
Cokky Schults-van Goch: 'We hopen dat het een fijn en vooral gezond schooljaar mag worden'
Ook voor directrice Cokky Schults-van Goch startte weer een nieuw druk schooljaar. Als directrice heeft zij de leiding over maar liefst twee scholen, CBS Het Kompas in Anna-Jacobapolder en SmdB De Ark in Oud-Vossemeer. Ook Cokky heeft zin in het nieuwe schooljaar. Ze vertelt hierover:” Vorige week zijn de teamleden al bij elkaar geweest voor een startvergadering, de klassen in te richten en de lessen voor te bereiden. Het allerleukste is om de kinderen weer te zien en samen weer een ‘groep’ en ‘school’ te worden. Zelf ben ik als directrice volop bezig geweest met de voorbereidingen die nodig zijn voor een goede start”.
Ook is er het nodige werk verricht aan de scholen. Bij beiden scholen zijn de fietsenhokken opnieuw geschilderd en bij De Ark zijn de schoolpleinen en de natuurtuin weer onkruidvrij gemaakt. Bij Het Kompas is het kleuterplein opgeknapt.
Qua coronamaatregelen verandert er nog niet veel op beiden scholen. Alle eerder genomen maatregelen blijven van kracht en hygiëne staat hoog in het vaandel.
Op Het Kompas starten ze dit schooljaar met 34 leerlingen en op SmdB De Ark met 59 leerlingen. Cokky vertelt: "Op beiden scholen is er nog voldoende plaats voor nieuwe leerlingen, dus wees welkom op deze fijne scholen. We hebben zin in het nieuwe schooljaar en we hopen dat het een fijn en vooral gezond schooljaar mag worden".
Meer uit Tholen
THOLEN - Concordia Tholen viert haar 140-jarig bestaan met meerdere optredens in het kader van dit jubileum. Van vrijdag 16 tot zaterdag 17 mei vindt er een muziekmarathon plaats waarbij er geprobeerd wordt om 24 uur lang aan één stuk door muziek wordt gespeeld.
4 uur geledenTHOLEN - De Stichting Anthonie Keldermans Concerten sluit op zaterdag 10 mei haar concertseizoen af met een bijzonder optreden van gitarist Fernando Riscado Cordas. Het laatste avondconcert vindt plaats in het Oude Stadhuis van Tholen en in het teken van Zuid-Amerikaanse muziek.
9 uur geledenTHOLEN - Precies honderd jaar na de geboorte van Marus Klippel werd afgelopen donderdag 't Huysje van Klippel geboren. Deze vakantiewoning aan de Kettingdijk in Tholen biedt een onderkomen aan mensen met een intensieve zorgvraag. De feestelijke opening werd verricht door Carolien Bierens en Hugo de Jonge.
1 dag geledenTHOLEN - Het 4 mei Comité organiseert samen met de gemeente Tholen zondagavond de officiële herdenking in het wandelpark nabij de Vossemeersepoort. Tijdens de plechtigheid houdt burgemeester Sijbers een toespraak en is er een kranslegging. Ook is er een Poolse delegatie aanwezig uit zusterstad Ilawa.
1 dag geledenTHOLEN - Met de start van het nieuwe seizoen zijn de stranden in de gemeente Tholen sinds vandaag weer open voor recreatief zwemmen. Tot en met 30 september kunnen inwoners en toeristen terecht op meerdere officiële zwemlocaties. Een overzicht waar je op Tholen veilig kunt zwemmen én waar je op moet letten.
2 dagen geledenSINT-ANNALAND - De brandweer is woensdagavond ingezet voor een nacontrole bij een woning aan de Tienhoven in Sint-Annaland. De oorzaak van het probleem was vermoedelijk een inductiekookplaat.
2 dagen geledenBERGEN OP ZOOM/THOLEN - De A4 tussen knooppunt Markiezaat en Zoomland, richting Rotterdam, is vanaf vrijdagavond 2 mei tot maandagochtend 5 mei deels afgesloten vanwege onderhoud. Het verkeer moet rekening houden met omleidingen en extra reistijd die kan oplopen tot een uur.
2 dagen geleden