Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coke-schuur Oud-Vossemeer moet jaar lang op slot

Coke-schuur Oud-Vossemeer moet jaar lang op slot

OUD-VOSSEMEER - De boerenschuur aan de Molenweg waar in Oud-Vossemeer waar op 6 juni een flinke cocaïnewasserij werd aangetroffen, wordt deze week voor een jaar hermetisch afgesloten. Dit op grond van de Wet Damocles. Dat laat burgemeester Ger van de Velde - De Wilde weten. De eigenaar en huurder van de desbetreffende schuur zijn inmiddels op de hoogte gesteld.


In de ochtend van donderdag 6 juni rond 10.00 uur werd in de boerenschuur aan de Molenweg een synthetisch drugslab aangetroffen. In de cocaïnewasserij vond de hele productie plaats voor het maken van harddrugs. Volgens de politie betrof de wasserij zeker één van de grootste van Nederland. "Er werd een aantal kilo aan gewone cocaïne en basecoke aangetroffen. Daarnaast stond er 13000 liter aan extreem brandbare en explosieve vloeistof in het gebouw", zo weet de burgemeester.

Omgevallen boom

De politie kwam het lab voor de zomer op het spoor na een omgevallen boom. Bij het opruimen hiervan werd er bij een boerenschuur namelijk een bijzondere lucht geroken en enkele verdachte mannen gezien. De gewaarschuwde agenten troffen het drugslab daarop aan. Op grond de Wet Damocles-beleid, dat er op gericht is om een drugspand uit de drugsketen te halen, mag de burgemeester na de vondst van bijvoorbeeld een hennepkwekerij of coke-wasserij het pand verzegelen. In het geval van de schuur aan de Molenweg, heeft Van der Velde-De Wilde gekozen voor verzegeling van het pand voor twaalf maanden. 

Meer uit Tholen

Nacontrole in woning Sint-Annaland, inductiekookplaat vermoedelijk oorzaak

SINT-ANNALAND - De brandweer is woensdagavond ingezet voor een nacontrole bij een woning aan de Tienhoven in Sint-Annaland. De oorzaak van het probleem was vermoedelijk een inductiekookplaat.

2 uur geleden
Snelweg A4 bij Bergen op Zoom dit weekend dicht vanwege onderhoud

BERGEN OP ZOOM/THOLEN - De A4 tussen knooppunt Markiezaat en Zoomland, richting Rotterdam, is vanaf vrijdagavond 2 mei tot maandagochtend 5 mei deels afgesloten vanwege onderhoud. Het verkeer moet rekening houden met omleidingen en extra reistijd die kan oplopen tot een uur.

3 uur geleden
Bevrijdingsmarkt met geschenk- en hobbyartikelen bij museum De Meestoof

SINT-ANNALAND - Op het terrein van streekmuseum De Meestoof in Sint-Annaland wordt op maandag 5 mei een bevrijdingsmarkt georganiseerd. Bezoekers kunnen vanaf 11.00 uur terecht op de markt.

23 uur geleden
‘Goud, sieraden en munten leveren veel geld op’

Medusa Auctioneers houdt taxatieweek van dinsdag 6 tot en met vrijdag 9 mei

1 dag geleden
Zwembaden De Spetter en Haestinge gaan op Bevrijdingsdag open

SINT-MAARTENSDIJK/THOLEN - De buitenzwembaden in Sint-Maartensdijk en Tholen openen maandag 5 mei hun deuren. Bezoekers zijn op Bevrijdingsdag welkom vanaf 13.00 uur. Vrijwilligers hebben in april hard gewerkt om de baden klaar te maken voor het nieuwe seizoen.

1 dag geleden
Watersnoodhuis Stavenisse opent vanaf dit weekend de deuren in jubileumjaar

STAVENISSE - Het Watersnoodhuis in Stavenisse opent op zaterdag 3 mei weer de deuren. In het voormalige raadhuis kunnen bezoekers zich onderdompelen in de geschiedenis van de Watersnoodramp van 1953, met speciale aandacht voor de gevolgen op Tholen en Sint Philipsland. Tien jaar geleden werd het informatiecentrum officieel in gebruik genomen.

2 dagen geleden
Tractoren, bier en een zomerzon: Thoolse Dagen weer een succes [FOTOALBUM]

OUD-VOSSEMEER - Rokkende tractoren, waarvan de ene een nog grotere rookpluim produceert dan de andere, liters koud bier en een stralende zomerzon. Jong en oud genoot afgelopen weekend van de Thoolse Dagen, oftewel trekkertrek. Het jaarlijks terugkerende spektakel met veel tractorgeweld trekt elk jaar ongeveer 4000 bezoekers naar het industrieterrein, zo vertelt Adrie Houke van de Stichting Thoolse Dagen.

2 dagen geleden