Crowdfunding voor Aron en Joël groot succes, doel voor nieuwe rolstoelen is behaald!
SCHERPENISSE - De crowdfundingactie voor nieuwe sportrolstoelen voor Aron (21) en Joël (23) Beurkens uit Scherpenisse is een daverend succes. In slechts 6,5 week tijd kregen betrokkenen bijna 30.000 euro bij elkaar. Vader Ard en zijn zoons reageren dolenthousiast.
De twee broers hebben de ziekte van Duchenne. Een spierziekte die hun leven als sinds hun kleutertijd belemmert. Toch zitten de heren niet bij de pakken neer, want zij hebben zich de afgelopen tien jaar toegelegd op elektrisch rolstoelhockey. Helaas zijn hun rolstoelen na een decennium intensief gebruikt te zijn geweest, zo goed als versleten. De aanschaf van twee rolstoelen en het jaarlijks onderhoud is echter duur. De gemeente droeg 12.000 euro bij. Met een crowdfundingsactie hoopte men de rest bij elkaar te krijgen en dat is binnen zeven weken gelukt.
Meer uit Tholen
SINT-MAARTENSDIJK - Op zaterdag 21 februari organiseert wandelsportvereniging (WSV) Oosterscheldestappers uit Sint-Maartensdijk voor de 14e keer de Kees Wessels winterwandeltocht.
9 uur geledenWEST-BRABANT/THOLEN - Verkeer vanuit Bergen op Zoom moet dit weekend rekening houden met de afsluiting van de Heinenoordtunnel (A29). De tunnel gaat vrijdagavond dicht richting Rotterdam en blijft tot maandag gesloten. Dit is de eerste van de nog drie weekendafsluitingen op de planning.
13 uur geledenTHOLEN - De gemeenteraad heeft donderdagavond burgemeester Marleen Sijbers (60) aanbevolen voor herbenoeming. Daarmee wordt zij voorgedragen voor een tweede ambtstermijn. Sijbers werd zes jaar geleden benoemd als burgemeester van Tholen en zit nu in het laatste jaar van haar eerste termijn.
1 dag geledenPOORTVLIET - Toneelclub Poortvliet is druk aan het repeteren geweest voor het blijspel 'Geen familie... dan maar een goeie buurvrouw!'. Het stuk speelt zich af in de woonkamer van Arie en Sofie Steendam. Ze wonen in een dorp waar ook hun ouders hebben gewoond, maar die wonen intussen ergens anders, en de vader van Sofie woont al een tijdje alleen.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Anton Geluk wordt per 1 april de nieuwe directeur van Veiling Sint-Annaland. Hij volgt David Hage op die na een dienstverband van bijna vijftig jaar met pensioen gaat. Samen met Edward van den Eijnden gaat hij de tweekoppige directie vormen van Alvantho.
1 dag geledenTHOLEN - Op de Postweg bij Tholen is dinsdagavond schade ontstaan bij een aanrijding tussen twee auto's. Beide voertuigen kwamen om onbekende reden met elkaar in botsing. Er zijn geen gewonden gevallen.
1 dag geledenTHOLEN - De gemeente Tholen heeft bijna 50 miljoen euro in de reserves dat nu niet direct nodig is. Dit geld kan bijvoorbeeld later gebruikt worden voor noodzakelijke investeringen in de toekomst. Het kan ook voor andere projecten worden ingezet, maar het college adviseert de gemeenteraad om hier met terughoudendheid mee om te gaan. Dat antwoordt het college op schriftelijke vragen van Anco Fase (VVD) na de publicatie van het BDO-rapport.
2 dagen geleden