D.C. United en Toronto maandag alsnog in actie na coronageval
NEW YORK (ANP) - Het voetbalduel tussen D.C. United en FC Toronto wordt maandag alsnog gespeeld. Op zondag verdwenen beide teams nog tijdens de warming-up van het veld, nadat gebleken was dat de testresultaten van zaterdag op corona één besmetting en één verdacht geval hadden opgeleverd. Op zondag is er opnieuw getest en nadat die resultaten allemaal een negatief resultaat hadden opgeleverd, kon het duel uit de Major League Soccer alsnog worden vastgesteld voor maandag.
De MLS gaf aan dat de twee betrokken spelers nogmaals worden onderzocht en in ieder geval niet in actie komen. Na een onderbreking van bijna vier maanden vanwege het coronavirus is de Amerikaanse competitie hervat met een toernooi op een centrale locatie, op het Disney Wide World of Sports-complex bij Orlando. FC Dallas en Nashville nemen daar vanwege meerdere besmettingen in de selectie niet aan deel.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.
9 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.
11 uur geledenALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.
13 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.
13 uur geledenARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
16 uur geleden