Daan en Sietske runnen een bijzondere B&B: ‘Geloof combineren met gastvrijheid’
THOLEN - De Bed & Breakfast van Daan en Sietske is een bijzondere. Zij vinden het namelijk belangrijk om het geloof te combineren met gastvrijheid. Bij binnenkomst van (Ge)Bed & Breakfast De Klaproos hangt er een opvallend warme sfeer. Er heerst duidelijk een klimaat van rust. Met uitzicht op de ruime tuin met pony’s kom je dan ook weer helemaal terug tot jezelf.
Voor Sietske was de B&B een lang gekoesterde droom. Sietske vertelt dat ze graag met mensen omgaat: “Je loopt een stukje in iemands leven mee. De verbinding, het dienstbaar zijn. Ik vind het ontzettend leuk om ontbijtjes te maken.” Zodra de gasten binnenkomen raken Sietske en Daan dan ook direct enthousiast. “De gasten slapen in het verblijf, ontbijten doen ze hier in de achterkamer. Bij aankomst heb ik koffie, thee of wat fris met een Zeeuwse bolus en dan hebben we hier al de gesprekken.” Zij vinden dat geen probleem voor hun privacy: “Ik denk ook dat dat de bedoeling is”, vertelt Daan.
Wel stellen zij daar duidelijke grenzen in. “Vorige week hadden we ze (de gasten, red) een week en dan gaan we wel een week dicht”, vertelt Sietske. Daan vult aan: “We willen ook aandacht besteden aan onze kinderen en kleinkinderen.” Zowel Daan als Sietske hebben het erg naar hun zin met de B&B en willen dan ook niets anders doen. Vooral van het contact met de mens kunnen zij beiden erg genieten. Een klein nadeel is er ook wel: “Dat is het schoonmaken, ik ben geen schoonmaker”, zegt Daan. Sietske vult lachend aan: “Maar je doet het hartstikke goed!”
Meer uit Tholen
SINT-ANNALAND - "Gelukkig spelen we in de competitie beter dan de afgelopen dagen in het toernooi. Meedoen is belangrijker dan winnen. Het zijn nu ook wel hele goede internationale teams waar we tegen moeten spelen. Op één wedstrijd na hebben we helaas alles verloren", zo vertellen Liam Borst en Finn van der Graaf.
2 uur geledenSINT-ANNALAND - Op zaterdag 23 mei starten meer dan tweehonderd teams aan de Roparun. Dag en nacht leggen zij kilometers af om geld in te zamelen voor palliatieve zorg voor mensen met kanker. Teamcaptain Mustafa Khuder reist dit weekend met zijn team Vrienden van Siem naar Frankrijk voor de estafetteloop. Het team uit Tholen deed vorig jaar voor het eerst mee en had de smaak meteen te pakken.
19 uur geledenSINT-ANNALAND - In 1974 begon Anco Fase bij de jeugd. Vervolgens heeft bij nagenoeg bij elk team binnen WHS gespeeld. Op het veld is hij anno 2026 nog steeds actief bij het walking football, maar naast het veld is hij één van de onmisbare krachten van WHS.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Kickbokser Rico Verhoeven heeft tijdens een reis door Egypte een emotioneel eerbetoon gebracht aan zijn moeder, die begin februari overleed. De sporter bezocht plekken waar zijn moeder ruim 33 jaar geleden ook foto's maakte en recreëerde die beelden nu zelf. Verhoeven groeide de eerste zes jaar van zijn leven op bij zijn moeder in Oud-Vossemeer, voordat hij bij zijn vader Jos in Tholen ging wonen.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Al 95 jaar vormt het groen-wit van WHS de vertrouwde basis voor voetbalminnend Stalland. Een feestje wat dan ook niet onopgemerkt voorbij kon gaan. Met een internationaal U11-toernooi, walking football en een afsluitende feestavond was het drie dagen één groot feest op sportpark De Waaije. "Niet enkel een terugblik op het verleden, maar vooral vooruitkijken en ruimte bieden voor de jongere generatie", zo vertelt penningmeester Peter Wielaard.
2 dagen geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Wim Reichardt die de spotlight mocht vangen.
3 dagen geledenSCHERPENISSE/SINT-MAARTENSDIJK/SINT PHILIPSLAND - In drie dorpen van de gemeente Tholen start op maandag 18 mei de avondvierdaagse. Wandelaars kunnen in al deze dorpen kiezen uit drie verschillende afstanden.
3 dagen geleden