Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

De Gea vindt dat United te lang niet meedoet om de prijzen

De Gea vindt dat United te lang niet meedoet om de prijzen

MANCHESTER (ANP) - Manchester United-keeper David de Gea vindt dat zijn club al te lang niet meestrijdt om de grote prijzen. United werd dinsdagavond in de achtste finales van de Champions League uitgeschakeld door Atlético Madrid. Na de 1-1 in Spanje werd het in Manchester 1-0 voor Atlético.

"Natuurlijk is het niet goed genoeg. Er zijn te veel jaren zonder trofeeën, zelfs jaren zonder ook maar voor prijzen te hebben gevochten", zei De Gea (31) na de 1-0-nederlaag.

"We moeten duidelijk uitspreken dat we grote dingen willen bereiken en dat we willen vechten voor de prijzen. We willen in de competitie niet alleen voor de top vier spelen en in de kwartfinales van de Champions League komen, maar we zijn ver verwijderd van onze doelen. Iedereen moet meer brengen, want deze club is te groot voor waar we nu staan."

Moeilijke situatie

United staat vijfde in de competitie en moet vrezen voor het mislopen van een ticket voor de Champions League. Arsenal, dat vierde staat, heeft 1 punt meer en drie duels minder gespeeld.

"Dit is waar we op dit moment staan en het is een moeilijke situatie. Maar we moeten blijven vechten", zei de Spaanse keeper. "Het is moeilijk om in woorden uit te drukken hoe we ons op dit moment voelen. Ik voel me erg verdrietig. Maar we waren niet goed genoeg."

United won in 2017 de Europa League en vorig seizoen was de club finalist in dat toernooi. In 2008 wist de club van Cristiano Ronaldo voor het laatst de Champions League te winnen en de laatste landstitel dateert alweer van 2013.

Meer uit Voetbal

Salah niet in selectie Liverpool voor CL-duel met Internazionale

LIVERPOOL (ANP) - Vedette Mohamed Salah ontbreekt in de selectie van Liverpool voor het duel met Internazionale in de Champions League. De 33-jarige Egyptenaar had kritiek geuit op trainer Arne Slot en de club nadat hij bij de afgelopen wedstrijden op de reservebank moest zitten. Ook Cody Gakpo ontbreekt in de selectie van Liverpool.

2 uur geleden
Voetbalclubs willen strafrechtelijke vervolging bij wangedrag

ZEIST (ANP) - De Eredivisie CV en Coöperatie Eerste Divisie hebben een oproep gedaan aan de overheid, politie en het Openbaar Ministerie om daders bij ernstige ongeregeldheden strafrechtelijk te vervolgen. De clubs uit het betaald voetbal zijn het er "unaniem" over eens dat er strenger gestraft moet worden. "De huidige sancties zijn niet afschrikwekkend genoeg."

2 uur geleden
Ajax tegen Qarabag zonder Sutalo, Taylor en Weghorst

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim kan woensdag in de uitwedstrijd tegen Qarabag FK in de Champions League niet beschikken over Josip Sutalo, Kenneth Taylor en Wout Weghorst. Het drietal is niet fit genoeg om mee te reizen naar Azerbeidzjan, meldt de Amsterdamse club. Ook James McConnell, Gerald Alders en Steven Berghuis blijven achter in Nederland.

2 uur geleden
Arbiter Gözübüyük leidt Klassieker tussen Ajax en Feyenoord

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Serdar Gözübüyük leidt de Klassieker Ajax - Feyenoord. De Eredivisiewedstrijd in de Johan Cruijff ArenA staat voor zondag om 14.30 uur op het programma.

3 uur geleden
Twee wedstrijden schorsing voor Fortuna-speler Hubner

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan de komende twee wedstrijden niet beschikken over Justin Hubner. De verdediger kreeg zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Ajax (1-3) als invaller een rode kaart voor een harde tackle op Rayane Bounida.

4 uur geleden
Real Madrid maanden zonder geblesseerde verdediger Militão

MADRID (ANP) - Real Madrid kan de komende maanden niet beschikken over Eder Militão. De Braziliaanse verdediger heeft zondag in de met 2-0 verloren thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo een scheur in zijn linkerhamstring opgelopen, meldt de Spaanse voetbalclub.

4 uur geleden
Belgische oud-voetballer De Boeck overleden na hersenbloeding

ANTWERPEN (ANP/BELGA) - Oud-profvoetballer Glen De Boeck is in de nacht van zondag op maandag op 54-jarige leeftijd overleden. De Belg kreeg vrijdag een zware hersenbloeding en lag sindsdien in coma. Dat meldt zijn familie.

10 uur geleden