De Graafschap weer aan kop na zege in Dordrecht
DORDRECHT (ANP) - De Graafschap heeft door een 2-0-overwinning in de uitwedstrijd tegen FC Dordrecht de koppositie in de Keuken Kampioen Divisie overgenomen van Almere City FC. Voor de Doetinchemmers was het al de negende zege van het seizoen.
Mohamed Hamdaoui zette De Graafschap na 10 minuten op voorsprong en Ralf Seuntjens maakte er een kwartier voor tijd uit een strafschop 0-2 van.
Door de overwinning heeft De Graafschap nu 28 punten en dat is er één meer dan Almere City, dat zondag de uitwedstrijd tegen nummer 3 SC Cambuur wacht. FC Dordrecht, dat eerder in de week trainer Harry van den Ham ontsloeg, heeft pas één keer gewonnen en staat laatste.
Coaching vanuit huis
Bij de thuisploeg was Ben Kinds verantwoordelijk als trainer. Hij zat echter in quarantaine en deed de coaching vanuit huis, waar hij het duel via de televisie volgde. "Hij doet dat via oortjes, telefonisch en via iPads, je kent het allemaal wel. Alles hightech bij ons. Dat is ook het enige dat goed gaat bij ons", zei Hans de Zeeuw, de algemeen directeur van FC Dordrecht, gekscherend voor de camera van FOX Sports.
De Dordrechters hebben na twaalf duels al 35 doelpunten geïncasseerd.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
2 uur geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
8 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
10 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
11 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
12 uur geleden