Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Goese Maan breidt padel uit

De Goese Maan breidt padel uit

GOES - Tennis- en Padelvereniging De Goese Maan breidt uit van twee naar vier padelbanen. De twee nieuwe banen komen op de plek van de laatste gravelbaan. Voor tennis blijven er vijf all weather kunstgrasbanen.  

Padel is enorm in opkomst; na aanleg van de eerste twee banen vorig jaar is het ledental met tweehonderd toegenomen. Tijdens de avonden en in het weekeinde is het spitsuur. Daarom deze noodzakelijke, maar vooral mooie uitbreiding. Na het verlenen van de Omgevingsvergunning kan er begin april gestart worden met de bouw. Ook zal binnenkort de traditionele verlichting vervangen worden door ledverlichting. De betrokkenheid van de leden blijkt uit de snelheid waarmee is ingetekend op de obligatielening. De financiering van de nieuwe padelbanen hebben we hiermee als vereniging met elkaar en voor elkaar geregeld; een extern krediet is niet meer nodig. 

Naast padel blijft tennis hoog in het vaandel staan. Leden kunnen voor hun lidmaatschapsgeld zowel tennissen als padellen. Alle banen zijn het gehele jaar door geopend. De saamhorigheid groeit, de vereniging bruist. Naast de interne en open toernooien worden er ook competities gespeeld voor de jeugd en senioren, er is op woensdag een instuifavond, donderdagmorgen een drukbezochte instuif voor 55+, maandagavond een herendubbelcompetitie en sinds kort ook weer een klaverjascompetitie. Vooral in de zomer worden allerlei activiteiten voor de jeugd georganiseerd. Clubhuis ‘t Maenhuusje is alle doordeweekse avonden open en ook vaak in het weekeinde. Wil je kennismaken met de vereniging, kom dan aanstaande zondag kennismaken met tennis en padel. Er zijn proeflessen van 10.00 tot 12.00 uur. 

Meer informatie: www.degoesemaan.nl

Meer uit Beveland

Duitse windsurfer overleden bij Veerse Meer Kamperland

KAMPERLAND - Een windsurfer is zaterdagmiddag overleden bij het Veerse Meer ter hoogte van Kamperland. Hulpdiensten rukten massaal uit, maar hulp mocht niet meer baten.

8 uur geleden
Rubriek op de werkvloer: ‘Ik hoor regelmatig: ik kom hier al vanaf mijn studententijd’

Goes - Bos Men Shop is een begrip in de Zeeuwse en West-Brabantse winkelstraten. De herenzaak bestaat inmiddels al 103 jaar, is hofleverancier en wordt nog altijd gerund als familiebedrijf. De herenzaak heeft vier winkels, één in Goes, twee in Middelburg en één in Bergen op Zoom, en daarnaast een snelgroeiende webshop. Bos Men Shop heeft een duidelijke missie: elke man eerlijke service en stijlvolle kleding bieden, ongeacht budget of gelegenheid. 

13 uur geleden
Politie waarschuwt voor nepagenten in Goes

GOES - In de regio Oosterscheldebekken zijn momenteel oplichters actief die zich voordoen als politieagenten. De politie waarschuwt via sociale media en roept op om direct actie te ondernemen bij contact met deze fraudeurs.

15 uur geleden
Zeeuwse dag van het paard in Heinkenszand

HEINKENSZAND - De 54e Zeeuwse dag van het paard wordt zaterdag 28 juni gehouden in Heinkenszand. Er is de hele dag van 08.30 tot 17.00 van alles te doen bij Stal Vermue aan de Plattedijk 3.

1 dag geleden
Boeken, plantjes en soep in de deelkast

Ze duiken de laatste jaren steeds vaker op in het straatbeeld: kastjes waar je iets uit mag pakken of juist iets in kunt leggen. Drie bewoners van Goes en Kloetinge vertellen hoe een simpel kastje een plek werd om te delen.

1 dag geleden
Deltaweekend viert gouden jubileum op de Oosterschelde

COLIJNSPLAAT - Dit weekend staat Colijnsplaat in het teken van het Deltaweekend, dat dit jaar zijn 50e editie viert. Drie dagen lang, op vrijdag 26, zaterdag 27 en zondag 28 juni, kleuren tientallen zeilboten het water van de Oosterschelde tijdens deze bijzondere jubileumuitgave. Het Deltaweekend is inmiddels uitgegroeid tot een toonaangevend zeilevenement in Nederland en brengt jaarlijks zeilliefhebbers uit het hele land en daarbuiten samen voor sportieve competitie en gezelligheid.

1 dag geleden
Stop op gebruik staalslakken in Zeeuwse Wateren

KAMPERLAND - De samenwerkende groene organisaties in Zeeland zijn blij met een besluit van de Tweede Kamer om te stoppen met het gebruik van staalslakken in de natuur. Staalslakken zijn een afvalproduct uit de staalindustrie en kunnen slecht zijn voor het milieu en de gezondheid. Toch werden ze de afgelopen jaren zonder melding gebruikt in Zeeuwse wateren om oevers te verstevigen. Het RIVM en de Inspectie Leefomgeving en Transport waarschuwden al eerder voor de risico's.  

1 dag geleden