Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dag vol tegenslagen voor zeilster Bouwmeester op EK

Dag vol tegenslagen voor zeilster Bouwmeester op EK

GDANSK (ANP) - Zeilster Marit Bouwmeester beleefde op de EK in de Laser Radial een dag vol tegenslagen. De regerend olympisch en wereldkampioene eindigde in de enige race die zondag in Gdansk werd gevaren als twintigste. De 32-jarige Friezin zakte in het klassement van de tweede naar de vierde plaats.

De zeilsters gingen daarna nog een keer het water op, maar vanwege gebrek aan wind werd die race afgebroken. Vlak voordat de organisatie besloot om de race af te blazen, had Bouwmeester haar tweede jurystraf gekregen. Dat betekent dat ze maandag in de eerste race aan de kant moet blijven.

"Dit was wel het slechtst denkbare resultaat voor mij", zei Bouwmeester. "Ik zeg altijd dat je geen geluk nodig hebt in topsport, maar misschien kom ik daarop terug. Op dagen zoals deze kan het echt heel snel, heel slecht gaan."

De Deense titelverdedigster Anne-Marie Rindom gaat aan kop in het EK-klassement. Maxime Jonker (vijfde) en Mirthe Akkerman (zesde) staan kort achter Bouwmeester in de top 10.

Meer uit Sport

Golficoon Woods speelt niet in eigen Hero World Challenge

ALBANY (ANP/RTR) - Golfer Tiger Woods ziet definitief af van deelname aan de Hero World Challenge, het toernooi dat hij begin december zelf organiseert op de Bahama's. Zijn naam ontbreekt op de laatste deelnemerslijst.

4 uur geleden
Massa eist 72 miljoen euro voor mislopen wereldtitel Formule 1

LONDEN (ANP/RTR) - De Braziliaanse oud-Formule 1-coureur Felipe Massa eist 64 miljoen Britse pond (ruim 72 miljoen euro) als schadevergoeding voor het mislopen van de wereldtitel in 2008. Dat bedrag kwam naar voren op de eerste dag van de rechtszaak in Londen die Massa heeft aangespannen tegen de Formule 1, voormalig Formule 1-baas Bernie Ecclestone en de internationale autosportfederatie FIA.

8 uur geleden
Tennisster Schuurs opent WTA Finals tegen favorieten

RIYAD (ANP) - Tennisster Demi Schuurs en haar dubbelpartner Asia Muhammad beginnen de WTA Finals in Riyad zaterdag met een partij tegen Sara Errani en Jasmine Paolini. De Italiaanse speelsters vormen het als eerste geplaatste koppel in het eindejaarstoernooi in het dubbelspel.

10 uur geleden
Zwitserse motorcoureur Dettwiler buiten levensgevaar na crash

SEPANG (ANP/RTR) - De Zwitserse motorcoureur Noah Dettwiler is buiten levensgevaar nadat hij zondag na een zware crash in de Grote Prijs van Maleisiƫ was opgenomen in het ziekenhuis. Dettwiler, die uitkomt in de Moto3-klasse, onderging verschillende operaties. "Volgens de artsen is zijn situatie stabiel en niet langer kritiek", meldde zijn team CIP Green Power woensdag.

11 uur geleden
Villars spant rechtszaak aan tegen verkiezingsregels FIA

PARIJS (ANP/AFP) - Coureur Laura Villars heeft een rechtszaak aangespannen tegen de internationale autosportfederatie FIA om de verkiezingsregels aan te vechten. De 28-jarige Zwitserse wil dat de aankomende verkiezingen voor het voorzitterschap worden opgeschort tot uitspraak is gedaan. Dat staat in de dagvaarding die het Franse persbureau AFP heeft ingezien.

11 uur geleden
Marathondirecteur: nooit sprake van onverantwoorde situatie

ROTTERDAM (ANP) - Bij de Rotterdam Marathon van dit jaar was nooit sprake van een onverantwoorde situatie, aldus directeur van het evenement Wilbert Lek. "Dat wil ik echt bestrijden", laat hij woensdag weten in een schriftelijke verklaring. In een brief aan de Rotterdamse gemeenteraad stelde burgemeester Carola Schouten eerder deze week dat daarvan wel sprake was.

14 uur geleden
Tennisser Alcaraz meteen uitgeschakeld op masterstoernooi Parijs

PARIJS (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz is al in de tweede ronde van het masterstoernooi van Parijs gestrand. De als eerste geplaatste Spanjaard, die een bye had in de eerste ronde, verloor met 6-4 3-6 4-6 van de Brit Cameron Norrie, de nummer 31 van de wereldranglijst.

1 dag geleden