Dankbare De Ligt blij met rentree
TURIJN (ANP) - Na drie maanden afwezigheid staat Matthijs de Ligt weer op het veld. Alsof hij nooit is weggeweest, zo voetbalde de 21-jarige verdediger van Juventus bij zijn rentree tegen Cagliari. "Ik ben erg blij om terug te zijn, vooral omdat we een geweldige wedstrijd hebben gespeeld", zei De Ligt.
De oud-Ajacied liet zich in augustus opereren aan een onwillige schouder. De Ligt had al geruime tijd last van het gewricht, die regelmatig uit de kom schoot. De schouder is nu gestabiliseerd. "Fysiek voel ik me goed, ik heb de afgelopen maanden hard gewerkt. Ik ben iedereen die me heeft geholpen en gesteund heel dankbaar", aldus De Ligt, die tegen Cagliari bij afwezigheid van de geblesseerde routiniers Giorgio Chiellini en Leonardo Bonucci het centrale verdedigingsduo vormde met Merih Demiral.
Dankzij twee doelpunten van Cristiano Ronaldo won Juventus met 2-0. Voor De Ligt was het zijn eerste wedstrijd onder de nieuwe trainer Andrea Pirlo. "Hij is een moderne coach, die wil dat we hoog druk zetten. Ik vind dat heel fijn."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/DPA) - Galatasaray-aanvaller Noa Lang heeft woensdagavond in het verloren Champions League-duel bij Liverpool (4-0) een diepe snijwond in een duim opgelopen. De 26-jarige international van Oranje ondergaat donderdagochtend in Liverpool een operatie, meldt de Turkse club.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
16 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
17 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.
19 uur geledenBRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.
20 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.
20 uur geleden