
Dak dreigt weg te waaien in Vlissingen
VLISSINGEN - Hoewel de wind al wat in stormkracht is afgenomen is er in Vlissingen gevaarlijke situatie ontstaan. Rond het middaguur zijn delen van de koperen dakbedekking losgewaaid van het gebouw Strandveste aan Boulevard Evertsen. Er wordt gevreesd dat ook de dakplaten zelf los zullen komen.
De boulevard en de Kenau Hasselaarstraat zijn afgezet van het Wooldhuis tot aan de Trompstraat. Medewerkers van gemeentewerken hebben ook de buurt achter de boulevard afgezet met dranghekken. De Veiligheidsregio Zeeland neemt de dreiging zo serieus dat is opgeschaald tot GRIP 1. Dit betekent dat er een zogeheten Commando Plaats Incident is samengesteld dat bestaat uit de operationeel leidinggevenden van de verschillende hulpdiensten.
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN - De groepen 3, 4, 5 en 6 van de Frans Naereboutschool in Vlissingen hebben vrijdag ontbeten met burgemeester Bas van den Tillaar. Hiervoor brachten de kinderen een bezoek aan het stadhuis in Vlissingen.
56 minuten geledenVLISSINGEN - Op zaterdag 18 oktober worden overal in Nederland om 11.55 uur klokken geluid. 'Wij willen de klokken van de Sint Jacobskerk op die tijd laten horen', laat de organisatie in Vlissingen weten. Dit zijn de Jonge Klimaatbeweging (JKB), samen met Grootouders voor het Klimaat en Groene Kerken.
3 uur geledenVLISSINGEN - Op donderdag 30 oktober wordt in Buurtatelier Buurtbrouwsels in Vlissingen een bijzonder moment gevierd: de feestelijke overhandiging van het topprestatiebord, als afsluiting van een inspirerende themamaand rond gezond eten en bewegen. Iedereen is van harte welkom tussen 14.30 uur en 15.30 uur in Archipelschool De Omnibus, waarin het buurtatelier gevestigd is.
5 uur geledenVLISSINGEN - De fietsster die dinsdagmiddag om het leven is gekomen bij het verkeersongeval op de Koudekerkseweg in Vlissingen is een 78-jarige vrouw uit deze plaats. Zij kwam met haar fiets in botsing met een lijnbus.
7 uur geledenVLISSINGEN - In de schoolvakanties zijn er in de bibliotheek in Vlissingen bouwmiddagen voor fans van lego. In deze herfstvakantie is iedereen vrijdag (17 oktober) van 14.00 tot 16.00 uur welkom om mee te bouwen.
21 uur geledenVLISSINGEN - Iedere woensdag en vrijdag van 14.00 tot 16.00 uur is iedereen welkom in het puzzelcafé in de bibliotheek in Vlissingen.
22 uur geledenVLISSINGEN - De fietsster die dinsdagmiddag zwaargewond raakte bij een botsing met een lijnbus in Vlissingen is aan haar verwondingen overleden. Dat maakt de politie bekend.
1 dag geleden