
Dankzij Agri Poppe ook aardappelen rooien bij slecht weer
Zeeland is een echte aardappelprovincie. Maar die piepers de grond uit halen valt nog niet altijd mee. Zeker niet als het heel nat of droog is. Bennie Poppe uit Oostkapelle ontwikkelde met zijn zoons Robert en Michiel een rooisysteem, waarmee dat wél mogelijk is. En dat is zo innovatief dat ze er deze maand de Zeeuwse Emergo Innovatieprijs van de jury voor kregen tijdens de netwerkbeurs Contacta in Goes.
Meer uit Beveland
GOES - Bij een botsing op de Nansenbaan in Goes zijn donderdag twee auto's beschadigd geraakt. Politie en ambulancedienst werden ingezet.
3 minuten geledenHEINKENSZAND - Kunstenaars uit de gemeente Borsele krijgen voortaan de mogelijkheid te exposeren in de hal van het gemeentehuis. Bart Colbo toont als eerste zijn werken in de expositie 'Creatief? Met... siBart'. In het werk van Calbo komen zijn Indische roots en zijn creativiteit samen in een kleurrijk geheel. Wethouder Marga van de Plasse is enthousiast over de expositie: "De exposities van lokale kunstenaars biedt niet alleen podium voor talenten in de gemeente, maar brengt kunst ook dichter bij de Borselse inwoners. Daarnaast maakt het de entree van het gemeentehuis ook een stuk interessanter."
17 uur geledenGOES - Het echtpaar De Nooijer-Dattin uit Goes vierde dinsdag hun 65-jarig huwelijk. Wethouder Joost de Goffau feliciteerde hen namens de gemeente Goes met deze mooie mijpaal.
21 uur geledenGOES - In de Goese kernen is er een openbare 4 mei herdenking. Hieronder een overzicht van de vijf dorpen.
1 dag geledenCOLIJNSPLAAT - Het voltallig college van burgemeester en wethouders van de gemeente Noord-Beveland is aanwezig tijdens Dodenherdenking. De herdenking begint zondag 04 mei om 19.20 en wordt gehouden in de Protestantse kerk in Colijnsplaat. Burgemeester Meeuwisse zal daar een toespraak houden.
1 dag geledenHOEDEKENSKERKE - Op 4 mei worden ook in Hoedekenskerke de doden herdacht. Voorafgaande aan de eigenlijke herdenking wordt in de dorpskerk een algemene bijeenkomst gehouden. Hierbij wordt stilgestaan bij de hulp die het zo zwaar getroffen dorp ontving vanuit de Gemeente Enschede. Verder is er muziek en ruimte voor overdenking.
1 dag geledenKWADENDAMME - Terwijl de natuur in het voorjaar ontwaakt en wandelaars de paden van Zuid-Beveland weer weten te vinden, is één fenomeen in deze groene omgeving onmisbaar geworden: de vrijwillige boswachter.
1 dag geleden