De Jong heeft na treffer tegen Almere tegen alle clubs gescoord
EINDHOVEN (ANP) - Luuk de Jong heeft na zijn doelpunten zaterdag tegen Almere City FC tegen alle clubs waar hij in de Eredivisie tegen speelde minimaal één doelpunt gemaakt. De spits opende kort voor rust, op aangeven van linksback Sergiño Dest, de score. In de tweede helft benutte De Jong een strafschop: 2-0.
Almere speelde vorig seizoen nog in de eerste divisie en komt nu voor het eerst uit op het hoogste niveau. In de door PSV met 4-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Almere in september scoorde De Jong niet. De voormalig international van Oranje heeft nu tegen alle 28 clubs die hij in de Eredivisie ontmoette gescoord. Daarmee houdt hij Ove Kindvall (27 clubs), Cor van der Gijp (26) en Marco van Basten (25) achter zich.
Het aantal van De Jong kan nog oplopen. Er zijn in de eerste divisie nog een aantal ploegen die hij in de Eredivisie nog niet tegenkwam.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - José Mourinho zag "een niet perfect team" zijn tactisch plan goed uitvoeren. Dat zei de 62-jarige coach van Benfica na afloop van de gewonnen Champions League-wedstrijd tegen Ajax (0-2).
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Rayane Bounida heeft het idee dat hij zijn interim-trainer Fred Grim heeft overtuigd in het verloren duel met Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik denk dat ik nu basisspeler ben", zei hij met veel bravoure in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Ik denk dat ik lekker ga slapen."
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim baalde van de uitslag van het duel tussen Ajax en Benfica (0-2) in de Champions League. "Maar ik heb wel een team gezien", zei hij. "Ze stonden er voor elkaar en hebben zich aan de afspraken gehouden. Ik zie zeker aanknopingspunten voor de komende duels."
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Benfica-trainer José Mourinho vindt oud-Ajacied Wesley Sneijder geschikt voor alle mogelijke functies binnen Ajax. Dat zei de Portugees bij de persconferentie in Amsterdam na afloop van het Champions League-duel met Ajax dat eindigde in 0-2.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen probeerde positief te blijven na de nederlaag van Ajax tegen Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik zag wel een ploeg die beter heeft gespeeld dan in de afgelopen weken", zei de aanvoerder in een flashinterview vlak na de wedstrijd. "Daar moeten we op voortbouwen, stap voor stap. Dan gaan de resultaten ook komen."
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is er niet in geslaagd tegen Benfica de eerste punten in de Champions League te pakken en blijft na vijf wedstrijden puntloos laatste. In de Johan Cruijff ArenA ging de ploeg van interim-trainer Fred Grim met 0-2 onderuit tegen het Benfica van José Mourinho.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Jerdy Schouten denkt dat PSV nog 5 punten nodig heeft om de volgende ronde van de Champions League te bereiken. De landskampioen staat na vier van de acht speelronden op 5 punten en wacht woensdagavond om 21.00 uur een uitduel met de Engelse kampioen Liverpool.
9 uur geleden