Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Graafschap verzet zich tegen straf 2 uitduels zonder publiek

De Graafschap verzet zich tegen straf 2 uitduels zonder publiek

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap gaat niet akkoord met een schikkingsvoorstel van de KNVB om de komende twee uitwedstrijden zonder eigen publiek te spelen. De voetbalbond stelde die straf voor omdat fans van de club uit Doetinchem in de afgelopen uitduels meerdere keren vuurwerk afstaken. Ook zou De Graafschap niet genoeg hebben gedaan om dit te voorkomen. De Keuken Kampioen Divisieclub is het hier niet mee eens.

De concrete aanleiding is wangedrag dat plaatsvond tijdens uitwedstrijden bij Willem II en VVV-Venlo eind vorig seizoen. Ook kijkt de KNVB De Graafschap aan op eerdere keren dat vuurwerk werd afgestoken en dat de club onvoldoende maatregelen nam om schuldigen te identificeren. De nummer 5 van het afgelopen seizoen brengt hier tegenin dat tijdens de duels in Tilburg en Venlo de thuisclubs verantwoordelijk waren voor het fouilleren van de supporters uit Doetinchem en niet de club zelf.

Supportersgroep Brigata Tifosi zegt het vuurwerk te hebben afgestoken en heeft aangeboden om zelf niet naar de eerstvolgende uitduels, met Jong Ajax en VVV-Venlo, te gaan. Zo hoopt de groep dat onschuldige supporters de wedstrijden wel kunnen bezoeken.

Meer uit Voetbal

Tottenham geeft belangrijke zege uit handen in degradatiestrijd

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in de strijd tegen degradatie een overwinning uit handen gegeven in het thuisduel met Brighton & Hove Albion. Brighton-verdediger Jan Paul van Hecke gaf de assist op de late gelijkmaker van Georginio Rutter: 2-2. Tot dat moment leek Xavi Simons de Spurs aan een belangrijke overwinning te hebben geholpen.

1 uur geleden
Inter dichter bij titel door nederlaag Napoli tegen Lazio

NAPELS (ANP) - Internazionale is weer een stap dichter bij de titel in de Serie A. Concurrent en titelverdediger Napoli ging in het eigen Stadio Diego Armando Maradona met 2-0 onderuit tegen Lazio.

2 uur geleden
Bayern München officieus kampioen na nederlaag Dortmund

SINSHEIM (ANP) - Bayern München is zonder te spelen officieus kampioen van Duitsland geworden. De koploper zag nummer 2 Borussia Dortmund met 2-1 verliezen bij Hoffenheim. Bayern kan zondag thuis tegen VfB Stuttgart de titel vastleggen.

5 uur geleden
Inter nadert titel Serie A na zege op Cagliari: 3-0

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A verstevigd met een 3-0-overwinning op het laaggeklasseerde Cagliari. De ploeg van coach Cristian Chivu kwam door de zege een stap dichter bij de titel. De voorsprong op eerste achtervolger Napoli bedraagt 12 punten.

1 dag geleden
Iraanse voetbalsters danken 'veilige haven' Australië voor asiel

SYDNEY (ANP/RTR) - Twee Iraanse voetbalsters die asiel kregen in Australië hebben in een gezamenlijke verklaring hun dankbaarheid uitgesproken voor de hulp van het land. Ze noemen Australië een "veilige haven" en spreken de wens uit een nieuw leven op te bouwen. "We zijn topsporters en het blijft onze droom om onze sportcarrière hier in Australië voort te zetten", schreven Fatemeh Pasandideh en Atefeh Ramezanisadeh.

1 dag geleden
Ajax-middenvelder Fitz-Jim ondergaat schouderoperatie

AMSTERDAM (ANP) - Ajax kan tijdens het restant van het seizoen geen beroep meer doen op Kian Fitz-Jim. De 22-jarige middenvelder heeft vrijdag een schouderoperatie ondergaan. Hij kampte al langer met klachten aan het gewricht.

1 dag geleden
Veurink: Oranje zal nog beter moeten spelen in Frankrijk

ZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink gaf de zege van de Nederlandse voetbalsters van dinsdag op Frankrijk (2-1) in de WK-kwalificatie een rapportcijfer tien. Toch weet hij bijna zeker dat Oranje zaterdag in Auxerre tijdens het uitduel beter moet spelen om weer een resultaat te halen. "Ik heb niet de illusie dat we nu plotseling zestig procent van de wedstrijd in balbezit zijn", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar als we de bal hebben, dan moet het beter."

1 dag geleden