Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De grootste kringloopwinkel van het Leger des Heils staat in Sint-Maartensdijk

De grootste kringloopwinkel van het Leger des Heils staat in Sint-Maartensdijk

SINT-MAARTENSDIJK - De grootste kringloopwinkel van het Leger des Heils staat in Sint-Maartensdijk. Saskia van de Graaff (55) is locatiemanager van het Dienstencentrum. Het Leger op Tholen verstrekt daarnaast gratis huisraad, kleding en voedsel als dat nodig is. Er wordt taalles gegeven en men kan er terecht voor raad en daad. 

Saskia ervaart dat het Leger een stoffig imago heeft. “Dit is erg jammer, want het Leger doet zoveel meer dan alleen de bekende daklozenopvang. Zonder (voor)oordeel helpt het Leger alle mensen die dit nodig hebben. Je bent altijd welkom, ook als je niets nodig hebt en er is altijd een luisterend oor en bij problemen zoeken we samen naar een oplossing. En voor ontspanning hebben we een prachtig hotel waar je heerlijk kunt vertoeven. Ons doel is om de kwaliteit van het leven van mensen te verbeteren. De missie is al die jaren hetzelfde gebleven, maar de hulpvragen zijn wel ingewikkelder geworden en het Leger blijft ontwikkelen om de juiste hulp te kunnen blijven geven”, zo legt Saskia uit. Volgens haar is het Leger nog steeds onmisbaar. Ook op Tholen. Het Leger blijft dus nog wel even. Om met de woorden van stichter William Booth te spreken: ‘Zolang er nog vrouwen huilen, zoals zij nu doen, zal ik strijden, zolang kinderen hongerlijden zoals nu, zal ik strijden; zolang mannen de gevangenis ingaan, erin en eruit, erin en eruit zoals nu, zal ik strijden; zolang er nog dronkaards zijn, zolang er nog verloren meisjes op straat verblijven, zolang als er nog één ziel verstoken blijft van het licht van God, zal ik strijden, ik zal strijden tot het bittere eind’, zegt Saskia. “En zo is het!’ 

Meer uit Tholen

Bravis behoort tot de vijf financieel gezondste ziekenhuizen van Nederland

WEST-BRABANT/THOLEN - Het Bravis ziekenhuis behoort tot de financieel gezondste ziekenhuizen van Nederland. Bravis haalt een 9 in de jaarlijkse benchmark van BDO Accountants & Adviseurs en stijgt naar de vijfde plaats op de ranglijst.

4 uur geleden
Nieuwe polikliniek Bravis moet tweede hartinfarct helpen voorkomen

WEST-BRABANT/THOLEN - Het Bravis ziekenhuis start een nieuwe ACS-polikliniek voor patiënten die met een hartinfarct zijn opgenomen. Zij krijgen kort na hun ontslag extra begeleiding, informatie en controles. Zo komen risicofactoren sneller onder controle en neemt de kans op een nieuw infarct af.

11 uur geleden
Politie en forensische opsporing onderzoeken woninginbraak

THOLEN- De politie is bezig met een onderzoek naar een woninginbraak in Tholen. Deze inbraak vond vrijdagavond laat plaats. De forensische opsporing zal bij de zaak betrokken worden.

1 dag geleden
Thomas (27) runt vier koffiezaken met zijn vader: ‘Het is absoluut niet makkelijk’

BERGEN OP ZOOM/THOLEN - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Thomas Hoare Chatwick van Chatwick Specialty Coffee & Bakery.

1 dag geleden
Politie ter plaatse na verdacht alarm bij geldautomaat aan de Haven

THOLEN- De politie rukte vrijdagavond met meerdere eenheden uit naar de Haven. Er was een verdacht alarm binnengekomen vanuit de geldautomaat die daar aanwezig is.

1 dag geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Rustig wonen in Strijenham’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.

1 dag geleden
Brand in bijgebouw aan Zuiddijk in Sint Philipsland snel geblust

SINT PHILIPSLAND - De brandweer heeft zaterdagmiddag een brand geblust die woedde in een bijgebouw aan de Zuiddijk in Sint Philipsland.

2 dagen geleden