Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Datingbedrijf Bumble stuurt personeel naar huis om te ontstressen

Datingbedrijf Bumble stuurt personeel naar huis om te ontstressen

WASHINGTON (ANP) - Het bedrijf Bumble, dat een datingapp runt, heeft wereldwijd al zijn kantoren tijdelijk gesloten. De 700 medewerkers krijgen een week vrij, schrijft de BBC. De onderneming wil zo stress op de werkvloer aanpakken.

Bumble heeft een druk jaar achter de rug. Het ging naar de beurs en zag een flinke toename van het aantal gebruikers. Een bestuurder onthulde op Twitter dat oprichter Whitney Wolfe Herd aanvoelde dat onder haar personeel sprake was van een "collectieve burn-out". Dat zou vooral in de VS, waar werknemers vaak weinig vakantiedagen hebben, een 'big deal' zijn.

De 31-jarige Wolfe Herd werd eerder dit jaar de jongste vrouw in de Amerikaanse geschiedenis die met haar bedrijf de beurs opging. Ze had in februari haar achttien maanden oude zoon bij zich toen ze de bel luidde op de Nasdaq. Ze verklaarde in haar speech het internet een "vriendelijkere" plaats te willen maken.

De pandemie had het afgelopen jaar ook grote gevolgen voor de datingindustrie. Door de wereldwijde maatregelen tegen het coronavirus, konden mensen vaak niet zomaar meer fysiek afspreken met vreemden. Dat gebeurde daardoor in toename mate digitaal, bijvoorbeeld via videoapps als Zoom.

Meer uit Financieel

Reuters: groot banenverlies bij Facebook-moeder Meta door AI

MENLO PARK (ANP/RTR) - Meta Platforms, het moederbedrijf van Facebook, WhatsApp en Instagram, is van plan duizenden banen te schrappen om kosten te besparen voor de grote investeringen die worden gedaan in kunstmatige intelligentie (AI). Dat melden bronnen aan persbureau Reuters. Volgens de ingewijden kan het gaan om wel 20 procent van het personeelsbestand bij het Amerikaanse techconcern.

35 minuten geleden
VS versoepelen sancties tegen Venezuela na gekrompen aanbod olie

WASHINGTON (ANP/RTR/BLOOMBERG) - De Verenigde Staten hebben Venezuela toestemming gegeven om meststoffen en olie aan Amerikaanse bedrijven te verkopen. Het Amerikaanse ministerie van Financiën meldt dat de sancties tegen Venezuela verder worden versoepeld. Sinds de Amerikaanse en Israëlische aanvallen op Iran staat het wereldwijde aanbod van deze producten onder druk en zijn de prijzen flink gestegen.

11 uur geleden
Amerikaanse rechter blokkeert dagvaardingen tegen Fed en Powell

WASHINGTON (ANP/RTR/BLOOMBERG) - Een Amerikaanse federale rechter heeft vrijdag de dagvaardingen van het ministerie van Justitie tegen de Federal Reserve en voorzitter Jerome Powell geblokkeerd. De kwestie gaat over de renovatie van het hoofdkantoor van de Amerikaanse centrale bank in Washington en de verklaring van Powell hierover. Het ministerie wil in beroep gaan tegen de beslissing.

12 uur geleden
Wall Street sluit lager in afwachting van voortgang Iranoorlog

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn vrijdag opnieuw met verliezen geëindigd. Beleggers wachtten verdere ontwikkelingen rond de Iranoorlog af, die nu bijna twee weken duurt. De olieprijzen namen verder toe.

12 uur geleden
Slechts 77 schepen passeren Straat van Hormuz, meldt databedrijf

LONDEN (ANP/AFP) - Deze maand zijn tot nu toe slechts 77 schepen door de Straat van Hormuz gevaren, blijkt uit cijfers van het maritieme databedrijf Lloyd's List. Dat is een forse daling vergeleken met een jaar geleden. Volgens het bedrijf ging het tussen 1 en 11 maart vorig jaar nog om 1229 doortochten.

13 uur geleden
Installateur Feenstra waarschuwt voor oplichting door nepmonteurs

LELYSTAD (ANP) - Installatiebedrijf Feenstra, een van de grootste installateurs in Nederland, waarschuwt consumenten voor nepmonteurs die mensen voor duizenden euro's oplichten. Feenstra meldt op zijn website een "zeer sterke toename" te zien van mensen die denken dat iemand van het bedrijf aan de deur staat. Maar in werkelijkheid betalen zij nepmonteurs honderden tot zelfs duizenden euro's voor werkzaamheden die niet of slecht worden uitgevoerd, aldus het bedrijf.

15 uur geleden
AEX sluit licht hoger rond aanhoudende zorgen over Iranoorlog

AMSTERDAM (ANP) - De AEX-index op het Damrak is vrijdag iets hoger gesloten. Beleggers bleven zich zorgen maken over de Iranoorlog die nu bijna twee weken duurt. De olieprijzen stegen verder, uit angst over de aanvoer uit het Midden-Oosten.

16 uur geleden