
Dader op de vlucht na steekincident op Nieuwe Burg
MIDDELBURG - De politie heeft het signalement verspreid van een man die op de Nieuwe Burg rond 10.00 uur twee mensen zou hebben neergestoken.
Hij zou licht getint zijn, tussen de 1.60 en 1.70 meter zijn en een witte broek en blauwe hoodie dragen. Na het incident zou hij op een mountainbike richting de Herenstraat zijn gereden.
Bellen
De politie vroeg mensen die de man zagen 112 te bellen en de dader niet zelf te benaderen.
Volgens de politie raakten twee mensen gewond. Zij waren aanwezig in de winkel waar het incident plaatsvond. Zij zijn met een ambulance naar het ziekenhuis vervoerd. Over de aard en de ernst van hun verwondingen is niets bekend.
Hoewel het signalement werd verspreid is de dader nog niet aangehouden.
camera
De politie zegt het jammer te vinden dat veel mensen het rood-witte lint waarmee de plast delict was afgezet negeerden. "Zij namen daarbij het risico om eventuele sporen, die hard nodig en erg belangrijk zijn voor het recherche-onderzoek, te vernietigen", zegt de politie. De politie roept iedereen die iets heeft gezien dat te melden. Ook zijn camerabeelden van de Nieuwe Burg en van het Walplein, bij de achterzijde van de zaak, welkom.
Meer uit Middelburg
VLISSINGEN - De Zeelandiarun rijdt zaterdag voor de 37e keer door Walcheren en de Bevelanden. De start is, zoals gebruikelijk, om 9.30 uur op het Stadhuisplein in Vlissingen, waar de burgemeester het startschot geeft. Deze tocht voor mensen met een beperking is al jaren populair. Zij stappen in bij deelnemers met trikes en zijspannen en worden massaal toegejuicht onderweg.
6 uur geledenVEERE - Zaterdag vertrekt Martijn de Ridder vanuit zijn woonplaats Veere op de fiets naar Tarifa in Zuid-Spanje voor het goede doel. Hij legt de afstand van 2.400 kilometer in twintig dagen af om zoveel mogelijk geld op te halen voor Stichting MS Research.
8 uur geledenMIDDELBURG - Hulpverleners hebben vrijdagmorgen het leven gered van een persoon op een terras op het Damplein in Middelburg. Het slachtoffer was bijna gestikt in voedsel.
11 uur geledenDISHOEK - Op zondag 11 mei is de eerste viering van dit seizoen in de openlucht toeristenkerk aan de Westerscheldelaan in Dishoek, de Emmauskerk. Deze eerste viering zal worden opgeluisterd met een grote vertegenwoordiging van het koor Glorify, dat ook met een eigen muziekband komt. Het belooft mooi te worden!
1 dag geledenMIDDELBURG - Op de Breeweg in Middelburg zijn donderdagmiddag twee fietsers met elkaar in botsing gekomen. Een amulancemedewerker ontfermde zich over de betrokkenen.
1 dag geledenWESTKAPELLE - Ronald van de Sande (55) is onlangs geïnstalleerd als gemeenteraadslid voor partij Hart Voor Veere. Met zijn start als raadslid nam hij tegelijkertijd afscheid van zijn jarenlange carrière in de Westkapelse horeca. Wat zijn Ronalds plannen en hoe kijkt hij terug op al die jaren in de horeca?
1 dag geledenVEERE - Dini Helmers uit Veere doet sinds haar jeugd vrijwilligerswerk. Ze heeft al veel verschillende dingen gedaan en rolt, zoals ze zelf zegt, 'van het een in het ander'. Zo kwam zij bij toeval via haar roofvogelonderzoek in contact met de krant Zeeuws Weerzien, waarvoor zij nu actief is als vrijwilliger.
2 dagen geleden