Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Cor de Kaasboer: ‘Ook jongeren weten steeds vaker de weg naar de weekmarkt te vinden’

Cor de Kaasboer: ‘Ook jongeren weten steeds vaker de weg naar de weekmarkt te vinden’

Cor Donselaar, beter bekend als Cor de Kaasboer, staat al 23 jaar op de weekmarkt. Ook op het eiland Tholen is hij op diverse markten te vinden. Hij merkt dat de populariteit van de weekmarkt steeds groter wordt: “Ook jongeren weten steeds vaker de weg naar de weekmarkt te vinden.”

Hij besloot destijds geen winkel te openen, maar koos bewust voor de markt. “Ik had liever een standplaats dan een winkel. Daarmee zit je altijd op dezelfde plaats en ik wil graag meerdere plaatsen van kaas voorzien. Daarnaast vind ik het vooral heel leuk om iedere dag en soms twee keer per dag elders te staan. Iedere dorp heeft zo zijn eigen cultuur en de inwoners hun eigen mentaliteit. Mooi om te zien”, zo zegt Cor die met veel vaste klanten ene fijne band heeft opgebouwd. 

“Ik toon graag interesse in de mensen, dat maakt het leuk. Nadelen van de markt? Die zijn er eigenlijk niet, vind ik. Behalve dat het bij guur weer wat minder prettig is.” Cor merkt dat de markt zeker in coronatijd populairder is. “Mensen vinden het veiliger om in de buitenlucht hun boodschappen te doen dan in de super waar het soms erg druk kan zijn, ze vinden het momenteel ook niet zo vervelend om even te wachten, eventueel in de regen. Ze zijn minder geneigd om om die reden naar de supermarkt te gaan. Het bewaren van afstand aan mijn kraam gaat uitstekend. Tussen mij en de klanten gaat dan dankzij de vitrine vanzelf, maar ook onderling houdt men gelukkig goed afstand.” Zo verkoopt Cor heel wat kilo’s kaas met de jong belegen als topseller. “Overigens ook mijn eigen favoriet, een topper.” 

Meer uit Tholen

Breuk tussen GroenLinks en PvdA Tholen, partijen gaan niet samen de verkiezingen in

THOLEN - GroenLinks en de Partij van de Arbeid in Tholen doen dit jaar niet samen mee aan de gemeenteraadsverkiezingen. De samenwerking is uit elkaar gevallen na onenigheid over de kandidatenlijst. Acht jaar geleden was Tholen een van de eerste gemeenten in Zeeland waar beide partijen gezamenlijk op het stembiljet stonden.

19 uur geleden
Nieuwe datum voor bijeenkomst over sloop en nieuwbouw Bou Kooijmanstraat

OUD-VOSSEMEER - Woningcorporatie Stadlander heeft een nieuwe datum vastgesteld voor de inloopavond over de sloop van acht woningen in de Bou Kooijmanstraat in Oud-Vossemeer. De bijeenkomst is nu op maandagavond 19 januari in dorpshuis De Vossenkuil.

21 uur geleden
Schutse Zorg Tholen schorst medewerker na mogelijk seksueel wangedrag

SINT-ANNALAND - Een medewerker van Schutse Zorg Tholen is geschorst vanwege signalen van seksueel grensoverschrijdend gedrag bij twee bewoners. Dit bevestigt Tonja Nortier, strategisch adviseur bij de zorgorganisatie, aan het Reformatorisch Dagblad.

23 uur geleden
Benzine en diesel stijgen steeds verder in prijs na accijnsverhoging

THOLEN - De prijzen voor benzine en diesel zijn sinds de jaarwisseling verder gestegen. Na de accijnsverhoging per 1 januari liepen de brandstofprijzen in korte tijd opnieuw op.

1 dag geleden
Op deze dag raast de Wielerronde van Oud-Vossemeer weer door de straten

OUD-VOSSEMEER - De datum voor de wielerronde van Oud-Vossemeer is bekend: het wielerspektakel vindt plaats op zaterdag 14 maart. Dat maakte het wielercomité deze week bekend. Het dorp maakt zich op voor alweer de 77e editie van dit volksfeest.

1 dag geleden
Nieuwe voorstellingen Sint Joseph zorgen voor ‘chaos op het toneel’

OUD-VOSSEMEER - Toneelvereniging Sint Joseph Oud-Vossemeer speelt binnenkort de hilarische klucht 'Jubileumhotel' van Ray Cooney, in een bewerking van John Lanting, die zijn carrière hiermee afsloot.

1 dag geleden
John Geurts geeft in Tholen een lezing over rituelen en hun betekenis

THOLEN - John Geurts, voorzitter van het Humanistisch Verbond Rotterdam Rijnmond, geeft op woensdag 14 januari een lezing in de Vrijzinnige Geloofsgemeenschap in Tholen. De bijeenkomst begint om 10.00 uur en is vrij toegankelijk; een vrijwillige bijdrage wordt op prijs gesteld.

2 dagen geleden