De Goese Maan breidt padel uit
GOES - Tennis- en Padelvereniging De Goese Maan breidt uit van twee naar vier padelbanen. De twee nieuwe banen komen op de plek van de laatste gravelbaan. Voor tennis blijven er vijf all weather kunstgrasbanen.
Padel is enorm in opkomst; na aanleg van de eerste twee banen vorig jaar is het ledental met tweehonderd toegenomen. Tijdens de avonden en in het weekeinde is het spitsuur. Daarom deze noodzakelijke, maar vooral mooie uitbreiding. Na het verlenen van de Omgevingsvergunning kan er begin april gestart worden met de bouw. Ook zal binnenkort de traditionele verlichting vervangen worden door ledverlichting. De betrokkenheid van de leden blijkt uit de snelheid waarmee is ingetekend op de obligatielening. De financiering van de nieuwe padelbanen hebben we hiermee als vereniging met elkaar en voor elkaar geregeld; een extern krediet is niet meer nodig.
Naast padel blijft tennis hoog in het vaandel staan. Leden kunnen voor hun lidmaatschapsgeld zowel tennissen als padellen. Alle banen zijn het gehele jaar door geopend. De saamhorigheid groeit, de vereniging bruist. Naast de interne en open toernooien worden er ook competities gespeeld voor de jeugd en senioren, er is op woensdag een instuifavond, donderdagmorgen een drukbezochte instuif voor 55+, maandagavond een herendubbelcompetitie en sinds kort ook weer een klaverjascompetitie. Vooral in de zomer worden allerlei activiteiten voor de jeugd georganiseerd. Clubhuis ‘t Maenhuusje is alle doordeweekse avonden open en ook vaak in het weekeinde. Wil je kennismaken met de vereniging, kom dan aanstaande zondag kennismaken met tennis en padel. Er zijn proeflessen van 10.00 tot 12.00 uur.
Meer informatie: www.degoesemaan.nl.
Meer uit Beveland
COLIJNSPLAAT - Zondagochtend heeft zich in een woning aan de Voorstraat in Colijnsplaat een ernstige medische situatie voorgedaan waarbij een reanimatie nodig was.
13 uur geledenGOES - Zaterdagochtend ontstond een brand in een bijgebouw aan de J.D. van Mellestraat in Goes. De brandweer kwam snel ter plaatse en heeft de brand geblust.
1 dag geledenGOES - Het college van burgemeester en wethouders van Goes heeft besloten om Stichting Musea de Bevelanden voor het jaar 2026 een structurele subsidie van 273.502 euro toe te kennen. Daarnaast wordt de subsidie over 2024 vastgesteld op 263.236 euro, met een aanvullende incidentele bijdrage van 17.500 euro.
4 dagen geledenGOES - Ook tijdens de periode voor de jaarwisseling treden politie, Bureau Halt en de gemeente Goes samen op tegen vuurwerkoverlast. Vuurwerk mag je afsteken tijdens de jaarwisseling tussen 18:00 uur en 02:00 uur Het afsteken van vuurwerk buiten deze tijden is verboden.
5 dagen geledenGOES - Van donderdag 13 tot en met zondag 16 november 2025 vindt in filmtheater 't Beest en de Da Vinci Bioscoop de derde editie van de Goese Filmdagen plaats. Dit jaar staat Italië centraal. Het filmweekend biedt een gevarieerd programma met Italiaanse en Europese films, lezingen, kinderfilms en live muziek.
5 dagen geledenGOES - De Goese tweedehands kledingwinkel Deeltwee reikte onlangs drie royale cheques uit aan goede doelen. Tijdens een feestelijke bijeenkomst in de winkel aan de Gasthuisstraat ontvangen drie stichtingen elk een bedrag van maar liefst 30.000 euro.
5 dagen geledenBorsele - De gemeente Borsele is een nieuwe campagne gestart om inwoners en ondernemers te stimuleren hun woning of pand energiezuiniger te maken. Onder de noemer 'Zuunig Borsele' komt de gemeente met vier subsidieregelingen en extra financiële steun bovenop bestaande programma's. Daarmee wil Borsele inwoners helpen bij het isoleren en verduurzamen van hun woningen, met als doel een comfortabeler en energiezuiniger leefklimaat in de hele gemeente.
5 dagen geleden