Conte vindt geruchten over terugkeer naar Juventus respectloos
LONDEN (ANP) - Antonio Conte zegt dat hij op korte termijn niet terugkeert naar Juventus. De Italiaanse trainer van Tottenham Hotspur noemde geruchten daarover donderdag "respectloos".
Juventus is slecht aan het seizoen begonnen in Italië en volgens sommige media is het ontslag van de huidige coach Massimiliano Allegri niet ver weg meer. Conte was van 2011 tot 2014 trainer van Juventus en bezorgde de club meerdere landstitels.
"We zijn net aan het seizoen begonnen. Ik heb het vaak over dit onderwerp gehad en ik heb altijd gezegd dat ik het goed naar mijn zin heb bij de Spurs", aldus Conte. "Ik vind het respectloos voor de huidige trainer van Juventus en ook voor Tottenham."
Tottenham, dat in de Premier League op de derde plaats staat, speelt zaterdag een uitwedstrijd tegen koploper Arsenal.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.
1 uur geledenISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.
4 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko speelt zondag de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Het gastland won woensdagavond in Rabat na strafschoppen (4-2) van Nigeria. Doelman Yassine Bounou was met twee gestopte penalty's de held van Marokko.
11 uur geledenALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.
20 uur geledenALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.
20 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.
20 uur geleden