Corona-uitbraak bij Jong PSV: zes spelers positief getest
EINDHOVEN (ANP) - Jong PSV treedt maandagavond in Eindhoven met een verzwakte selectie aan tegen De Graafschap. Bij de gebruikelijke testronde op het coronavirus zijn zes spelers van de nummer 14 van de Keuken Kampioen Divisie positief getest.
Het gaat om Fodé Fofana, Mathias Kjølø, Jenson Seelt, Luis Felipe, Kristofer Kristinsson en Dante Rigo. Het duel op De Herdgang gaat wel gewoon door.
Voor nummer 2 De Graafschap is het een belangrijke wedstrijd in de strijd om promotie. Met een overwinning in Brabant vergroot de ploeg uit Doetinchem de voorsprong op de achtervolgers NAC Breda en Almere City FC tot 6 punten.
Koploper SC Cambuur is al zeker van promotie naar de Eredivisie. De eerste twee teams van de eindstand in de eerste divisie komen volgend seizoen op het hoogste niveau uit.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een derde thuisnederlaag op rij ternauwernood voorkomen. Florian Wirtz maakte in de competitiewedstrijd tegen Sunderland, via verdediger Nordi Mukiele, in de slotfase gelijk voor het elftal van trainer Arne Slot: 1-1. Een week eerder won PSV met 4-1 op Anfield en daarvoor was Nottingham Forest met 3-0 te sterk.
1 uur geledenBERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een thuiszege op Brentford geboekt. De koploper was met 2-0 te sterk.
2 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft zich als eerste geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De Alkmaarders maakten na rust een achterstand bij PEC Zwolle ongedaan: 1-3. Aanvoerder Sven Mijnans maakte twee doelpunten voor AZ.
2 uur geledenBILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.
3 uur geledenGLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).
6 uur geleden