Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Code geel vanwege hevige regen- en onweersbuien in Zeeland

Code geel vanwege hevige regen- en onweersbuien in Zeeland

ZEELAND - Er zijn vanavond hevige regen- en onweersbuien in aantocht. Het KNMI heeft, net als op maandag, code geel afgekondigd voor de provincie.

De komende uren zijn er nog geen waarschuwingen van kracht. Maar aan het einde van de avond zullen regen- en onweersbuien opnieuw Zeeland bereiken, waarschuwt het KNMI. Er is code geel afgekondigd voor de periode tussen 22.00 uur en 03.00 uur. Er is dan kans op onweersbuien met plaatselijk veel regen in korte tijd. “De buien trekken in de nacht van zuidwest naar noordoost over het land en verlaten het noordoosten aan het begin van woensdagochtend. Plaatselijk valt veel regen in korte tijd. Verkeer en buitenactiviteiten kunnen hiervan hinder ondervinden. Mijd open water en open gebied, schuil niet onder bomen”, aldus het KNMI.

Meer uit Tholen

Van keukentafel tot ondernemersgala: hoe Nesto uitgroeide tot een begrip in tegelwerk [BEDRIJF IN BEELD]

[Advertorial] - Wat begon als een eenmanszaak aan de keukentafel, groeide in een kwart eeuw uit tot een begrip in de regio én ver daarbuiten: Nesto Holland Tegelwerken & Nesto Sanitair. Achter dit succesverhaal staat Evi Nesztovidisz. Met een Griekse vader en een Hongaarse moeder zit internationale flair haar in het bloed, maar het is vooral haar discipline en werkkracht die indruk maken. "Gas terugnemen? Dat woord komt niet in mijn woordenboek voor," zegt ze lachend.

5 uur geleden
Hulpdiensten houden zaterdag grote oefening op de Oosterschelde

ZEELAND - Sirene klinkt, boten varen uit en hulpverleners staan klaar. Op de Oosterschelde wordt zaterdag geoefend op een groot incident op het water. Het is geen echte ramp, maar een oefening om de samenwerking tussen hulpdiensten te verbeteren.

8 uur geleden
Inloopspreekuur over isoleren voor woningeigenaren in Sint Philipsland

SINT PHILIPSLAND - Woon je in de gemeente Tholen en wil je je huis beter isoleren? Dan kun je vanavond terecht op het inloopspreekuur in Sint Philipsland. Je kunt daar vragen stellen over isolatie en subsidies.

11 uur geleden
Duizend deelnemers verwacht tijdens lampionnen- en lichtjesoptocht Tholen

THOLEN - Tholen staat zaterdagavond weer in het licht tijdens de jaarlijkse lampionnen- en lichtjesoptocht. Meer dan duizend mensen lopen mee met hun lampionnen en creatieve lichtjes. Zo verandert de stad in een zee van licht.

1 dag geleden
Op deze 17 plekken in de gemeente Tholen kun je stemmen voor de Tweede Kamer

THOLEN - Nog een week te gaan tot de Tweede Kamerverkiezingen. Woensdag 29 oktober openen de stembussen en inwoners van de gemeente Tholen kunnen kiezen uit 22 partijen. Maar waar kun je stemmen en hoe laat? Wij zetten alles op een rij. Onderin vind je een kaart met stembureaus.

1 dag geleden
Tijdens het bouwen veranderen de plannen van Xavy: ‘Echt een hele leuke middag’

SINT-ANNALAND - Hij had vooraf het idee om een autogarage te bouwen, maar dit ging niet helemaal zoals hij wilde. Tijdens het bouwen besloot Xavy uit Sint-Annaland zijn plannen te wijzigen. "Ik ga nu een autoleger van de toekomst bouwen. Kijk, deze auto kan bijvoorbeeld zijn wielen loslaten en verder varen. En deze hier kan zelfs vliegen."

1 dag geleden
Fluplandse lichtjestocht gaat helemaal voor de neonkleuren van lightsticks

SINT PHILIPSLAND - Sint Philipsland wordt morgenavond weer feestelijk verlicht tijdens de lichtjestocht van muziekvereniging Concordia. Dit jaar ligt de focus niet op lampionnen, maar op lightsticks naar aanleiding van het succes van vorig jaar. Lampionnen zijn wel nog steeds welkom.

2 dagen geleden