Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Commissaris van de Koning bezoekt stembureau in Oud-Vossemeer

Commissaris van de Koning bezoekt stembureau in Oud-Vossemeer

OUD-VOSSEMEER - Commissaris van de Koning, Han Polman en Dijkgraaf Toine Poppelaars hebben vandaag een bezoek gebracht aan een stemlokaal in Oud-Vossemeer. Ook burgemeester Sijbers was aanwezig bij dit moment.

Tholenaren kunnen vandaag, in één van de stemlokalen op het eiland, hun stem uitbrengen voor de Provinciale Staten en het Waterschap. Het stembureau bij Dorpshuis De Vossenkuil in Oud-Vossemeer ontving vanmiddag extra bijzonder bezoek. Commissaris van de Koning, Han Polman en Dijkgraaf Toine Poppelaars kwamen namelijk langs om te kijken hoe het stemmen verliep. Ook burgemeester Marleen Sijbers was aanwezig bij dit moment. 

Volgens de laatste update, van 14.00 uur, heeft inmiddels 25,79 procent van de Thoolse stemgerechtigden zijn stem uitgebracht. In totaal gaat dat om 5154 stemmers. 

Tholenaren kunnen nog tot vanavond 21.00 uur hun stem uitbrengen bij één van de stemlokalen. 

Meer uit Tholen

Van glibberige stenen naar veilige dijktrap bij strandje Sint-Maartensdijk

SINT-MAARTENSDIJK - Zwemmen in de Oosterschelde is een stuk veiliger dankzij een gloednieuwe dijktrap bij het strandje van Sint-Maartensdijk. Nu het trapje ook een leuning heeft, werd deze dinsdagmiddag officieel geopend door wethouder Hilde Moerland samen met enkele inwoners die het initiatief mee aandroegen.

6 uur geleden
Vrijwilligers van Leger des Heils laten tijdens open dag zien wat ze doen

SINT-MAARTENSDIJK - Een kop koffie, een luisterend oor en een helpende hand: zo ziet een dag bij Raad en Daad eruit. Al jarenlang brengen de vrijwilligers van het Leger des Heils praktische hulp en sociale warmte in Loods 3. Toch is niet iedereen bekend met dit initiatief. Daarom is er op zaterdag 4 oktober een open dag in Sint-Maartensdijk.

10 uur geleden
Tholen zamelt luiers en maandverband in voor vluchtelingen in buitenland

THOLEN - In heel Nederland worden deze maand luiers, billendoekjes en maandverband ingezameld voor vluchtelingen in Griekenland en Oost-Europa. Ook in de gemeente Tholen kunnen inwoners bijdragen aan de actie Luiers voor Lesbos, een initiatief van de organisatie Christian Refugee Relief (CRR).

14 uur geleden
WHS speelt gelijk in doelpuntrijk duel, eerste winst voor NOAD’67 [SPEELRONDE 2]

THOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 27 september allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 2.

1 dag geleden
Mist en zon maken plaats voor stormachtig weekend door orkaan Humberto

THOLEN - Het rustige najaarsweer houdt nog even stand, maar vanaf vrijdag draait het weerbeeld om. Nederland krijgt dan te maken met meer wind en regen door de overblijfselen van orkaan Humberto. In het weekend kan dat zelfs uitmonden in een storm met zware windstoten.

1 dag geleden
Brand in schuur bij Sint-Annaland, kist met mogelijk bijen naar buiten gebracht

SINT-ANNALAND - Aan de Oostwest bij Sint-Annaland is dinsdagmiddag brand uitgebroken in een schuur. De schuur behoort tot een agrarisch bedrijf. Het is niet duidelijk waardoor de brand is ontstaan.

1 dag geleden
Auto beschadigd na botsing met bestelbus op de Postweg bij Poortvliet

POORTVLIET - Op de Postweg bij Poortvliet zijn vanochtend een bestelbus en een personenauto met elkaar in botsing gekomen. Hulpdiensten waren met spoed uitgerukt, maar het leek allemaal mee te vallen.

2 dagen geleden