Cynthia Jansens: ‘Ik heb het erg gemist en de gasten ook.’
Cynthia Jansens is 28 jaar, geboren in Goes maar woont sinds zeven jaar in Oud-Vossemeer. Ze werkt bij Huys van Roosevelt en stond te popelen om weer op het terras aan de slag te mogen: “Ik heb het erg gemist en de gasten ook.”
Na een sluiting van zes maanden mocht Cynthia afgelopen week weer gasten bedienen. “Ik ben superblij dat we weer wat kunnen doen en dat we de gasten weer mogen ontvangen. Het is weliswaar alleen nog op het terras mogelijk, maar het is een begin”, zegt ze positief. De afgelopen dagen heeft ze op het terras gewerkt en menig gast voorzien van ene lekker kopje koffie, een verfrissend biertje of een heerlijk gerecht. “De gasten zijn ook echt blij dat ze weer lekker een drankje kunnen doen en lekker wat kunnen eten. Dat hebben we wel gemist en dat was ook steeds het gesprek van de dag hoor”, vertelt ze. Ze serveerde niet alleen, ze moest ook opletten dat de maatregelen door de gasten werden nageleefd. “Soms is het nodig om mensen er even op te wijzen, maar de meeste gasten weten heel goed wat de regels en houden zich eraan”, vertelt Cynthia. “De regels zijn er nu eenmaal, maar sommige regels zijn heel krom. Je mag wel met zo veel man in het park zitten, maar op een terrasje niet. Ook de openingstijden vind ik beperkt. Ergens slaat dat het nergens op dat je om 18 uur het terras moet sluiten. Alsof er 20.00 uur meer besmettingsgevaar is.” Zodra het kan gaat Cynthia zelf ook lekker op een terrasje zitten. “Ik heb het zelf ook erg gemist.”
Meer uit Tholen
[Advertorial] - De verkoop van het nieuwbouwproject Thuis aan de Kreek in Sint-Philipsland start op woensdag 25 maart. Belangstellenden zijn die avond tussen 19.00 en 21.00 uur welkom tijdens een vrije inloop in Dorpshuis De Wimpel. Aanmelden vooraf is niet nodig.
8 uur geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
13 uur geledenWEST-BRABANT- Op haar X-account waarschuwt de politie voor oplichters die momenteel actief zijn. Zij sturen mailtjes naar burgers met daarin een link. In het mailtje staat dat er gedreigd wordt met juridische stappen wanneer de ontvanger niet op de link klikt. "Zo'n mail ontvangen? Meld het de Fraudehelpdesk", aldus de politie.
1 dag geleden[Advertorial] - Dit jaar vier ik een bijzonder jubileum: het 20-jarig bestaan van Cadeaushop Sint-Annaland.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - Onder een stralende zon hebben vrijwilligers afgelopen zaterdag meegeholpen met de schoonmaakactie De Schone Schelde. Chris Koopman begeleidde de groep.
1 dag geledenTHOLEN - Het seizoen zit erop voor Bart Nieuwkoop. De voetballer uit Tholen is door een blessure niet meer inzetbaar voor Feyenoord.
2 dagen geledenTHOLEN - Na zestien jaar verdwijnt de Socialistische Partij (SP) uit de Thoolse raad. De partij kreeg de minste stemmen van alle deelnemende partijen. Ook GroenLinks keert niet terug. Voorzitter Frank Rodenburg betreurt de uitslag, terwijl lijsttrekker Nancy Raas-Tophoven zich zorgen maakt over de toekomst van de gemeenteraad.
2 dagen geleden