
Concordia Tholen huldigt jubilarissen tijdens uitverkocht concert in Meulvliet
THOLEN - In een uitverkochte Meulvliet traden afgelopen zaterdag maar liefst 150 muzikanten van Koninklijke Muziekvereniging Concordia op. Bij het jaarlijks terugkerende Concordia Concert kwam zowel jong als oud aan bod. Ook werden er deze avond vier jubilarissen gehuldigd.
Het harmonieorkest, o.l.v. Marcel Hartendorp, zorgde voor een spetterende opening met de bekende openingstune van de Formule 1, gevolgd door bekende melodieën uit Star Wars. Daarna passeerden diverse groepen van de vereniging de revue, waaronder de samenspelgroep, slagwerkgroep en Kinderkoor Eigenwijs. Het kinderkoor is de afgelopen maand, door promotie op basisscholen, gegroeid tot maar liefst 30 kinderen. Voor velen was het hun allereerste optreden.
Jubilarissen
Tijdens het concert werden er ook vier jubilarissen gehuldigd. Conny de Kok (40 jaar lid), Nerissa Menheere (25 jaar lid), Jaco Pekelsma (25 jaar lid) en Marieke Verkamman (25 jaar lid) werden door voorzitter Jesse de Hond in het zonnetje gezet. Allen ontvingen een zilveren speld.
Meer uit Tholen
STAVENISSE - Een minderjarige fietser is dinsdagavond met spoed naar het ziekenhuis gebracht na een aanrijding op de Buurtweg in Stavenisse. Het kind botste met een busje en raakte daarbij gewond.
25 minuten geledenSCHERPENISSE - Verkeer bij Scherpenisse moet van woensdagavond tot donderdagochtend rekening houden met een omleiding. Aan de rotonde op de N286 bij de Spuidamstraat worden betonreparaties uitgevoerd.
2 uur geledenTHOLEN - Muziekvereniging Concordia organiseert komende vrijdag een sfeervol zomerconcert op de Markt in Tholen. Zowel het harmonieorkest als Florere verzorgt een gevarieerd muzikaal programma. Het concert begint om 20.00 uur en is gratis toegankelijk voor iedereen.
15 uur geledenSINT PHILIPSLAND - Maar liefst drie Koninklijke onderscheidingen zijn in april uitgereikt aan de broers Jacq (77), Cenny (73) en Rein (66). Alle drie zijn ze al decennialang actief als vrijwilliger bij de plaatselijke voetbalvereniging en ijsclub.
20 uur geledenTHOLEN/YERSEKE - Fietsers en wandelaars kunnen vanaf 10 juli op donderdagen en vrijdagen genieten van een overtocht over de Oosterschelde. De nieuwe veerdienst biedt een verbinding tussen Tholen en Yerseke en maakt het makkelijker voor recreanten en omwonenden om Zeeland per fiets te verkennen.
1 dag geledenPOORTVLIET - Muziekvereniging Euterpe trapte op vrijdag 20 juni het zomerseizoen af met het eerste van twee zomerconcerten, bij de sfeervolle Schuur van Poortvliet. Bezoekers genoten van een zonnige avond met fanfaremuziek en ijs - een heerlijke combinatie.
1 dag geledenTHOLEN - Kinderen en jongeren op Tholen kunnen zich vanaf vandaag 12.00 uur inschrijven voor de Summergames van team Jij op Tholen. Het zomerprogramma biedt in de hele vakantie sportieve en speelse activiteiten.
1 dag geleden