Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De grootste kringloopwinkel van het Leger des Heils staat in Sint-Maartensdijk

De grootste kringloopwinkel van het Leger des Heils staat in Sint-Maartensdijk

SINT-MAARTENSDIJK - De grootste kringloopwinkel van het Leger des Heils staat in Sint-Maartensdijk. Saskia van de Graaff (55) is locatiemanager van het Dienstencentrum. Het Leger op Tholen verstrekt daarnaast gratis huisraad, kleding en voedsel als dat nodig is. Er wordt taalles gegeven en men kan er terecht voor raad en daad. 

Saskia ervaart dat het Leger een stoffig imago heeft. “Dit is erg jammer, want het Leger doet zoveel meer dan alleen de bekende daklozenopvang. Zonder (voor)oordeel helpt het Leger alle mensen die dit nodig hebben. Je bent altijd welkom, ook als je niets nodig hebt en er is altijd een luisterend oor en bij problemen zoeken we samen naar een oplossing. En voor ontspanning hebben we een prachtig hotel waar je heerlijk kunt vertoeven. Ons doel is om de kwaliteit van het leven van mensen te verbeteren. De missie is al die jaren hetzelfde gebleven, maar de hulpvragen zijn wel ingewikkelder geworden en het Leger blijft ontwikkelen om de juiste hulp te kunnen blijven geven”, zo legt Saskia uit. Volgens haar is het Leger nog steeds onmisbaar. Ook op Tholen. Het Leger blijft dus nog wel even. Om met de woorden van stichter William Booth te spreken: ‘Zolang er nog vrouwen huilen, zoals zij nu doen, zal ik strijden, zolang kinderen hongerlijden zoals nu, zal ik strijden; zolang mannen de gevangenis ingaan, erin en eruit, erin en eruit zoals nu, zal ik strijden; zolang er nog dronkaards zijn, zolang er nog verloren meisjes op straat verblijven, zolang als er nog één ziel verstoken blijft van het licht van God, zal ik strijden, ik zal strijden tot het bittere eind’, zegt Saskia. “En zo is het!’ 

Meer uit Tholen

Handen uit de mouwen in Poortvliet en Smerdiek tijdens de Natuurwerkdagen

POORTVLIET/SINT-MAARTENSDIJK - Op vrijdag 6 en zaterdag 7 november zijn de Nationale Natuurwerkdagen. Ook op Tholen gaan mensen aan de slag: schoolklassen in Poortvliet en vrijwilligers bij Sint-Maartensdijk.

12 uur geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Kabouterdorpje aan de voet van een lindeboom’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Piet Alkema die de spotlight mocht vangen.

16 uur geleden
Man (44) uit Tholen aangehouden voor plegen inbraak in Bergen op Zoom

BERGEN OP ZOOM- De politie heeft gisteren een 44-jarige man uit Tholen aangehouden. De man wordt verdacht van het plegen van een woninginbraak aan de Schaepmanlaan in Bergen op Zoom. De inbraak vond plaats op 14 augustus van dit jaar.

1 dag geleden
Thoolse bedrijven presenteren zich opnieuw op Contacta

THOLEN - Deelname aan een beurs is een kostbaar en arbeidsintensief traject. Door samen te werken op een plein kunnen zaken in gezamenlijkheid worden geregeld. Dat ontzorgt de deelnemers. Dit is de basis van het Tholen Plein wat voor de vierde keer op rij wordt georganiseerd tijdens Contacta in de Zeelandhallen van Goes.

1 dag geleden
Informatieavond over toekomst sport, onderwijs en ontmoeting in Tholen

THOLEN - De gemeente houdt op dinsdag 3 november een informatieavond over het Masterplan Tholen. Inwoners kunnen de plannen zien voor de Meulvliet, het Calvijn College en Tholense Boys en vragen stellen. Iedereen is welkom.

1 dag geleden
Laatste carmeeting van het seizoen is een Halloween-editie op de Oesterdam

THOLEN - Car Tuning Zeeland houdt komende zaterdag 31 oktober de laatste meeting van het seizoen. Het is een Halloween-editie op de Oesterdam. Bezoekers zijn welkom van 19.00 tot 23.00 uur. De toegang is gratis.

2 dagen geleden
Tweedehands boekenmarkt in Scherpenisse: opbrengst gaat naar soosavond

SCHERPENISSE - De Stichting Ontspanning Gehandicapten houdt zaterdag 31 oktober een tweedehands boekenmarkt in clubgebouw 'Ons Huis' aan de Langeweg 34. De opbrengst gaat naar de soosavond voor mensen met een verstandelijke beperking.

2 dagen geleden