De Jong heeft na treffer tegen Almere tegen alle clubs gescoord
EINDHOVEN (ANP) - Luuk de Jong heeft na zijn doelpunten zaterdag tegen Almere City FC tegen alle clubs waar hij in de Eredivisie tegen speelde minimaal één doelpunt gemaakt. De spits opende kort voor rust, op aangeven van linksback Sergiño Dest, de score. In de tweede helft benutte De Jong een strafschop: 2-0.
Almere speelde vorig seizoen nog in de eerste divisie en komt nu voor het eerst uit op het hoogste niveau. In de door PSV met 4-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Almere in september scoorde De Jong niet. De voormalig international van Oranje heeft nu tegen alle 28 clubs die hij in de Eredivisie ontmoette gescoord. Daarmee houdt hij Ove Kindvall (27 clubs), Cor van der Gijp (26) en Marco van Basten (25) achter zich.
Het aantal van De Jong kan nog oplopen. Er zijn in de eerste divisie nog een aantal ploegen die hij in de Eredivisie nog niet tegenkwam.
Meer uit Voetbal
PERTH (ANP) - Australië heeft zich als eerste land gekwalificeerd voor het WK voetbal voor vrouwen in 2027. Dat toernooi vindt plaats in Brazilië, dat als gastland al verzekerd is van deelname.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Óscar García bestempelt zichzelf als een "veeleisende coach". Dat zei de 52-jarige Spanjaard in aanloop naar de competitiewedstrijd van Ajax op zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen Sparta Rotterdam. Ajax staat vijfde in de Eredivisie met een achterstand van 24 punten op koploper PSV.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.
5 uur geledenTEHERAN (ANP/AFP) - Niemand kan Iran uitsluiten van het WK voetbal. Dat stelt de nationale voetbalploeg van het land in een bericht op sociale media in een reactie op uitlatingen van Donald Trump. Volgens de Amerikaanse president zou "het niet gepast zijn" om naar het WK te komen voor "hun eigen leven en veiligheid".
6 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht kan de laatste acht wedstrijden van dit seizoen niet beschikken over Miguel Rodríguez. De 22-jarige Spaanse buitenspeler heeft tijdens de training een zware knieblessure opgelopen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie.
7 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
21 uur geleden