Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Graafschap mist Verbeek en Van Huizen in promotieduel

De Graafschap mist Verbeek en Van Huizen in promotieduel

DOETINCHEM (ANP) - Trainer Mike Snoei van De Graafschap kan woensdagavond in het beslissende duel met Helmond Sport om promotie naar de Eredivisie niet beschikken over Danny Verbeek. De aanvallende middenvelder is positief getest op corona.

Verbeek zat vrijdag al verplicht in quarantaine toen De Graafschap er in het uitduel met Jong Ajax (1-1) niet in slaagde om promotie veilig te stellen. Hij was toen in contact geweest met iemand die besmet bleek met het coronavirus. Toine van Huizen is geschorst voor het duel met Helmond Sport.

De Graafschap promoveert na kampioen SC Cambuur als tweede club naar de Eredivisie als het wint van Helmond Sport. Bij een gelijkspel of nederlaag kunnen Go Ahead Eagles, Almere City en NAC Breda nog als tweede eindigen. De club uit Doetinchem degradeerde in 2019 naar de Keuken Kampioen Divisie.

De Graafschap leek op weg naar promotie toen het seizoen vorig jaar werd afgebroken na de uitbraak van het coranavirus. De club stond toen tweede op de ranglijst met een voorsprong van 7 punten op het als derde geklasseerde Volendam. SC Cambuur, toen koploper, en De Graafschap stapten vergeefs naar de rechter om promotie naar de Eredivisie af te dwingen.

Meer uit Voetbal

PSV'er Saibari twee keer trefzeker bij ruime oefenzege Marokko

RABAT (ANP) - Ismael Saibari heeft Marokko in aanloop naar het WK voetbal op weg geholpen naar een ruime zege in een oefenduel met Madagaskar. De middenvelder van PSV, die onlangs werd gekozen tot beste speler van de Eredivisie in het afgelopen seizoen, tekende voor de eerste twee doelpunten bij de 4-0-overwinning in Rabat.

1 uur geleden
België boekt oefenzege in Kroatië in aanloop naar WK voetbal

RIJEKA (ANP/BELGA) - België heeft in aanloop naar het WK voetbal een oefenwedstrijd tegen Kroatië gewonnen. De ploeg van bondscoach Rudi Garcia was in het Kroatische Rijeka met 2-0 te sterk.

1 uur geleden
Ajax bevestigt komst Spaanse trainer Míchel voor twee seizoenen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de komst van de nieuwe hoofdtrainer Míchel afgerond. De 50-jarige Spanjaard, voluit Miguel Ángel Sánchez Muñoz, heeft een contract voor twee seizoenen getekend, tot en met 30 juni 2028. Míchel komt over van Girona, waar hij vorige week al zijn vertrek aankondigde na de degradatie van afgelopen maand.

3 uur geleden
Burgemeester verbiedt oefenduel Congo - Chili in Spanje om ebola

LA LÍNEA DE LA CONCEPCIÓN (ANP/AFP) - De burgemeester van La Línea de la Concepción in Spanje heeft het oefenduel tussen de voetbalploegen van de Democratische Republiek Congo en Chili verboden vanwege gezondheidsrisico's in verband met de ebola-uitbraak in het Afrikaanse land. Het duel stond op 9 juni op het programma in de plaats in de provincie Cádiz.

3 uur geleden
Noorse bond sluit zich aan bij klacht tegen FIFA-baas om Trump

OSLO (ANP/RTR) - De Noorse voetbalbond (NFF) heeft zich formeel aangesloten bij een officiële klacht tegen voorzitter Gianni Infantino van wereldvoetbalbond FIFA wegens schending van de regels voor politieke neutraliteit. Dat verklaarde voorzitter Lise Klaveness van de NFF tijdens een persconferentie.

4 uur geleden
Voetbalclub Fulham neemt na vijf jaar afscheid van trainer Silva

LONDEN (ANP) - Fulham neemt deze zomer afscheid van trainer Marco Silva. De 48-jarige Portugees was sinds 2021 de eindverantwoordelijke bij de club uit Londen.

4 uur geleden
Tennisser Zverev eenvoudig naar halve finales Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich voor de vijfde keer geplaatst voor de halve finales van Roland Garros. De Duitse nummer 3 van de wereld versloeg in Parijs de Spanjaard Rafael Jódar met 7-6 (3) 6-1 6-3. Hij speelt tegen de winnaar van de partij tussen de Braziliaan João Fonseca en de Tsjech Jakub Menšík om een plaats in de finale.

5 uur geleden