De Kruytenburg FaiR komt eraan
POORTVLIET - “Na twee jaar geen Kruytenburg FaiR, trek ik de stoute schoenen aan en ga een start maken met de organisatie voor de fair 2022”, dat zegt Jackie van Nieuwenhuijzen . Het evenement staat gepland op zaterdag 18 juni.
“De FaiR is een podium en openbare verkoopplek voor kunstenaars, creatievelingen en verzamelaars. Voor de Eeterij staan kramen met enthousiaste deelnemers. Dit jaar onder andere vilt, sieraden, Zeeuwse babbelaars, advocaat, meel van de molen, haakwerk, tassen, accessoires, 2de handsboeken en nog veel meer leuke en creatieve verrassingen. Kortom voor elk wat wils. Kinderen (en volwassenen) kunnen een mini workshop volgen. Een kleuranalyse aanvragen behoort ook tot de mogelijkheden. In en bij de eeterij vind u exposities van schilderijen van regionale kunstenaars”, zo vertelt Jackie.
“U kunt tijdens de fair gratis door onze door de prachtige kruidentuin wandelen. De tuin heeft zo’n 500 uitheemse keuken en medicinale kruiden, vergeten groente en exotische planten. Ook in de kruidentuin en in het natuurgebied wordt er geëxposeerd. De entree voor de FaiR is gratis. U bent welkom vanaf 10.30 tot 17.00 uur. Tevens kunt u op ons terras terecht voor een drankje en een versnapering.”
Voor meer informatie kunt u terecht op de Facebookpagina of telefoonnummer 06-12892530
Wilt u als deelnemer meedoen en een kraam huren deze dag stuur dan een mailtje naar [email protected]
Meer uit Tholen
THOLEN - Het is de mensen uit Tholen vast niet ontgaan: het populaire programma Winter Vol Liefde heeft dit jaar een Thoolse kandidaat, de 70-jarige Thea. Zij doet mee als kandidaat voor de Nederlandse deelnemer Hans, die in Noorwegen woont.
8 uur geledenTHOLEN - Niet alleen de aanleg van nieuwe laadpalen staat onder druk, maar ook de beschikbaarheid en betrouwbaarheid van bestaande palen op het eiland. Dat stellen Jan Heshof en Nancy Raas-Tophoven (PvdA-GroenLinks) in nieuwe schriftelijke vragen aan het college.
10 uur geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
14 uur geledenTHOLEN - De nieuwe mobiliteitshub in Tholen wordt later opgeleverd dan gepland, omdat de aannemer meer tijd nodig heeft voor het houtwerk. Dat zegt het college na schriftelijke vragen van Arjan Deurloo (Fractie Deurloo). De verwachting is dat de hub in maart klaar is. Ook erkent het college dat de ontbrekende borden bij het aangrenzende kruispunt tot onduidelijkheid konden leiden bij weggebruikers.
1 dag geledenZEELAND - De Zeeuwse industrie staat onder druk door een combinatie van geopolitieke onzekerheden, stijgende loonkosten en afnemende export door internationale spanningen. Hoewel de economie vorig jaar sterker groeide dan verwacht, wordt door UWV de komende jaren een afvlakking voorspeld. Dit heeft ook gevolgen voor de arbeidsmarkt, vooral voor sectoren en beroepen die gevoelig zijn voor economische schommelingen.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - Op zaterdag 21 februari organiseert wandelsportvereniging (WSV) Oosterscheldestappers uit Sint-Maartensdijk voor de 14e keer de Kees Wessels winterwandeltocht.
2 dagen geledenWEST-BRABANT/THOLEN - Verkeer vanuit Bergen op Zoom moet dit weekend rekening houden met de afsluiting van de Heinenoordtunnel (A29). De tunnel gaat vrijdagavond dicht richting Rotterdam en blijft tot maandag gesloten. Dit is de eerste van de nog drie weekendafsluitingen op de planning.
2 dagen geleden