Cynthia Jansens: ‘Ik heb het erg gemist en de gasten ook.’
Cynthia Jansens is 28 jaar, geboren in Goes maar woont sinds zeven jaar in Oud-Vossemeer. Ze werkt bij Huys van Roosevelt en stond te popelen om weer op het terras aan de slag te mogen: “Ik heb het erg gemist en de gasten ook.”
Na een sluiting van zes maanden mocht Cynthia afgelopen week weer gasten bedienen. “Ik ben superblij dat we weer wat kunnen doen en dat we de gasten weer mogen ontvangen. Het is weliswaar alleen nog op het terras mogelijk, maar het is een begin”, zegt ze positief. De afgelopen dagen heeft ze op het terras gewerkt en menig gast voorzien van ene lekker kopje koffie, een verfrissend biertje of een heerlijk gerecht. “De gasten zijn ook echt blij dat ze weer lekker een drankje kunnen doen en lekker wat kunnen eten. Dat hebben we wel gemist en dat was ook steeds het gesprek van de dag hoor”, vertelt ze. Ze serveerde niet alleen, ze moest ook opletten dat de maatregelen door de gasten werden nageleefd. “Soms is het nodig om mensen er even op te wijzen, maar de meeste gasten weten heel goed wat de regels en houden zich eraan”, vertelt Cynthia. “De regels zijn er nu eenmaal, maar sommige regels zijn heel krom. Je mag wel met zo veel man in het park zitten, maar op een terrasje niet. Ook de openingstijden vind ik beperkt. Ergens slaat dat het nergens op dat je om 18 uur het terras moet sluiten. Alsof er 20.00 uur meer besmettingsgevaar is.” Zodra het kan gaat Cynthia zelf ook lekker op een terrasje zitten. “Ik heb het zelf ook erg gemist.”
Meer uit Tholen
THOLEN - Carbid Stichting Tholen is weer klaar voor een nieuwe editie. Carbidschieten is vooral een traditie die in het oosten van het land zijn oorsprong heeft. Toch is het ook al geruime tijd een evenement dat op Tholen wordt georganiseerd.
2 uur geledenTHOLEN - Arjan Deurloo heeft vragen gesteld over de nieuwe onderhoudswerkzaamheden aan de Thoolse brug. Voor inwoners komen de nieuwe afsluitingen hard aan, want wanneer houdt het op? Ook in de gemeenteraad is dit niet onopgemerkt gebleven.
7 uur geledenSINT-ANNALAND - Aan het einde van dit seizoen neemt Wim Nieuwland afscheid als hoofdtrainer van voetbalvereniging WHS uit Sint-Annaland. Beide partijen hebben gekeken of ze nog een seizoen met elkaar door konden gaan, maar die gesprekken hebben niet tot een akkoord geleid.
9 uur geledenTHOLEN - Rijkswaterstaat voert in januari en februari onderhoud uit aan de Tholensebrug. Daarom is de brug zes avonden en nachten afgesloten voor weggebruikers. Het verkeer wordt omgeleid via de Oesterdam en moet daardoor rekening houden met extra reistijd.
1 dag geledenTHOLEN - De Top 2000 gaat traditiegetrouw op Eerste Kerstdag weer van start. De landelijke top 10 is dit jaar grotendeels hetzelfde gebleven, maar in elke regio ziet het stemgedrag er net even anders uit. Ook Tholenaren kozen hun eigen favorieten en dit is hoe zij hebben gestemd.
1 dag geledenWEST-BRABANT/THOLEN - Het Bravis ziekenhuis biedt vanaf januari een nieuwe behandeling aan voor mannen met plasklachten door een vergrote prostaat. Tijdens de zogenoemde Rezum-behandeling wordt met stoom overtollig prostaatweefsel behandeld. Deze methode is minder ingrijpend en heeft minder gevolgen dan een operatie. Bravis is de derde kliniek in Nederland die deze behandeling aanbiedt.
1 dag geledenSINT PHILIPSLAND/THOLEN - In de donkere decembermaand zorgt PJZ Tholen Sint-Philipsland opnieuw voor licht op het eiland. Voor de derde keer organiseert de jongerenvereniging een landbouw lichtjestour. Op vrijdag 19 december rijdt een lange stoet van feestelijk verlichte trekkers door verschillende dorpen.
2 dagen geleden