De bouwvakantie ten einde; er wordt weer doorgebouwd in Tholen
THOLEN - De bouwvakantie is weer ten einde. Gelukkig zijn de temperaturen iets teruggelopen, want het werk in de bouw is al zwaar genoeg. De afgelopen maanden ging de verkoop van huizen in de gemeente Tholen snel. Veel mensen uit de randstad zoeken hier de rust die ze daar niet kunnen vinden. Niet alleen bestaande bouw werd snel verkocht maar ook de nieuwbouwprojecten schieten uit de grond.
Zo ook de Kruittoren in Tholen. In april 2019 werd de eerste paal geslagen en inmiddels is er al een goed van beeld van het unieke project. Tegen het oude centrum van Tholen en de haven aan komen prachtige stadsappartementen, torenappartementen en kadewoningen van de grond. Buiten volop parkeergelegenheid en een prachtig uitzicht zijn er veel voorzieningen op loopafstand. Onder het complex is een grote parkeerkelder gerealiseerd en de Kruittoren biedt voor ieder wat wils. Van de kadewoningen zijn er nog maar slechts twee beschikbaar en deze woning biedt een zee aan ruimte.
Buiten twee parkeerplaatsen bij iedere woning beschikt de woning ook over een heerlijk tuin op het zuiden. De inhoud van de woning is opmerkelijk te noemen met maar liefst een inhoud van 539m3 tot 655m3. Ook de stadsappartementen vallen in de smaak. De 6 appartementen en 3 royale penthouses zijn allemaal verkocht. En ook de 12 torenappartementen zijn allemaal verkocht. Voor wie op zoek is naar rust, ruimte en een prachtig uitzicht is een kadewoning een must. Maar wees er wel snel bij want voor je het weet zijn ook de laatste verkocht.
Meer uit Tholen
THOLEN - Wie houdt van Nederlandstalige luisterliedjes kan zaterdag 25 juli terecht in de Grote Kerk. Kleinkunstkwartet Mooi Jasje verzorgt daar vanaf 14.30 uur een optreden.
10 uur geledenHALSTEREN / THOLEN - Op de A4 tussen Halsteren en Bergen op Zoom heeft vrijdagmiddag rond 12.20 uur een zeer ernstig verkeersongeval plaatsgevonden. De snelweg richting Bergen op Zoom is volledig afgesloten, wat leidt tot forse verkeershinder en lange files. Bij het ongeval waren vijf voertuigen betrokken.
11 uur geledenTHOLEN - We zitten in een week waarin hier en daar neerslag is gevallen, maar het goede nieuws is dat het weer de komende dagen alleen maar beter wordt. De afgelopen dagen was het aan de koele kant met temperaturen van 19 tot 21 graden. "Vrijdag loopt de temperatuur weer op en in de middag kan het landinwaarts 25 graden worden", weet weerman Rico Schröder van Weeronline te melden.
15 uur geledenTHOLEN - Vrijwilligers die zich inzetten voor de Thoolse samenleving krijgen een avond speciaal voor hen. De gemeente Tholen organiseert op vrijdag 4 september een vrijwilligersavond in dorpshuis De Wimpel in Sint Philipsland.
1 dag geledenTHOLEN - Martin Oei zal op zaterdag 25 juli in het Oude Stadhuis van Tholen om 15.30 uur een boeiend recital verzorgen. Op uitnodiging van de Stichting Anthonie Keldermans Concerten zal hij de Feurich-vleugel in de Vierschaar bespelen, die deel uitmaakt van de Keldermans Collectie. De titel van zijn programma luidt: Frédéric en Franz in Frankrijk. Verwijzend naar het langdurig verblijf van de componisten en virtuoze pianisten Frédéric Chopin en Franz Liszt in Parijs.
1 dag geledenPOORTVLIET - PJZ Tholen organiseert op zaterdag 15 augustus een Boerenfamiliedag aan de Paasdijkweg in Poortvliet. Van 10.30 tot 19.30 uur staat het terrein in het teken van landbouw, traditie, innovatie en activiteiten voor jong en oud.
2 dagen geledenTHOLEN - Soms zijn er na een concert eigenlijk geen woorden nodig. Dat gevoel overheerste afgelopen zaterdag 18 juli tijdens het Stadhuisconcert in Tholen. Celliste Monique Heidema en pianist André Telderman wisten met hun programma 'Lied zonder woorden' het publiek volledig mee te nemen.
2 dagen geleden