Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Column Hanneke Marcelis: 'Cadeaus'

Column Hanneke Marcelis: 'Cadeaus'

Verjaardagen zijn natuurlijk leuk. Laat daar geen misverstand over bestaan. Afgelopen weken barstte het bij mij van de verjaardagsfeestjes. Je kent dat wel. Zo'n periode waarin ineens iedereen tegelijkertijd jarig is. Mij hoor je niet klagen. Ik kom naar hartenlust taart eten en bier drinken. Maar met al die verjaardagen gaat één probleem gepaard: cadeautjes. Vroeger als kind had je namelijk altijd een verlanglijst van drie meter. Maar tegenwoordig is het antwoord op de vraag wat iemand wil hebben voor zijn verjaardag steevast het vertwijfelde 'Ohja. Goede vraag. Geen idee eigenlijk..' En dan begint het gedoe.

Je wil iets geven dat nuttig is, en dat bij de jarige niet onmiddellijk diep in een lade belandt en daar nooit meer uit komt. Je wil iets geven dat de jarige mooi vindt. En daarmee dus voorkomen dat je op het moment van uitpakken ineens afschuw in zijn ogen ziet en zo'n ongeloofwaardig 'oh, wauw.. Leuke vaas..' te horen krijgt. En je wil niet iets onorigineels geven. 'Oh, wéér een luchtje. Altijd lekker natuurlijk. Ik zet hem bij die vijf andere, oké?' En wat je al helemaal wil voorkomen: het groepscadeau. Dat is al helemaal afschuwelijk. Dat één iemand tóch een leuk idee heeft voor de jarige. Maar dat de gezamenlijke whatsappgroep steeds voller wordt wanneer de verjaardag nadert. Want iedereen wil natuurlijk lekker gemakkelijk bij dat ene idee aansluiten. En dan moet je op de avond van die verjaardag gaan staan wachten tot je met de hele groep compleet bent. Om dan om 23.15 uur eindelijk met zestien man één broodmes cadeau te geven.

Ik zie dan ook altijd op tegen de verjaardagen van de mensen die ik écht iets goeds wil geven. Want eerlijk, voor de verjaardag van de buurman van een oude vriendin lig ik niet echt wakker van mijn slechte cadeau. Maar afgelopen week was de persoon jarig die het beste cadeau ter wereld verdient: mijn moeder. Dus geen groepscadeau's, weer datzelfde luchtje of een lelijke vaas. Maar nachten wakker liggen om het perfecte plan te bedenken. Iets origineels. Wat ze mooi vindt. En wat ze niet zomaar vergeet. Zoals een felicitatie zwart op wit, op de deurmat van heel West-Brabant en Midden-Zeeland. Lieve mama, gefeliciteerd. Dat er nog maar vele gelukkige, gezonde en gezellige jaren mogen volgen.

Meer uit Tholen

Concordia Concert beleeft grootste editie met 160 muzikanten van alle leeftijden

THOLEN - Het jaarlijkse Concordia Concert vond afgelopen zaterdag plaats in sporthal De Meulvliet, die voor de gelegenheid was omgebouwd tot concertzaal. Tijdens deze avond lieten alle acht orkesten en groepen van de vereniging van zich horen. In totaal stonden er zo'n 160 muzikanten op het podium, in de leeftijd van zes tot zeventig jaar.

9 uur geleden
Voorlopige uitslag vastgesteld: ChristenUnie krijgt restzetel ten koste van ABT en CDA

THOLEN - Na de hertellingen van de stemmen zijn geen verschuivingen opgetreden in de zetelverdeling. De ChristenUnie krijgt de laatste restzetel, ten koste van Algemeen Belang Tholen (ABT) en het CDA. Het verschil tussen de drie partijen bedroeg minder dan tien stemmen. Donderdag wordt de uitslag definitief vastgesteld tijdens de zitting van het centraal stembureau.

13 uur geleden
Vernieuwd Van Dam-orgel klinkt weer in volle glorie door Tholen: ‘Een stukje klinkend erfgoed’

THOLEN - "Een instrument en een monument waar je niet enkel naar kan en mag kijken, maar vooral naar moet luisteren." Zo omschrijft burgemeester Marleen Sijbers het bijna twee decennia oude Van Dam-orgel. Na een renovatie van ruim anderhalf jaar was vrijdagavond het moment dat de vernieuwde klanken mochten klinken in de imposante Onze Lieve Vrouwekerk. In de volle kerk genoten de aanwezigen ademloos van het eerste concert op het orgel. Aan Cees van der Poel, die niet enkel als orgeladviseur bij het proces betrokken was maar ook een bekwaam muzikant is, de eer om het eerste concert op het vernieuwde orgel te spelen.

18 uur geleden
Start verkoop Thuis aan de Kreek op 25 maart

[Advertorial] - De verkoop van het nieuwbouwproject Thuis aan de Kreek in Sint-Philipsland start op woensdag 25 maart. Belangstellenden zijn die avond tussen 19.00 en 21.00 uur welkom tijdens een vrije inloop in Dorpshuis De Wimpel. Aanmelden vooraf is niet nodig.

1 dag geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘De boeren zijn er weer druk mee op het eiland’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.

1 dag geleden
Politie waarschuwt burgers voor oplichters die mail uit haar naam versturen

WEST-BRABANT- Op haar X-account waarschuwt de politie voor oplichters die momenteel actief zijn. Zij sturen mailtjes naar burgers met daarin een link. In het mailtje staat dat er gedreigd wordt met juridische stappen wanneer de ontvanger niet op de link klikt. "Zo'n mail ontvangen? Meld het de Fraudehelpdesk", aldus de politie.

2 dagen geleden
20-jarig bestaan van Cadeaushop Sint-Annaland

[Advertorial] - Dit jaar vier ik een bijzonder jubileum: het 20-jarig bestaan van Cadeaushop Sint-Annaland.

2 dagen geleden