Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Graafschap weer aan kop na zege in Dordrecht

De Graafschap weer aan kop na zege in Dordrecht

DORDRECHT (ANP) - De Graafschap heeft door een 2-0-overwinning in de uitwedstrijd tegen FC Dordrecht de koppositie in de Keuken Kampioen Divisie overgenomen van Almere City FC. Voor de Doetinchemmers was het al de negende zege van het seizoen.

Mohamed Hamdaoui zette De Graafschap na 10 minuten op voorsprong en Ralf Seuntjens maakte er een kwartier voor tijd uit een strafschop 0-2 van.

Door de overwinning heeft De Graafschap nu 28 punten en dat is er één meer dan Almere City, dat zondag de uitwedstrijd tegen nummer 3 SC Cambuur wacht. FC Dordrecht, dat eerder in de week trainer Harry van den Ham ontsloeg, heeft pas één keer gewonnen en staat laatste.

Coaching vanuit huis

Bij de thuisploeg was Ben Kinds verantwoordelijk als trainer. Hij zat echter in quarantaine en deed de coaching vanuit huis, waar hij het duel via de televisie volgde. "Hij doet dat via oortjes, telefonisch en via iPads, je kent het allemaal wel. Alles hightech bij ons. Dat is ook het enige dat goed gaat bij ons", zei Hans de Zeeuw, de algemeen directeur van FC Dordrecht, gekscherend voor de camera van FOX Sports.

De Dordrechters hebben na twaalf duels al 35 doelpunten geïncasseerd.

Meer uit Voetbal

AC Milan verliest bij Lazio en verzuimt in te lopen op Inter

ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.

1 uur geleden
Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

4 uur geleden
Liverpool verspeelt in slotfase zege tegen Tottenham Hotspur

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.

5 uur geleden
Go Ahead Eagles vergroot met zes doelpunten problemen bij NAC

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.

5 uur geleden
Raphinha scoort drie keer voor FC Barcelona tegen Sevilla

BARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).

6 uur geleden
ManUnited steviger op derde plaats na zege op Aston Villa

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.

7 uur geleden
Spits Parrott ook belangrijk voor AZ tegen Heracles Almelo

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.

8 uur geleden