Conte vindt geruchten over terugkeer naar Juventus respectloos
LONDEN (ANP) - Antonio Conte zegt dat hij op korte termijn niet terugkeert naar Juventus. De Italiaanse trainer van Tottenham Hotspur noemde geruchten daarover donderdag "respectloos".
Juventus is slecht aan het seizoen begonnen in Italiƫ en volgens sommige media is het ontslag van de huidige coach Massimiliano Allegri niet ver weg meer. Conte was van 2011 tot 2014 trainer van Juventus en bezorgde de club meerdere landstitels.
"We zijn net aan het seizoen begonnen. Ik heb het vaak over dit onderwerp gehad en ik heb altijd gezegd dat ik het goed naar mijn zin heb bij de Spurs", aldus Conte. "Ik vind het respectloos voor de huidige trainer van Juventus en ook voor Tottenham."
Tottenham, dat in de Premier League op de derde plaats staat, speelt zaterdag een uitwedstrijd tegen koploper Arsenal.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.
4 uur geledenAGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.
4 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.
6 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.
6 uur geleden