Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Graafschap verzet zich tegen straf 2 uitduels zonder publiek

De Graafschap verzet zich tegen straf 2 uitduels zonder publiek

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap gaat niet akkoord met een schikkingsvoorstel van de KNVB om de komende twee uitwedstrijden zonder eigen publiek te spelen. De voetbalbond stelde die straf voor omdat fans van de club uit Doetinchem in de afgelopen uitduels meerdere keren vuurwerk afstaken. Ook zou De Graafschap niet genoeg hebben gedaan om dit te voorkomen. De Keuken Kampioen Divisieclub is het hier niet mee eens.

De concrete aanleiding is wangedrag dat plaatsvond tijdens uitwedstrijden bij Willem II en VVV-Venlo eind vorig seizoen. Ook kijkt de KNVB De Graafschap aan op eerdere keren dat vuurwerk werd afgestoken en dat de club onvoldoende maatregelen nam om schuldigen te identificeren. De nummer 5 van het afgelopen seizoen brengt hier tegenin dat tijdens de duels in Tilburg en Venlo de thuisclubs verantwoordelijk waren voor het fouilleren van de supporters uit Doetinchem en niet de club zelf.

Supportersgroep Brigata Tifosi zegt het vuurwerk te hebben afgestoken en heeft aangeboden om zelf niet naar de eerstvolgende uitduels, met Jong Ajax en VVV-Venlo, te gaan. Zo hoopt de groep dat onschuldige supporters de wedstrijden wel kunnen bezoeken.

Meer uit Voetbal

Real Madrid bevestigt spierblessure Mbappé

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).

12 uur geleden
Scheidsrechter Lindhout leidt duel tussen Ajax en PSV

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.

13 uur geleden
Steun voor Simons na missen WK met Oranje door knieblessure

ZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.

14 uur geleden
Simons mist WK door zware knieblessure

LONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.

16 uur geleden
FIFA wil prijzengeld voor WK 2026 verder verhogen

ZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.

1 dag geleden
Koploper Internazionale verspeelt punten in titelstrijd Serie A

TURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.

1 dag geleden
Voetbalsters PSV steviger aan kop na zege in Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.

1 dag geleden