De Kruytenburg FaiR komt eraan
POORTVLIET - “Na twee jaar geen Kruytenburg FaiR, trek ik de stoute schoenen aan en ga een start maken met de organisatie voor de fair 2022”, dat zegt Jackie van Nieuwenhuijzen . Het evenement staat gepland op zaterdag 18 juni.
“De FaiR is een podium en openbare verkoopplek voor kunstenaars, creatievelingen en verzamelaars. Voor de Eeterij staan kramen met enthousiaste deelnemers. Dit jaar onder andere vilt, sieraden, Zeeuwse babbelaars, advocaat, meel van de molen, haakwerk, tassen, accessoires, 2de handsboeken en nog veel meer leuke en creatieve verrassingen. Kortom voor elk wat wils. Kinderen (en volwassenen) kunnen een mini workshop volgen. Een kleuranalyse aanvragen behoort ook tot de mogelijkheden. In en bij de eeterij vind u exposities van schilderijen van regionale kunstenaars”, zo vertelt Jackie.
“U kunt tijdens de fair gratis door onze door de prachtige kruidentuin wandelen. De tuin heeft zo’n 500 uitheemse keuken en medicinale kruiden, vergeten groente en exotische planten. Ook in de kruidentuin en in het natuurgebied wordt er geëxposeerd. De entree voor de FaiR is gratis. U bent welkom vanaf 10.30 tot 17.00 uur. Tevens kunt u op ons terras terecht voor een drankje en een versnapering.”
Voor meer informatie kunt u terecht op de Facebookpagina of telefoonnummer 06-12892530
Wilt u als deelnemer meedoen en een kraam huren deze dag stuur dan een mailtje naar [email protected]
Meer uit Tholen
BREDA/THOLEN - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Jelle Zijlstra van Boulderhal Bruut.
9 uur geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Mariska Hardenbol die de spotlight mocht vangen.
12 uur geledenTHOLEN - Athletes in Action keert komende week weer terug op de Oesterputten. Tijdens deze sportweek staan spelletjes en Gods liefde centraal. Alle kinderen zijn welkom en hoeven zich niet vooraf aan te melden.
1 dag geledenNIEUW-VOSSEMEER/SCHERPENISSE - Na bijna tien jaar heeft Laban Deurloo weer een nieuwe verhalenbundel uitgebracht. "Een boek om vaak op te pakken en even de zinnen te verzetten", zo omschrijft de geboren Scherpenissenaar zijn nieuwste uitgave. Van vogels die pakketten bezorgen tot een criminele Asseposter: niets is te gek.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Ondanks het feit dat wandelen in de vriendengroep van Robin en Denise de verbindende factor is, willen ze zich geen getraind wandelaar noemen. De vriendengroep van elf personen kent elkaar van een wandelvakantie en trekt nog steeds elk jaar samen de wandelschoenen aan. Vandaag kiezen zes van de elf voor de afstand van 15 kilometer. "Vandaag is naast een training ook gelijk een soort vergadering om de laatste zaken voor onze vakantie af te stemmen", zo vertelt Denise. Dit jaar gaat de reis naar de Ardennen.
2 dagen geledenOUD-VOSSEMEER/THOLEN - De Oud-Vossemeers' Muziekvereniging krijgt geld van de Provincie Zeeland voor het project 'Samen tegen eenzaamheid'. Met dit initiatief wil de vereniging vooral senioren en alleenstaanden helpen om weer met plezier in het leven te staan. Ook Stichting Westerlicht ontvangt een bijdrage. De stichting met een locatie in onder andere Tholen gebruikt het geld om meer bekendheid te krijgen en beter te laten zien wat zij doet.
2 dagen geledenTHOLEN - Aanstaande zaterdag 18 juli om 15.30 uur brengen Monique Heidema (violoncello) en André Telderman (vleugel) in het Oude Stadhuis van Tholen een sfeervol programma met de titel 'Lied zonder woorden'.
2 dagen geleden