Crystal Palace-manager Glasner rekent vooralsnog op Guéhi
LONDEN (ANP) - Crystal Palace-manager Oliver Glasner gaat nog altijd uit van een langer verblijf van centrale verdediger Marc Guéhi. De 24-jarige Engels international staat in de nadrukkelijke belangstelling van Newcastle United, dat al meerdere biedingen afgewezen zag worden.
"Marc heeft vandaag getraind en we hebben met elkaar gesproken. Hij is onze speler en onze aanvoerder, meer kan ik je niet vertellen", zei Glasner tegen Engelse media. "Zolang niemand mij vertelt dat hij vertrekt of de club mij vertelt dat iemand vertrekt, zullen we elke dag met hem werken."
Guéhi speelt sinds de zomer van 2021 voor Crystal Palace, dat hem overnam van Chelsea. De verdediger had op het afgelopen EK voetbal een basisplaats bij finalist Engeland.
Crystal Palace begint zondag het nieuwe seizoen in de Premier League met een uitwedstrijd tegen Brentford. Afgelopen seizoen eindigde de Londense club op de tiende plek.
Meer uit Voetbal
SZCZECIN (ANP) - Trainer Óscar García heeft enkele dagen na zijn vertrek bij Ajax een nieuwe club gevonden. De Spanjaard gaat aan de slag bij Pogoń Szczecin, een club uit de hoogste Poolse divisie.
10 minuten geledenSAN FRANCISCO (ANP) - Algerije heeft op het wereldkampioenschap voetbal een belangrijke zege geboekt op Jordanië. Het elftal van bondscoach Vladimir Petković won in San Francisco met 2-1.
7 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - Noorwegen gaat door na de zestiende finales van het WK voetbal. Het elftal van bondscoach Ståle Solbakken won in de nacht van maandag op dinsdag met 3-2 van Senegal. Aanvaller Erling Haaland was met twee doelpunten wederom belangrijk voor de ploeg.
10 uur geledenPHILADELPHIA (ANP) - Frankrijk staat na twee overwinningen in de zestiende finales van het WK voetbal. De wereldkampioen van 1998 en 2018 versloeg Irak (3-0), na een zege in het eerste duel op Senegal (3-1).
12 uur geledenPHILADELPHIA (ANP) - De voetballers van Frankrijk en Irak zijn ongeveer twee uur later aan de tweede helft van hun wedstrijd op het WK begonnen. Tijdens de rust van het duel in Philadelphia bliksemde het binnen een straal van 13 kilometer rond het stadion. Dat was voor de lokale autoriteiten reden in te grijpen.
13 uur geledenPHILADELPHIA (ANP) - De tweede helft van het duel tussen Frankrijk en Irak op het WK is voorlopig met een uur uitgesteld. Het regent en onweert in Philadelphia en de lokale autoriteiten vinden het te gevaarlijk om verder te spelen. De toeschouwers op onoverdekte tribunes zijn verzocht de tribunes te verlaten en zich in veiligheid te brengen.
14 uur geledenARLINGTON (ANP/DPA) - Lionel Messi is zeer tevreden na de 2-0-overwinning van Argentinië tegen Oostenrijk, waarin hij dankzij twee WK-doelpunten alleen recordhouder werd. "Ik geniet van het moment", zei Messi. "Ik had uit de strafschop moeten scoren." Hij miste vroeg in de wedstrijd, maar verzekerde zijn land met zijn zeventiende en achttiende WK-goal van de volgende ronde.
16 uur geleden