Corrina van Bed & Breakfast ‘De Nieuwe Stal’: “Ik kan met iedereen opschieten”
THOLEN - Corrina is aan het genieten van het zonnetje. Met een prachtig uitzicht op de weilanden geniet zij van de ruimtelijke omgeving. Vrolijk en trots vertelt zij alles over B&B De Nieuwe stal. Voor Corrina was het namelijk altijd al een meisjesdroom om een B&B te hebben.
“Toen ik jong was dacht ik ‘dat zorgen zit er wel in, mensen het naar hun zin maken’. We hadden daar eerst paarden staan, maar de kinderen gingen het huis uit en toen werd er niks meer met de paarden gedaan. Daarom zei mijn man: ‘Dan ga ik een B&B voor je bouwen’ en toen was mijn droom uitgekomen.” Corrina woont naast de B&B waardoor ze veel contact heeft met de gasten. “Het contact met de klanten is helemaal super! Ik kan met iedereen opschieten. Ik geef ze tips waar ze naartoe kunnen gaan. Ik vertel genoeg tegen de mensen en zij mogen mij ook van alles vragen.” Ze vertelt lachend: “Ik ben toch zo daar.”
Een B&B runnen kost in het begin wel redelijk wat tijd, maar wordt wel steeds makkelijker: “Je wilt het natuurlijk allemaal goed doen. Je wordt er wel bedreven in. Maar nu doe je het met een wassen neusje.” Mensen komen vooral naar de B&B om te onthaasten: “Mensen genieten ontzettend van de rust. Sommige mensen die gewoon een dag op bed blijven liggen, zijn dan helemaal uitgerust. Dan denk ik ‘waar zijn die mensen nou?’ maar dan zijn ze gewoon een hele dag aan het uitrusten.” Corrina is nog zeker niet van plan om te stoppen: “Ik ben heel blij dat ik deze stap heb gezet. Het is een hele leuke tijd!”
Meer uit Tholen
HOOGERHEIDE/THOLEN - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Ben van Hoof, eigenaar Schoonmaakcentrum Ben van Hoof.
5 uur geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
8 uur geledenTHOLEN - Phila Musica uit Vlissingen treedt op woensdag 21 oktober op in de Meulvliet in Tholen. Het orkest bestaat uit ongeveer dertig muzikanten met een verstandelijke en/of lichamelijke beperking.
1 dag geledenZEELAND - Amateurzangers uit Zeeland krijgen op zaterdag 10 oktober 2026 een bijzondere kans: zingen én leren van de professionals van het Nederlands Kamerkoor. Voor het eerst organiseert het koor een Zingdag in Middelburg, in samenwerking met de Zeeuwse Concertzaal. Zowel individuele zangers als koren kunnen deelnemen.
1 dag geledenTHOLEN - Organisaties in Zeeland kunnen subsidie aanvragen voor culturele projecten die in 2027 én 2028 plaatsvinden. Voor de Oosterschelderegio, waar ook de gemeente Tholen onder valt, is hiervoor 215.000 euro beschikbaar.
2 dagen geledenPOORTVLIET - Houd je van zingen, popmuziek en samen muziek maken? Dan is Voices in Harmony misschien wel iets voor jou.
2 dagen geledenSTAVENISSE - Het historische Nöhren-orgel in de Hervormde Kerk van Stavenisse klinkt zaterdagavond 26 september tijdens een concert. Organist Jan Noordzij verzorgt het programma ter gelegenheid van de ingebruikname van het gerestaureerde orgel.
2 dagen geleden