
Corona-uitbraak bij Jong PSV: zes spelers positief getest
EINDHOVEN (ANP) - Jong PSV treedt maandagavond in Eindhoven met een verzwakte selectie aan tegen De Graafschap. Bij de gebruikelijke testronde op het coronavirus zijn zes spelers van de nummer 14 van de Keuken Kampioen Divisie positief getest.
Het gaat om Fodé Fofana, Mathias Kjølø, Jenson Seelt, Luis Felipe, Kristofer Kristinsson en Dante Rigo. Het duel op De Herdgang gaat wel gewoon door.
Voor nummer 2 De Graafschap is het een belangrijke wedstrijd in de strijd om promotie. Met een overwinning in Brabant vergroot de ploeg uit Doetinchem de voorsprong op de achtervolgers NAC Breda en Almere City FC tot 6 punten.
Koploper SC Cambuur is al zeker van promotie naar de Eredivisie. De eerste twee teams van de eindstand in de eerste divisie komen volgend seizoen op het hoogste niveau uit.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zich drie dagen voor de thuiswedstrijd tegen Feyenoord in de Champions League naar een overwinning in La Liga geknokt. De ploeg van trainer Diego Simeone won de thuiswedstrijd tegen Cádiz (3-2), na een achterstand van 0-2.
31 minuten geledenWAALWIJK (ANP) - Doelman Etienne Vaessen van RKC heeft het ziekenhuis verlaten. Dat zei aanvaller Michiel Kramer van de club uit Waalwijk bij programma Studio Voetbal van de NOS.
48 minuten geledenPARIJS (ANP) - Voetballers Ousmane Dembélé, Randal Kolo Muani, Layvin Kurzawa en Achraf Hakimi van Paris Saint-Germain hebben spijt dat ze beledigde liederen hebben gezongen over Olympique Marseille. Ze werden vorige week gefilmd na een zege van 4-0 op een van de tegenstanders van Ajax in de Europa League.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Voetbalster Jill Roord heeft meteen gescoord bij haar competitiedebuut voor Manchester City. De international maakte het tweede doelpunt in de 2-0-zege van haar club bij West Ham United.
2 uur geledenBERGAMO (ANP) - Directe concurrenten Atalanta en Juventus hebben elkaar zondag in evenwicht gehouden in de Serie A. In Bergamo werd het 0-0. Bij Atalanta stonden de Nederlanders Teun Koopmeiners en Marten de Roon in de basis.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jan van Halst keert niet meer terug in de raad van commissarissen van Ajax. Hij vindt het niet zuiver om weer zitting te nemen in het toezichtsorgaan van de club uit Amsterdam als op 15 maart zijn tijdelijk dienstverband als algemeen directeur afloopt.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ is ook na dit weekend de nummer twee van de Eredivisie. De ploeg van trainer Pascal Jansen won in eigen huis met 4-0 van Fortuna Sittard, dat na zondag op plek negen staat in de competitie.
4 uur geleden