De dierenbescherming zoekt wijkhoofden en collectanten
THOLEN/ SINT-ANNALAND - De dierenbescherming zoekt wijkhoofden en collectanten voor Tholen en Sint-Annaland. “Zonder wijkhoofd zal er namelijk helaas niet gecollecteerd worden in deze plaatsen.”
De Dierenbescherming organiseert 1 tot en met 7 oktober 2023 een collecteweek, in de week van Werelddierendag. Daarvoor zoeken zij voor Tholen en Sint-Annaland nog een collectecoördinator (wijkhoofd). “Zonder wijkhoofd zal er helaas niet gecollecteerd worden in deze plaatsen”, aldus de Dierenbescherming.
Als collectecoördinator vorm je een onmisbare schakel tussen de Dierenbescherming en haar collectanten, want zonder collectecoördinator kunnen de collectanten niet langs de deuren. Je organiseert de collecte in jouw eigen wijk volgens de instructies.
Informatie
Voor meer informatie kun je mailen naar [email protected] onder vermelding van ‘collectecoördinator’. Of je neem tijdens werkdagen tussen 10.00 en 15.00 uur contact op met de Dierenbescherming via telefoonnummer 088 811 30 00 (kies optie 2).
Meer uit Tholen
THOLEN - Wie met het openbaar vervoer in Zeeland reist, moet vanaf zondag rekening houden met een nieuwe dienstregeling. Busbedrijf Connexxion verandert een aantal buslijnen. Op Tholen komt er een extra rit voor scholieren tussen Poortvliet en Sommelsdijk.
2 uur geledenBERGEN OP ZOOM/SINT-ANNALAND - Cees van Broekhoven (71) is als rasechte Bergenaar al decennialang nauw verbonden met Sint-Annaland. De voormalige leerkracht en docent theater kent het dorp van binnenuit. "Het is een hechte gemeenschap, maar tegelijk open voor nieuwkomers."
18 uur geledenOUD-VOSSEMEER/THOLEN - Popkoor Voix en Cultikoor organiseren samen een kerstconcert op zondag 14 december in de Rooms-Katholieke kerk aan de Dorpsweg in Oud-Vossemeer. Tijdens deze middag kunnen bezoekers genieten van een muzikale kerstsfeer vol bekende en verrassende liedjes.
22 uur geledenTHOLEN - Voor het eerst sinds de oprichting in 1972 verhoogt de Grote Clubactie de afdrachtpercentage voor verenigingen van 80 naar 85 procent. Deze verhoging geldt meteen voor de actie van dit jaar. Voor elf Thoolse verenigingen betekent dit dat zij samen niet 23.868 euro, maar 25.359 euro ontvangen.
1 dag geledenWEST-BRABANT/THOLEN - De Haringvlietbrug verkeert in slechte staat, dit komt door onverwacht snelle slijtage. Dat blijkt uit een kamerbrief die de Tweede Kamer donderdag heeft ontvangen van minister Tieman. Uit extra inspecties die sinds 2024 plaatsvinden, blijkt dat een deel van de lassen onder de rechterrijstrook richting het zuiden in slechtere staat verkeert dan gedacht.
1 dag geledenTHOLEN - Volgend weekend bereikt de meteorenzwerm Geminiden zijn hoogtepunt. Waar eerdere zwermen dit jaar wat tegenvielen, liggen de verwachtingen voor deze editie hoog. Bij helder weer zijn tientallen vallende sterren per uur zichtbaar.
1 dag geledenSCHERPENISSE - Wandelaars, fietsers, duikers en vissers hebben er een mooie voorziening bij. Dinsdag is in de gemeente Tholen het tweede openbare, zelfreinigende toilet met watertappunt geopend. Wethouder Hilde Moerland verrichtte de opening bij Gorishoek in Scherpenisse.
2 dagen geleden