De Bruyne praat al over langer verblijf bij Manchester City
BRUSSEL (ANP) - Kevin De Bruyne voert gesprekken met Manchester City voor een langer verblijf bij de club. Dat zei de Belgische international bij de Vlaamse tv-zender VTM. Hij speelt sinds 2015 voor de club uit de Premier League en won al twee landstitels met City.
De 29-jarige middenvelder doet de onderhandelingen zelf. "In deze situatie kan dat, want ik wil graag bij City blijven. Als ik City zou willen verlaten en de club zou dat niet willen, dan is dat een situatie waarin je wél iemand nodig hebt om te bemiddelen", aldus De Bruyne, die nog een contract heeft tot medio 2023.
"Ik heb nog een contract voor 2,5 jaar. We zijn momenteel een beetje aan het babbelen, maar we zijn nog niet ver in de gesprekken. Er zal niet moeilijk gedaan worden in de onderhandelingen, en dat geldt voor beide kanten. Want zo zitten we niet in elkaar."
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - Jasper Cillessen keert donderdag bij NEC terug onder de lat voor het bekerduel met Rijnsburgse Boys. Dat is bijna zeven maanden nadat hij, nog als doelman van het Spaanse Las Palmas, bij een botsing met een tegenstander een geperforeerde long had opgelopen. Tijdens de herstelperiode keerde hij transfervrij terug bij de club uit Nijmegen, waar hij een contract voor een jaar ondertekende.
18 minuten geledenARNHEM (ANP) - Vitesse is "teleurgesteld en onaangenaam verrast" door het besluit van de KNVB om in cassatie te gaan tegen de uitspraak van het gerechtshof, die bepaalde dat de club uit Arnhem de proflicentie moest terugkrijgen. Dat meldt de club in een korte reactie op de website. Ook de Arnhemse burgemeester Ahmed Marcouch reageert teleurgesteld.
1 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB legt zich niet neer bij de uitspraak van het gerechtshof, die bepaalde dat Vitesse de proflicentie moest terugkrijgen. De voetbalbond meldt dat het in cassatie gaat bij de Hoge Raad.
1 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De burgemeester van Den Bosch, Jack Mikkers. besloot dinsdagavond dat de bekerwedstrijd tussen FC Den Bosch en ADO Den Haag pas hervat mocht worden als de ADO-fans het stadion hadden verlaten. "Doorspelen was géén veilige optie meer aangezien het hekwerk bij het uitvak door ADO-supporters volledig was ontwricht", laat een woordvoerder van de gemeente woensdag weten.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Voetbalster Vivianne Miedema wil in ieder geval nog twee jaar voor het Nederlands elftal uitkomen. Dat schrijft ze in haar column op de site van het Algemeen Dagblad. De topscorer aller tijden van Oranje heeft wel even moeten nadenken over haar besluit.
3 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid eist compensatie van de UEFA nu een rechtbank in de Spaanse hoofdstad een beroep van de Europese voetbalunie, de Spaanse voetbalbond en La Liga heeft afgewezen. Dat gebeurde in een zaak die draait om de oprichting van de Super League, een nieuwe Europese voetbalcompetitie waarvoor onder andere Real Madrid en FC Barcelona grote voorstanders zijn.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Aanvaller Vinícius Júnior van Real Madrid heeft zijn excuses aangeboden voor zijn gedrag bij zijn wissel tijdens de gewonnen wedstrijd tegen FC Barcelona (2-1) afgelopen zondag. De 25-jarige Braziliaan werd in de 72e minuut door trainer Xabi Alonso naar de kant gehaald en liet duidelijk blijken het hier niet mee eens te zijn.
4 uur geleden