het toernooi.

De Spaanse ploeg speelt het vijfde duel in de groepsfase bij Ferencváros. Bij de Catalanen is er een basisplek gereserveerd voor Sergiño Dest, maar houdt trainer Ronald Koeman middenvelder Frenkie de Jong op de bank. Lionel Messi is niet meegereisd naar Hongarije, de 33-jarige vedette krijgt rust.

Andere reserverollen zijn er voor Luuk de Jong bij Sevilla, Donny van de Beek bij Manchester United en Mitchel Bakker bij Paris Saint-Germain. De drie Nederlanders beginnen bij hun club op de bank.

Noa Lang in de basis bij Brugge

Wel zijn er basisplekken voor Ruud Vormer en Noa Lang bij Club Brugge. De Belgische club speelt de belangrijke thuiswedstrijd tegen Zenit Sint-Petersburg waarin Brugge strijdt voor een laatste kans op plaatsing voor de volgende ronde. Verdediger Wesley Hoedt begint bij Lazio ook vanaf de eerste minuut, in de uitwedstrijd tegen Borussia Dortmund.

Voormalig AZ-speler Oussama Idrissi beleeft na een periode van blessureleed zijn officiële basisdebuut bij Sevilla. Hij neemt het op tegen Chelsea, waar oud-Ajacied Hakim Ziyech genoegen moet nemen met een plaats op de bank.

Meer uit Voetbal

Inter nadert titel Serie A na zege op Cagliari: 3-0

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A verstevigd met een 3-0-overwinning op het laaggeklasseerde Cagliari. De ploeg van coach Cristian Chivu kwam door de zege een stap dichter bij de titel. De voorsprong op eerste achtervolger Napoli bedraagt 12 punten.

56 minuten geleden
Iraanse voetbalsters danken 'veilige haven' Australië voor asiel

SYDNEY (ANP/RTR) - Twee Iraanse voetbalsters die asiel kregen in Australië hebben in een gezamenlijke verklaring hun dankbaarheid uitgesproken voor de hulp van het land. Ze noemen Australië een "veilige haven" en spreken de wens uit een nieuw leven op te bouwen. "We zijn topsporters en het blijft onze droom om onze sportcarrière hier in Australië voort te zetten", schreven Fatemeh Pasandideh en Atefeh Ramezanisadeh.

2 uur geleden
Ajax-middenvelder Fitz-Jim ondergaat schouderoperatie

AMSTERDAM (ANP) - Ajax kan tijdens het restant van het seizoen geen beroep meer doen op Kian Fitz-Jim. De 22-jarige middenvelder heeft vrijdag een schouderoperatie ondergaan. Hij kampte al langer met klachten aan het gewricht.

9 uur geleden
Veurink: Oranje zal nog beter moeten spelen in Frankrijk

ZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink gaf de zege van de Nederlandse voetbalsters van dinsdag op Frankrijk (2-1) in de WK-kwalificatie een rapportcijfer tien. Toch weet hij bijna zeker dat Oranje zaterdag in Auxerre tijdens het uitduel beter moet spelen om weer een resultaat te halen. "Ik heb niet de illusie dat we nu plotseling zestig procent van de wedstrijd in balbezit zijn", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar als we de bal hebben, dan moet het beter."

11 uur geleden
FC Twente begint nieuw seizoen zonder uitfans na vuurwerkstraf

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente mag tijdens de eerste uitwedstrijd van het nieuwe seizoen geen supporters meenemen. De club accepteerde een schikkingsvoorstel van de KNVB van twee uitwedstrijden zonder supporters, waarvan een wedstrijd voorwaardelijk, voor het afgestoken vuurwerk tijdens de bekerwedstrijd bij FC Utrecht op 13 januari. Dat meldt FC Twente op de eigen website.

12 uur geleden
FC Utrecht legt huurling Stepanov langer vast

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook volgend seizoen de beschikking over de Oekraïense aanvaller Artem Stepanov. De 18-jarige huurling van Bayer Leverkusen speelt ook volgend seizoen op huurbasis in Utrecht. De huidige nummer 7 van de Eredivisie heeft ook een koopoptie opgenomen in de nieuwe overeenkomst.

14 uur geleden
Freiburg overtuigend naar laatste vier Europa League

VIGO (ANP) - Freiburg heeft zich overtuigend geplaatst voor de halve finale van de Europa League. De Duitse voetbalclub won vorige week al de thuiswedstrijd tegen het Spaanse Celta met 3-0 en voegde er in de return in Vigo een zege van 3-1 aan toe. Het is voor de eerste keer in het clubbestaan dat Freiburg de laatste vier bereikt van een Europees clubtoernooi.

1 dag geleden