Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Graafschap kan tegen Helmond Sport promoveren naar Eredivisie

De Graafschap kan tegen Helmond Sport promoveren naar Eredivisie

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap kan woensdag op de laatste speeldag van de Keuken Kampioen Divisie promoveren naar de Eredivisie. Dat gebeurt als de Doetinchemse formatie op eigen veld wint van Helmond Sport. Ook Go Ahead Eagles, Almere City FC en NAC hebben nog een kans.

De Graafschap heeft na 37 van de 38 speelronden 76 punten, Go Ahead en Almere allebei 74 punten en NAC Breda 73 punten. Cambuur verzekerde zich eerder al van het kampioenschap en promotie in de eerste divisie.

De wedstrijd tussen De Graafschap en Helmond Sport begint om 20.00 uur. Almere City FC ontvangt Jong PSV en NAC Breda treft de laatste speelronde in Leeuwarden kampioen SC Cambuur.

De gemeente Doetinchem houdt er rekening mee dat supporters van De Graafschap woensdag - net als vorige week vrijdag na de wedstrijd tegen Jong Ajax - naar stadion De Vijverberg komen. De gemeente herhaalt de oproep om de wedstrijd en een eventueel promotiefeestje thuis te vieren, zo laat een woordvoerder van de burgemeester weten.

Meer uit Voetbal

Belgische voetbalsters verspelen in slotfase zege tegen Schotland

GLASGOW (ANP) - De Belgische voetbalsters zijn er in de Nations League net niet in geslaagd te winnen bij Schotland. Vier dagen na de verrassende zege op Oranje (2-1), verspeelde het elftal van bondscoach Ives Serneels in Glasgow een voorsprong tegen Schotland: 1-1.

1 uur geleden
Juventus bezorgt Lecce eerste nederlaag en klimt naar tweede plek

TURIJN (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de tweede plaats gestegen. De club uit Turijn won voor eigen publiek met 1-0 van Lecce, dat dit seizoen nog niet had verloren in de Serie A.

1 uur geleden
F-Side roept op om woensdag naar Johan Cruijff ArenA te komen

AMSTERDAM (ANP) - Supporters van de harde kern van Ajax roepen op om woensdag om 13.00 uur naar de Johan Cruijff ArenA te komen. De club uit Amsterdam speelt daar vanaf 14.00 uur zonder publiek het restant van het zondag gestaakte duel met Feyenoord uit, bij een stand van 3-0 voor de kampioen uit Rotterdam.

1 uur geleden
Bondscoach Jonker blij met zege en vooral ook met manier waarop

UTRECHT (ANP) - Bondscoach Andries Jonker haalde dinsdag veel voldoening uit de manier waarop het Nederlands elftal van Engeland won in de Nations League. "Ik ben blij met de overwinning, maar vooral ook met de manier waarop die tot stand is gekomen", zei hij na de zege van 2-1 tegen de NOS. "De eerste helft speelden we voortreffelijk."

1 uur geleden
Oranjefans nemen afscheid van Van der Gragt en Van Veenendaal 

UTRECHT (ANP) - Oranjesupporters hebben na afloop van de 2-1-overwinning op Engeland in de Nations League afscheid genomen van zes internationals. Stefanie van der Gragt, Sari van Veenendaal en Kika van Es liepen na afloop van de wedstrijd in de uitverkochte Galgenwaard een ereronde.

2 uur geleden
Voetbalsters verslaan Engeland en houden zicht op Spelen

UTRECHT (ANP) - De Nederlandse voetbalsters hebben in de Nations League een knappe zege geboekt op WK-finalist Engeland van bondscoach Sarina Wiegman. Het elftal van bondscoach Andries Jonker won in een uitverkochte Galgenwaard in Utrecht met 2-1.

2 uur geleden
Sevilla viert ruime zege in aanloop naar uitduel met PSV

SEVILLA (ANP) - Sevilla heeft een ruime zege geboekt in de aanloop naar het uitduel van volgende week met PSV in de Champions League. De laatste winnaar van de Europa League won voor eigen publiek van Almeria (5-1), de hekkensluiter van La Liga.

3 uur geleden