Corrina van Bed & Breakfast ‘De Nieuwe Stal’: “Ik kan met iedereen opschieten”
THOLEN - Corrina is aan het genieten van het zonnetje. Met een prachtig uitzicht op de weilanden geniet zij van de ruimtelijke omgeving. Vrolijk en trots vertelt zij alles over B&B De Nieuwe stal. Voor Corrina was het namelijk altijd al een meisjesdroom om een B&B te hebben.
“Toen ik jong was dacht ik ‘dat zorgen zit er wel in, mensen het naar hun zin maken’. We hadden daar eerst paarden staan, maar de kinderen gingen het huis uit en toen werd er niks meer met de paarden gedaan. Daarom zei mijn man: ‘Dan ga ik een B&B voor je bouwen’ en toen was mijn droom uitgekomen.” Corrina woont naast de B&B waardoor ze veel contact heeft met de gasten. “Het contact met de klanten is helemaal super! Ik kan met iedereen opschieten. Ik geef ze tips waar ze naartoe kunnen gaan. Ik vertel genoeg tegen de mensen en zij mogen mij ook van alles vragen.” Ze vertelt lachend: “Ik ben toch zo daar.”
Een B&B runnen kost in het begin wel redelijk wat tijd, maar wordt wel steeds makkelijker: “Je wilt het natuurlijk allemaal goed doen. Je wordt er wel bedreven in. Maar nu doe je het met een wassen neusje.” Mensen komen vooral naar de B&B om te onthaasten: “Mensen genieten ontzettend van de rust. Sommige mensen die gewoon een dag op bed blijven liggen, zijn dan helemaal uitgerust. Dan denk ik ‘waar zijn die mensen nou?’ maar dan zijn ze gewoon een hele dag aan het uitrusten.” Corrina is nog zeker niet van plan om te stoppen: “Ik ben heel blij dat ik deze stap heb gezet. Het is een hele leuke tijd!”
Meer uit Tholen
THOLEN - Vijf culturele en erfgoedprojecten in de gemeente Tholen ontvangen in 2026 subsidie uit de Regioarrangementen. De Zeeuwse gemeenten en de Provincie Zeeland ondersteunen hiermee initiatieven die bijdragen aan een levendig cultureel aanbod en maatschappelijke meerwaarde. De vijf subsidies zijn in januari 2026 toegekend en gelden voor activiteiten die plaatsvinden in de gemeente Tholen.
15 uur geledenSINT-ANNALAND - Diverse koren zingen komende zaterdag 31 januari in de dorpskerk van Sint-Annaland voor Moldavië. De opbrengst van de avond gaat naar Stichting Caritate, die hulp biedt aan dit land.
18 uur geledenTHOLEN - De natuur in de Oosterschelde staat onder druk. Er zijn steeds minder plekken voor vogels om voedsel te zoeken en voor zeehonden om uit te rusten. Daarom werkt Rijkswaterstaat aan een nieuw beheerplan om leefgebieden te herstellen en de natuurkwaliteit te verbeteren. De Commissie voor de milieueffectrapportage (mer) heeft vandaag advies gegeven over de inhoud van het milieueffectrapport.
1 dag geledenTHOLEN - Het hoogste cijfer van de klas is niet voor iedereen weggelegd, maar de gemeente Tholen krijgt het wel. Accountsbureau BDO houdt elk jaar de meerjarenbegrotingen van alle gemeenten in Nederland tegen het licht en geeft Tholen voor het jaar 2024 een topbeoordeling. In haar inwonerscategorie staat de gemeente zelfs in de top drie van financieel meest gezond.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Tijdens de nieuwjaarsbijeenkomst, gecombineerd met een Eucharistieviering in de Quirinuskerk van Parochie Sint Christoffel (actief in Halsteren, Lepelstraat, Tholen en Oud-Vossemeer), stonden dankbaarheid en vertrouwen in de toekomst afgelopen week centraal.
1 dag geledenPOORTVLIET - Het activiteitencomité van Poortvliet organiseert komende vrijdag 30 januari weer een lichtjesoptocht door het dorp. Eerder communiceerde het bestuur dat de start en finish bij voetbalvereniging SPS zou zijn. Inmiddels is deze verplaatst naar 't Ouwe Raed'uus.
2 dagen geledenOUD-VOSSEMEER - Drie zelfmoorden in de familie, een ongeneeslijk zieke moeder en woorden die niet uitgesproken worden. In haar nieuwe roman vertelt de 41-jarige Inge Duine in een fictief verhaal het stilzwijgen rond familiegeheimen. Iets wat zij van dichtbij heeft gezien. "Het gaat over zwijgen, woorden opsluiten in je lichaam en dat van generatie op generatie doorgeven."
2 dagen geleden