
Crowdfunding voor duofiets in Nieuw en Sint Joosland
NIEUW EN SINT JOOSLAND - Samen eropuit met de duofiets. Ziet u het al voor u: samen op de duofiets met uw naaste of een vrijwilliger? Lekker over de Boomdijk, gezellig naar Middelburg om een terrasje te pakken als dit weer mogelijk is of gewoon een rondje over het dorp. Samen genieten van de omgeving, kletsen en herinneringen ophalen. Heerlijk, toch?
Duofiets is er voor de bewoners van Binnenhaven, van Zorgstroon én voor inwoners van het dorp.
De medewerkers van de Binnenhaven hebben een droom: een duo-fiets voor de bewoners van Binnenhaven en de inwoners van Nieuw en Sint Joosland. Zodat de duofiets écht iets gezamenlijks is en er maximaal gebruik van gemaakt kan worden. Zodat er ruimte is voor beweging, ontmoetingen en verbindingen. Een duofiets heeft veel voordelen. Het klinkt zo eenvoudig, fietsen. Helaas is het niet meer voor iedereen weggelegd. Een duofiets biedt de mogelijkheid om wél weer te fietsen. Omdat de medewerkers dat iedereen zo gunnen, starten zij een crowdfunding.
Het doel is namelijk om vanaf juni 2021 de duofiets te realiseren. Tenminste... áls de organisatie voldoende geld inzamelt. Er is al een groot bedrag opgehaald, helpt u de Binnenhaven ook? Voor de duofiets is nog 2250,- euro nodig. Daarom vraagt de organisatie voor het laatste deel uw hulp.
Vrijwilligers gevraagd
De organisatie is ook op zoek naar vrijwilligers die mee willen fietsen.
U kunt zich aanmelden bij: [email protected]
Start crowdfunding
Op 7 april start de crowdfunding via: www.samenvoordebuurt.nl
Hier kunt u online doneren. Wij danken u alvast heel hartelijk voor uw hulp.
We kijken ernaar uit om samen te fietsen op de duo-fiets!
Meer uit Middelburg
MIDDELBURG - Per 1 juni verhuist het startpunt van de Kunst- en Cultuurrroute van het Zusterplein naar Expositieruimte Raer, Vismarkt 13. Lia Hector, mede-oprichtster van de route, stelt een deel van haar expositieruimte maandelijks beschikbaar aan jonge of beginnende kunstenaar. De ruimte wordt daarvoor omgetoverd tot 'Expositieruimte RAER'.
22 uur geledenBij TSG Industriële Automatisering in Kapelle draait het om meer dan alleen kabels, schakelaars en panelen. Voor hoofdmonteur Elian van Klaveren en elektromonteur John Eggebeen is hun baan een combinatie van vakmanschap, teamwork, gezelligheid en technologische innovatie. "Je maakt samen iets dat écht werkt", legt Elian uit. "Je begint bijvoorbeeld in een lege hal en een paar weken later draait er een complete productielijn."
1 dag geledenGRIJPSKERKE - De Bergpadschool in Grijpskerke doet mee aan de e-waste race.
2 dagen geledenKOUDEKERKE - Zaterdag is het nieuwe kunstgrasveld van voetbalvereniging VCK in Koudekerke officieel in gebruik genomen. Dit is mooi nieuws voor het hele dorp, want niet alleen voetballers mogen er gebruik van maken.
3 dagen geledenMIDDELBURG - De brandweer is woensdagavond ter plaatse gekomen bij een woningbrand aan de Kromme Weele. Om te voorkomen dat de brand zich zou verspreiden, werd al snel opgeschaald naar een middelbrand. Uiteindelijk slaagde de brandweer erin het vuur snel te blussen. De oorzaak van de brand is mogelijk brandstichting met vuurwerk.
3 dagen geledenARNEMUIDEN - Zondag speelde Jan Paul van Hecke nog het laatste competitieduel in de Engelse Premier League met zijn voetbalclub Brighton & Hove Albion en woensdag liep hij rond op de velden waar het allemaal begon. VV Arnemuiden organiseerde een fandag voor haar oud-jeugdspeler, inmiddels ook verdediger in het Nederlands Elftal en hoopte op honderd aanmeldingen. Het werden er 240.
3 dagen geledenVROUWENPOLDER - Donderdag, vrijdag en zaterdag zijn het weer de jaarlijkse Vrouwenpolderse Dagen.
3 dagen geleden