De gratis krant is twee keer zo duur geworden!
GOES - De Bevelandse Bode is dé huis-aan-huiskrant van de gemeenten Goes, Borsele en Noord-Beveland. Inwoners krijgen de Bode gratis in de bus of nemen ‘m mee bij een pakmeepunt. Dat klinkt vanzelfsprekend, maar dat is het niet. De papierprijs is namelijk explosief gestegen. Daarom kunnen we jouw steun goed gebruiken.
De lokale krant lezen voelt als vanzelfsprekend. Iedere week krijg je het lokale nieuws en de lokale advertenties gratis op de deurmat. En dat is waardevol. Zowel letterlijk als figuurlijk. Want de kosten van het maken van de krant zijn de laatste maanden explosief gestegen. In zes maanden tijd is de papierprijs meer dan verdubbeld! Dat komt onder andere door schaarste en fors gestegen energiekosten voor het maken van de krant. Daarnaast nemen de kosten voor het huis-aan-huis bezorgen van de krant toe.
Cadeaus
De Bevelandse Bode blijft altijd gratis voor onze lezers. Zowel digitaal, als op papier. Daar staan wij voor. Ook willen we onze Bodes betaalbaar houden voor de lokale ondernemers, zodat zij met hun advertenties de hele gemeenten Noord-Beveland, Borsele en Goes kunnen bereiken. We werken er dan ook hard aan om alle prijsstijgingen het hoofd te bieden. Jij als lezer kunt ons helpen door Vriend van de Bevelandse Bode te worden. Je steunt dan de lokale nieuwsvoorziening. Als dank ontvang je onder meer ieder jaar gratis het Jaarboek Beveland. Ook profiteer je het hele jaar door van toffe lokale acties. Zo ontvingen onze Vrienden vorig jaar gratis een uitgebreid theepakket van LocalTea en chocolade en een rondleiding door het chocolademuseum van Stichting Chocolate Lovers. Vriend van de Bevelandse Bode ben je al voor slechts 29,50 euro per jaar!
Ga voor meer informatie en aanmelden naar www.vriendvandebode.nl. Bedankt voor je steun!
Meer uit Beveland
GOES - Met een brede glimlach werd de 22-jarige John Eggebeen woensdag gehuldigd bij Scalda. De student Elektrotechniek uit Zeeland won afgelopen september goud tijdens EuroSkills 2025 in Denemarken en mag zich officieel Europees kampioen Elektrotechnicus Gebouwen noemen. Bovendien kreeg hij de titel 'Best of Nation' als beste Nederlandse deelnemer van het toernooi.
11 uur geledenHEINKENSZAND - Bij een steekincident in Heinkenszand is woensdagavond één persoon gewond geraakt. Het slachtoffer is met onbekend letsel naar het ziekenhuis gebracht.
11 uur geledenMIDDELBURG - De Provincie Zeeland bereidt zich voor op de grote onderhoudswerkzaamheden aan de Westerscheldetunnel begin 2027. Omdat de Oostbuis van de tunnel dan vier maanden dichtgaat voor betonreparaties, werkt de provincie samen met diverse partners aan een bereikbaarheidsplan om de gevolgen voor verkeer en inwoners zoveel mogelijk te beperken.
13 uur geledenGOES - Bezoekers van de netwerkbeurs Contacta in de Zeelandhallen kregen woensdagavond een onverwachte verrassing. De geheimzinnige "mystery guest", waarvan de organisatie tot het laatste moment de naam geheimhield, bleek niemand minder dan Astrid Holleeder te zijn. Het was haar eerste publieke optreden sinds ze zich weer voorzichtig in het openbaar laat zien.
15 uur geledenGOES - De gemeente Goes start in 2026 een tweejarige pilot voor een inclusieve buitenschoolse opvang (BSO) bij Kindcentrum De Marel. De nieuwe opvangvorm biedt kinderen met extra ondersteuningsbehoeften na schooltijd een veilige, gestructureerde omgeving waar zij samen kunnen spelen, leren en zich sociaal-emotioneel ontwikkelen.
15 uur geledenWILHELMINADORP - De velden van de Koninklijke Maatschap de Wilhelminapolder (KMWP) bij Wilhelminadorp vormen zaterdag 8 november het decor voor de Nimrod, het nationale kampioenschap voor apporterende jachthonden. Het evenement wordt dit jaar georganiseerd door de Stichting Zeeuwse Jachthonden.
20 uur geledenGOES - Wie in zijn gezin of omgeving te maken heeft met verslaving, weet hoe ingrijpend dat kan zijn. Dat ontdekte ook Karin, die de afgelopen jaren geconfronteerd werd met verslaving binnen haar gezin. "Op een gegeven moment besefte ik dat niet alleen mijn zoon hulp nodig had, maar ikzelf ook," ze. Door contact met andere naasten voelde ze zich eindelijk gehoord en begrepen.
1 dag geleden