Cynthia Jansens: ‘Ik heb het erg gemist en de gasten ook.’
Cynthia Jansens is 28 jaar, geboren in Goes maar woont sinds zeven jaar in Oud-Vossemeer. Ze werkt bij Huys van Roosevelt en stond te popelen om weer op het terras aan de slag te mogen: “Ik heb het erg gemist en de gasten ook.”
Na een sluiting van zes maanden mocht Cynthia afgelopen week weer gasten bedienen. “Ik ben superblij dat we weer wat kunnen doen en dat we de gasten weer mogen ontvangen. Het is weliswaar alleen nog op het terras mogelijk, maar het is een begin”, zegt ze positief. De afgelopen dagen heeft ze op het terras gewerkt en menig gast voorzien van ene lekker kopje koffie, een verfrissend biertje of een heerlijk gerecht. “De gasten zijn ook echt blij dat ze weer lekker een drankje kunnen doen en lekker wat kunnen eten. Dat hebben we wel gemist en dat was ook steeds het gesprek van de dag hoor”, vertelt ze. Ze serveerde niet alleen, ze moest ook opletten dat de maatregelen door de gasten werden nageleefd. “Soms is het nodig om mensen er even op te wijzen, maar de meeste gasten weten heel goed wat de regels en houden zich eraan”, vertelt Cynthia. “De regels zijn er nu eenmaal, maar sommige regels zijn heel krom. Je mag wel met zo veel man in het park zitten, maar op een terrasje niet. Ook de openingstijden vind ik beperkt. Ergens slaat dat het nergens op dat je om 18 uur het terras moet sluiten. Alsof er 20.00 uur meer besmettingsgevaar is.” Zodra het kan gaat Cynthia zelf ook lekker op een terrasje zitten. “Ik heb het zelf ook erg gemist.”
Meer uit Tholen
THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
5 uur geledenWOENSDRECHT- Na uitgebreid rechercheonderzoek en een goede samenwerking met de vier districten van de eenheid Zeeland-West-Brabant en het cyberteam van de Dienst Regionale Recherche, is het gelukt om een verdachte uit de gemeente Woensdrecht aan te houden. De 22-jarige man wordt ervan verdacht minderjarigen als nepagent aan te sturen en daarmee mensen op te lichten.
10 uur geledenWEST-BRABANT/ZEELAND - De Rotterdamse recherche heeft bij twaalf verdachten meer dan honderd sieraden in beslag genomen. De groep deed zich voor als agenten en beroofde zo tientallen mensen van geld en waardevolle spullen. De slachtoffers zitten verspreid over het hele land, mogelijk ook in West-Brabant en Zeeland. De politie zoekt nu de rechtmatige eigenaren van de gevonden sieraden.
1 dag geledenSCHERPENISSE - De brandweer heeft donderdagavond een automobilist bevrijd uit een bestelbus die bij Scherpenisse van een dijk was gereden en gekanteld tot stilstand was gekomen. De man is meegenomen naar het politiebureau.
1 dag geledenTHOLEN - Het college van burgemeester en wethouders was op de hoogte van de onderhoudsopgave aan de Thoolse brug, maar wist vooraf niet hoe de werkzaamheden precies zouden worden uitgevoerd. Dat schrijft het college in de beantwoording van schriftelijke vragen van raadslid Arjan Deurloo. Pas toen Rijkswaterstaat duidelijkheid gaf over de planning, is de gemeenteraad geïnformeerd.
2 dagen geledenTHOLEN - Alzheimer Werkgroep Tholen houdt maandag 26 januari weer het eerste Alzheimer Café van een serie van vijf bijeenkomsten. Tijdens het Alzheimer Café spreekt meestal een deskundige over een onderwerp rondom dementie. Eén keer per jaar is er een bijeenkomst waarin de deelnemers met elkaar in gesprek gaan.
2 dagen geledenSINT-ANNALAND - Leon de Witte ruilt de geel-zwarten in voor het groen-wit. De huidige hoofdtrainer van Tholense Boys gaat aan het einde van het seizoen aan de slag bij WHS. Daar heeft hij een contract voor twee jaar getekend.
2 dagen geleden