Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

CrazyValentine’s Bingo levert 2210 euro op

CrazyValentine’s Bingo levert 2210 euro op

SINT-ANNALAND - Op vrijdag 12 februari hield Stichting Vrienden van Siem online met ruim 200 mensen de Crazy Valentine’s Bingo in samenwerking met Café An de Slôôve! Tijdens deze gezellige avond was de presentatie in handen van Uitjeinjouwstad.nl en werd de stream verzorgt door JP Webontwerp.


Voor €10,- kon er mee gedaan worden aan drie rondes en een superronde met allemaal fantastische prijzen! De hoofdprijs was een waardecheque van €150,- te besteden bij Woonboulevard Poortvliet. Dank naar al de onderstaande bedrijven voor het mogelijk maken van deze avond: Woonboulevard Poortvliet, Hotel de Elderschans, Luizter, Groentebroer.nl, 2930.Beer, Cootjes Catering, Bloemsierkunst Van den Berge, Garage Harm Moerland, Boekhandel Heijboer, Bru 17, Firma Vroegop en Zn., Cadeaushop Sint Annaland, Thuisbakkerij op het gemakje, Brasserie De Deu-Braek.

Uiteindelijk heeft deze avond door alle deelnemers een bedrag opgeleverd van €2210,- voor onze goede doelen van 2021, het Bravis ziekenhuis te Bergen op Zoom, te Roosendaal en het Familiehuis Daniel den Hoed! Dank naar alle sponsoren en ieder die gisteren heeft meegedaan om tot dit fantastische bedrag te komen!

Meer uit Tholen

Nico (75) woont al zijn hele leven in een van de oudste boerderijen van Zeeland

SINT-ANNALAND - Wie bij de Kleine Muiterij langs de rand van Sint-Annaland stopt, waant zich even in een andere tijd. De kopgevel met het bouwjaar 1646 in rode steentjes gemetseld is voor menig Stallander een bekend gezicht. Maar welke verhalen er achter die bakstenen schuilgaan, blijven voor velen onbekend. Hier woont vrijgezel Nico Kodde (75), de derde en waarschijnlijk laatste generatie van zijn familie die nog boert op één van de oudste boerderijen van Zeeland.

38 minuten geleden
Euterpe brengt jaarlijks kerstconcert in samenwerking met Polyhymnia

SINT-MAARTENSDIJK - Muziekvereniging Euterpe verzorgt op zaterdag 20 december haar jaarlijkse kerstconcert in Haestinge in Sint-Maartensdijk. Dit jaar gebeurt dat in samenwerking met gospelkoor Polyhymnia.

6 uur geleden
Hier moet je vrijdag staan om niks te missen van de verlichte trekkertocht

SINT PHILIPSLAND/THOLEN - Vrijdagavond rijdt de landbouw lichtjestour door de gemeente Tholen. PJZ Tholen Sint-Philipsland heeft opnieuw een route uitgezet. De stoet bestaat uit zo'n zestig verlichte trekkers. Bekijk hieronder de volledige route zodat je precies weet waar je moet zijn.

22 uur geleden
Herdertjestocht met zes scènes uit het kerstverhaal door Tholen [FOTOALBUM]

THOLEN - Woensdagavond 17 december vond de jaarlijkse kerstlichtjestocht plaats in Tholen. De gezamenlijke kerken hadden samen met CNS De Regenboog een route uitgezet. Bekijk onderaan dit artikel foto's van de herdertjestocht gemaakt door Rien Burgers. 

1 dag geleden
Tholen knalt het jaar weer op traditionele wijze uit met carbidschieten

THOLEN - Carbid Stichting Tholen is weer klaar voor een nieuwe editie. Carbidschieten is vooral een traditie die in het oosten van het land zijn oorsprong heeft. Toch is het ook al geruime tijd een evenement dat op Tholen wordt georganiseerd.

1 dag geleden
Deurloo stelt vragen over onderhoud en nieuwe afsluitingen Thoolse brug

THOLEN - Arjan Deurloo heeft vragen gesteld over de nieuwe onderhoudswerkzaamheden aan de Thoolse brug. Voor inwoners komen de nieuwe afsluitingen hard aan, want wanneer houdt het op? Ook in de gemeenteraad is dit niet onopgemerkt gebleven.

2 dagen geleden
Gesprekken Nieuwland en WHS lopen op niets uit, trainer vertrekt aan einde seizoen

SINT-ANNALAND - Aan het einde van dit seizoen neemt Wim Nieuwland afscheid als hoofdtrainer van voetbalvereniging WHS uit Sint-Annaland. Beide partijen hebben gekeken of ze nog een seizoen met elkaar door konden gaan, maar die gesprekken hebben niet tot een akkoord geleid.

2 dagen geleden