Dag van het Landschapspark gaat dit jaar wél door
HEINKENSZAND - Op zaterdag 3 juli vindt de Dag van het Landschapspark plaats in de gemeente Borsele.
De organisatie had de dag graag vorige zomer voor het eerst gehouden, maar de coronacrisis gooide roet in het eten. Door de versoepeling van de coronamaatregelen kan het evenement dit jaar wel doorgaan. ‘Het programma is wat ingetogener dan was bedacht’, laat de organisatie weten. ‘Toch zijn er volop activiteiten die veilig kunnen plaatsvinden.’
De Dag van het Landschapspark biedt activiteiten voor jong en oud, op diverse locaties in Borsele. Zo is er een Toer de Borselse Boer met een agrarische fietstocht en streekproeverij. Ook zijn er wandeltochten over drie verschillende afstanden. Die zijn te combineren met een rit in de stoomtrein.
Voor diverse onderdelen moeten deelnemers zich aanmelden en een kaartje kopen. Reserveringen gaan per tijdslot en per startlocatie. Het aantal deelnemers is aan een maximum gebonden. Alle informatie en het complete programma van de dag is te vinden op www.dagvanhetlandschapspark.nl.
Meer uit Beveland
COLIJNSPLAAT - Zondagochtend heeft zich in een woning aan de Voorstraat in Colijnsplaat een ernstige medische situatie voorgedaan waarbij een reanimatie nodig was.
1 maand geledenGOES - Zaterdagochtend ontstond een brand in een bijgebouw aan de J.D. van Mellestraat in Goes. De brandweer kwam snel ter plaatse en heeft de brand geblust.
1 maand geledenGOES - Het college van burgemeester en wethouders van Goes heeft besloten om Stichting Musea de Bevelanden voor het jaar 2026 een structurele subsidie van 273.502 euro toe te kennen. Daarnaast wordt de subsidie over 2024 vastgesteld op 263.236 euro, met een aanvullende incidentele bijdrage van 17.500 euro.
1 maand geledenGOES - Ook tijdens de periode voor de jaarwisseling treden politie, Bureau Halt en de gemeente Goes samen op tegen vuurwerkoverlast. Vuurwerk mag je afsteken tijdens de jaarwisseling tussen 18:00 uur en 02:00 uur Het afsteken van vuurwerk buiten deze tijden is verboden.
1 maand geledenGOES - Van donderdag 13 tot en met zondag 16 november 2025 vindt in filmtheater 't Beest en de Da Vinci Bioscoop de derde editie van de Goese Filmdagen plaats. Dit jaar staat Italië centraal. Het filmweekend biedt een gevarieerd programma met Italiaanse en Europese films, lezingen, kinderfilms en live muziek.
1 maand geledenGOES - De Goese tweedehands kledingwinkel Deeltwee reikte onlangs drie royale cheques uit aan goede doelen. Tijdens een feestelijke bijeenkomst in de winkel aan de Gasthuisstraat ontvangen drie stichtingen elk een bedrag van maar liefst 30.000 euro.
1 maand geledenBorsele - De gemeente Borsele is een nieuwe campagne gestart om inwoners en ondernemers te stimuleren hun woning of pand energiezuiniger te maken. Onder de noemer 'Zuunig Borsele' komt de gemeente met vier subsidieregelingen en extra financiële steun bovenop bestaande programma's. Daarmee wil Borsele inwoners helpen bij het isoleren en verduurzamen van hun woningen, met als doel een comfortabeler en energiezuiniger leefklimaat in de hele gemeente.
1 maand geleden