
Concordia verbluft met jaarconcert
SINT-PHILIPSLAND - Muziekvereniging Concordia in Sint-Philipsland heeft het publiek afgelopen vrijdag getrakteerd op een avond vol prachtige muziek.
Dorpshuis De Wimpel vormde hét decor voor het jaarconcert Concordia in Concert. Daarbij werden door onder andere de slagwerkgroep en de fanfare verschillende nummers gespeeld. Van Queen tot Ed Sheeran en van Billy Joel tot Pink. Het toegestroomde publiek genoot er zichtbaar van.
Meer uit Tholen
THOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 1 februari allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 18 van de derde klasse en speelronde 16 van de vierde en vijfde klasse.
1 uur geledenOUD-VOSSEMEER - Maar liefst 224 renners en rensters uit tien verschillende landen stonden zaterdag aan de start van de 76e Ronde van Oud-Vossemeer. Remco Weterings was aanwezig om deze wielerklassieker vast te leggen. Bekijk hieronder zijn foto's.
20 uur geledenOUD-VOSSEMEER - Hoewel er maar liefst deelnemers uit tien verschillende landen aan het vertrek stonden bij de 76e Ronde van Oud-Vossemeer, is een internationaal deelnemersveld niet het doel van het organiserende wielercomité. Sinds dit jaar hebben de nog vijf overgebleven Zeeuwse wielercriteriums juist de samenwerking opgezocht om de wielersport te behouden, zo benadrukt voorzitter Ivo Slokkers.
1 dag geledenTHOLEN - Een wilgen wigwam zetten, haagjes aanplanten, voorbereidingen voor de aanleg van een groot terras. Vrijdagmorgen werd er door de vrijwilligers die zich hadden aangemeld voor de NLdoet actie bij zorgboerderij Buytengewoon hard gewerkt.
1 dag geledenTHOLEN - De 23-jarige verdachte uit België die afgelopen december betrokken was bij een steekpartij in een woning aan de Burgemeester Baerendshof in Tholen, blijft langer vastzitten. De rechtbank besloot vrijdag dat de man in voorlopige hechtenis blijft.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK/THOLEN - De lente is in aantocht en dat betekent dat de gemeentelijke zwembaden in Tholen en Sint-Maartensdijk weer snel openen voor het nieuwe zwemseizoen. Zwembad De Spetter in Tholen en Haestinge in Sint-Maartensdijk bereiden zich voor op de opening op 5 mei. Om ervoor te zorgen dat beide zwembaden in topvorm zijn, worden er twee klusdagen voor vrijwilligers georganiseerd.
2 dagen geledenTHOLEN - De eerste activiteiten van NLdoet zijn vandaag van start gegaan. Ook zaterdag zetten vrijwilligers zich in tijdens de jaarlijkse actie van het Oranje Fonds, die vrijwilligerswerk in de schijnwerpers zet. Op Tholen zijn verschillende klussen te doen.
3 dagen geleden