Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coronalijn voor Thoolse senioren die corona hebben (gehad)

Coronalijn voor Thoolse senioren die corona hebben (gehad)

THOLEN - Vanaf dinsdag 2 juni beschikt Tholen over een speciale telefoonlijn voor Thoolse senioren van 70 jaar en ouder die corona hebben of hebben gehad. Het is een lotgenotenlijn waar zij iedere dinsdag- en donderdagochtend hun angst en onzekerheden kunnen delen met de vrijwilligers die allen getroffen zijn geweest door het virus. De Coronalijn 70+ Tholen is een burgerinitiatief en wordt ondersteund door de gemeente Tholen. 

De Coronalijn 70+ Tholen is speciaal voor bewoners van het eiland en is bedoeld als een vorm van lotgenotencontact voor mensen van 70 jaar en ouder die getroffen zijn (geweest) door het Coronavirus. "De vrijwilligers aan de telefoon zijn leeftijdsgenoten en hebben zelf Corona doorgemaakt. Zij willen de bellers een luisterend oor bieden en een hart onder riem steken", aldus de gemeente Tholen.

Loketten

De lotgenotenlijn is vooral bedoeld om met elkaar in gesprek te gaan over het virus, de gevolgen en de angsten, maar de gemeente Tholen benadrukt dat de vrijwilligers van de Coronalijn in contact staan met de lokale zorgloketten: "Op die manier kunnen zij verwijzen als blijkt dat mensen een helpende hand nodig hebben."

Steun

De Coronalijn 70+ Tholen is ook bereikbaar voor mantelzorgers of andere directe naasten", zo laat de gemeente weten. Op die manier kan de speciale telefoonlijn voor velen wat extra steun geven.

De Coronalijn 70+ Tholen is bereikbaar op dinsdag en op donderdag van 10.00 tot 12.00 uur via nummer 06-34112554. Het gaat om een burgerinitiatief dat de gemeente graag ondersteunt. 

Meer uit Tholen

Brandweer blust felle rietbrand langs Rijksweg: Mogelijk aangestoken

SINT PHILIPSLAND - De brandweer heeft zondagmiddag een buitenbrand geblust die mogelijk is aangestoken door vandalen. De brand woedde in een rietkraag aan de Rijksweg in Sint Philipsland.

5 uur geleden
Aan de keukentafel met Tony en Jannie van Chastelet: ‘Sportscholen als deze worden steeds zeldzamer’ [AAN DE KEUKENTAFEL]

SINT-MAARTENSDIJK - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Tony en Jannie van Chastelet,Fitnesscentrum Bodyzone.

9 uur geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Sint-Pancratiuskerk torent boven Poortvliet uit’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen. 

12 uur geleden
Koningsdag Tholen 2026: Ringrijden en vuurwerkshow zijn weer de smaakmakers

THOLEN - Op maandag 27 april viert heel het land Koningsdag met vrijmarkten, muziek en oranjefeesten. In Tholen-stad pakken de organisatoren het net als vorig jaar aan: het ringrijden keert terug op de Markt en de dag wordt afgesloten met een vuurwerkshow bij de Oesterputten.

1 dag geleden
Bewust omgaan met kleding en afval: Zero Waste Week komt naar Tholen

THOLEN - De Zero Waste Week komt van 18 tot en met 24 april voor het eerst naar Tholen. Tijdens deze week leren inwoners hoe ze afval kunnen verminderen. Er zijn workshops, een wandeltocht en een handwerkcafé.

1 dag geleden
Opening zwembad De Spetter later door schade aan het tegelwerk

THOLEN - Tijdens voorbereidende schoonmaakwerkzaamheden bij buitenzwembad De Spetter in Tholen is schade aan het tegelwerk geconstateerd. Plaatselijk laten het tegelwerk en de glazuurlaag los, wat zeer scherpe randen veroorzaakt. Dit zorgt voor een veiligheidsrisico en dat de geplande openingsdatum in mei niet haalbaar zal zijn.

2 dagen geleden
OM eist 5,5 jaar cel voor Thoolse man (61) vanwege betrokkenheid bij coketransporten

THOLEN / RIJSBERGEN / BREDA - Het Openbaar Ministerie (OM) heeft donderdag een gevangenisstraf van 5,5 jaar geëist tegen een 61-jarige man uit Tholen. De man is eigenaar van een Nederlandse zeeschip, waarmee twee cocaïnetransporten vanuit Zuid-Amerika en Afrika waren gepland. Tegen een 48-jarige man uit Rijsbergen eiste het OM een gevangenisstraf van 3,5 jaar voor zijn aandeel in de zaak. Een vrouw van 49 uit Breda wordt verdacht van schuldwitwassen van crimineel geld. Tegen haar werd een taakstraf geëist.

2 dagen geleden