Cynthia Jansens: ‘Ik heb het erg gemist en de gasten ook.’
Cynthia Jansens is 28 jaar, geboren in Goes maar woont sinds zeven jaar in Oud-Vossemeer. Ze werkt bij Huys van Roosevelt en stond te popelen om weer op het terras aan de slag te mogen: “Ik heb het erg gemist en de gasten ook.”
Na een sluiting van zes maanden mocht Cynthia afgelopen week weer gasten bedienen. “Ik ben superblij dat we weer wat kunnen doen en dat we de gasten weer mogen ontvangen. Het is weliswaar alleen nog op het terras mogelijk, maar het is een begin”, zegt ze positief. De afgelopen dagen heeft ze op het terras gewerkt en menig gast voorzien van ene lekker kopje koffie, een verfrissend biertje of een heerlijk gerecht. “De gasten zijn ook echt blij dat ze weer lekker een drankje kunnen doen en lekker wat kunnen eten. Dat hebben we wel gemist en dat was ook steeds het gesprek van de dag hoor”, vertelt ze. Ze serveerde niet alleen, ze moest ook opletten dat de maatregelen door de gasten werden nageleefd. “Soms is het nodig om mensen er even op te wijzen, maar de meeste gasten weten heel goed wat de regels en houden zich eraan”, vertelt Cynthia. “De regels zijn er nu eenmaal, maar sommige regels zijn heel krom. Je mag wel met zo veel man in het park zitten, maar op een terrasje niet. Ook de openingstijden vind ik beperkt. Ergens slaat dat het nergens op dat je om 18 uur het terras moet sluiten. Alsof er 20.00 uur meer besmettingsgevaar is.” Zodra het kan gaat Cynthia zelf ook lekker op een terrasje zitten. “Ik heb het zelf ook erg gemist.”
Meer uit Tholen
THOLEN - Inwoners met betaalachterstanden wachten vaak te lang voordat ze hulp vragen. Om hen eerder te kunnen ondersteunen, is de gemeente Tholen dit jaar lid geworden van de Nederlandse Vereniging van Volkskredieten (NVVK). Zo kunnen inwoners op tijd hulp krijgen voordat ze dieper in de problemen raken.
3 uur geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 8: PvdA Tholen.
6 uur geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 7: Forum voor Democratie Tholen.
9 uur geledenSINT-ANNALAND - De nieuwe woonwijk Vroonstede II in Sint-Annaland krijgt straatnamen die verwijzen naar historische scheepstypen, zoals de Schoener, de Aak en de Blazer. De namen zijn een knipoog naar de maritieme geschiedenis in Zeeland.
12 uur geledenTHOLEN - Het Openbaar Ministerie eist tegen drie mannen gevangenisstraffen tot 48 maanden voor het gezamenlijk laten ontploffen van een vuurwerkbom bij de woning van een agent in Tholen. "De verdachten hebben de aangevers bewust angst aangejaagd", aldus de officier van justitie in de rechtbank in Middelburg.
23 uur geledenTHOLEN - De politie heeft donderdagmiddag een burgernetmelding verstuurd met de waarschuwing dat er nepagenten actief zijn in Tholen. Er wordt opgeroepen om hier niet in te trappen.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Nog even en de wielrenners razen weer door de Vosmeerse straten. De Wielerronde van Oud-Vossemeer is elk jaar een sportief hoogtepunt voor het dorp. Ook de 77e editie belooft weer spektakel. Dit is wat je moet weten over de wielerronde komende zaterdag.
1 dag geleden