Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Kruytenburg FaiR komt eraan

De Kruytenburg FaiR komt eraan

POORTVLIET - “Na twee jaar geen Kruytenburg FaiR, trek ik de stoute schoenen aan en ga een start maken met de organisatie voor de fair 2022”, dat zegt Jackie van Nieuwenhuijzen . Het evenement staat gepland op zaterdag 18 juni.

“De FaiR is een podium en openbare verkoopplek voor kunstenaars, creatievelingen en verzamelaars. Voor de Eeterij staan kramen met enthousiaste deelnemers. Dit jaar onder andere vilt, sieraden, Zeeuwse babbelaars, advocaat, meel van de molen, haakwerk, tassen, accessoires, 2de handsboeken en nog veel meer leuke en creatieve verrassingen. Kortom voor elk wat wils. Kinderen (en volwassenen) kunnen een mini workshop volgen. Een kleuranalyse aanvragen behoort ook tot de mogelijkheden. In en bij de eeterij vind u exposities van schilderijen van regionale kunstenaars”, zo vertelt Jackie.

“U kunt tijdens de fair gratis door onze door de prachtige kruidentuin wandelen. De tuin heeft zo’n 500 uitheemse keuken en medicinale kruiden, vergeten groente en exotische planten. Ook in de kruidentuin en in het natuurgebied wordt er geëxposeerd. De entree voor de FaiR is gratis. U bent welkom vanaf 10.30 tot 17.00 uur. Tevens kunt u op ons terras terecht voor een drankje en een versnapering.”

Voor meer informatie kunt u terecht op de Facebookpagina of telefoonnummer 06-12892530

Wilt u als deelnemer meedoen en een kraam huren deze dag stuur dan een mailtje naar [email protected]

Meer uit Tholen

Ruim 200.000 euro subsidie beschikbaar voor culturele projecten

THOLEN - Organisaties in Zeeland kunnen subsidie aanvragen voor culturele projecten die in 2027 én 2028 plaatsvinden. Voor de Oosterschelderegio, waar ook de gemeente Tholen onder valt, is hiervoor 215.000 euro beschikbaar.

4 uur geleden
Voices in Harmony uit Poortvliet zoekt nieuwe tenoren en bassen

POORTVLIET - Houd je van zingen, popmuziek en samen muziek maken? Dan is Voices in Harmony misschien wel iets voor jou.

9 uur geleden
Jan Noordzij bespeelt gerestaureerd Nöhren-orgel in Stavenisse

STAVENISSE - Het historische Nöhren-orgel in de Hervormde Kerk van Stavenisse klinkt zaterdagavond 26 september tijdens een concert. Organist Jan Noordzij verzorgt het programma ter gelegenheid van de ingebruikname van het gerestaureerde orgel.

12 uur geleden
Nieuwe flitspalen: Op deze wegen moeten Tholenaren extra gaan opletten

THOLEN/SINT PHILIPSLAND - Langs de Broekseweg en de N257 (Philipsdam) komen twee nieuwe flitspalen. De camera's controleren alleen op snelheid. Het is nog niet bekend wanneer de flitspalen geplaatst gaan worden.

1 dag geleden
Na donderdag breekt nazomerweer aan: temperaturen van 20 graden of hoger

THOLEN - Na een koele donderdag en een koude nacht keert de warmte dit weekend snel terug. Vanaf vrijdag loopt de temperatuur op en kan het zondag lokaal 25 graden worden. Ook de laatste dagen van september kunnen warm verlopen, al is dat nog onzeker.

1 dag geleden
Eerste EBS-stalling voor elektrische bussen in Zeeland opgeleverd

ZEELAND - De eerste stallingslocatie van EBS voor de nieuwe elektrische bussen in Zeeland is opgeleverd. Groen Goud Biervliet realiseerde de stalling op het eigen terrein aan de Middenweg. Vanaf 13 december vormt Biervliet een van de uitvalsbases voor de elektrische bussen die EBS inzet voor Reizen door Zeeland. Het is de eerste EBS-stalling in Zeeland die wordt opgeleverd voor de start van de nieuwe concessie.

1 dag geleden
Olie aangespoeld op Zeeuwse stranden: kans op vervuiling Tholen ‘zeer onwaarschijnlijk’

THOLEN - Tholenaren lijken zich geen zorgen te hoeven maken over de olie die de afgelopen dagen op stranden langs de Walcherse kust is aangespoeld. Op de Thoolse stranden is geen olie waargenomen. De Provincie Zeeland acht het bovendien zeer onwaarschijnlijk dat de vervuiling Tholen bereikt.

2 dagen geleden